Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

jak czytam wypowiedzi Szu, to az widze jak mu zylka peka przy pisaniu postow w polityce wewnetrznej. chlop chyba malo rucha :-k

 

Ten kraj jest w RUINIE i zmierza do ZAGŁADY, a Ty tu sobie śmieszki urządzasz :///

 

masz racje - chcialem kupic BMW 5 ale stac mnie tylko na Audi A6 :/// WYJEZDZAM!!!!!!!2

 

Mnie też się żyje dość dobrze, aczkolwiek samo to jak muszę się nagimnastykować i naginać prawo żeby otworzyć głupią budkę z pamiątkami daje mi do myślenia. Podobnie jak ściganie mojej mamy przez skarbówkę (niesłusznie oczywiście) i przygody kolegi, który otwierał swoją lodziarnią. Proponuję zatem nieco lepiej się porozglądać i samemu zobaczyć jak dobrze żyje się w tym kraju bez układów :) Oczywiście można se siedzieć i pierdzieć w stołek na jakimś etacie w Warszawie i srać na plebs, któremu nie jest lekko, ale takie podejście to dla mnie gówno i żenada. Przykro mi.

 

I jest milion rzeczy, które powodują we mnie frustrację i ogólne wkurwienie, ale na pewno jedną z nich nie jest dyskutowanie z internetowymi trollami na forum.

Odnośnik do komentarza

 

 

Scorpio, grałes w city skylines ? Jak Ci idzie ?

nie gralem :( ni chuja nie mam czasu :/

 

so do I, ale Meler mądrze napisał. jak na początku zapierdolisz błąd z drogami to potem jest on praktycznie chyba nienaprawialny

 

neither do I ;)

 

 

Mnie w zdaniu Melera troche zniechecila teza, ze gra jest w sumie bardzo prosta (poza drogami i korkami) :roll:

o lol - wlasnie sprawdzilem te swoje glosniki. wczorajsza cena na morele - juz zamowilem - z przesylka cos okolo 580zl. Dzisiaj te same glosniki wisza juz po 630zl (oczywiscie bez przesylki) :keke:

Odnośnik do komentarza

 

 

Scorpio, grałes w city skylines ? Jak Ci idzie ?

nie gralem :( ni chuja nie mam czasu :/

 

so do I, ale Meler mądrze napisał. jak na początku zapierdolisz błąd z drogami to potem jest on praktycznie chyba nienaprawialny

 

drobna rada: mapy w tej grze są ogromne, nie trzeba budować kratka przy kratce z myślą "bo dojdę do granicy i nie będę mógł budować"

Odnośnik do komentarza

lad przegrywa tak mocno w politycznym temacie :-k

AKurat z twoich "ust" to komplement, więc jestem uradowany :)

 

Właśnie wasz ukochany rząd klepnął przyjęcie arabskich uchodźców do Polszy. Mam nadzieję, że któryś zdetonuje się w Katowicach przy pewnej kancelarii prawniczej... Albo chociaż zbrzuchaci Katarzynę Tusk lub zetnie łeb Zalewskiemu.

Odnośnik do komentarza

Powiem tylko tyle, ze naiwnością jest ufać jakiemukolwiek politykowi. Tak samo jest naiwne myślenie, że jak rządził będzie ktoś spoza obecnego układu sił (Kukiz, Korwin, naziści, komuniści czy anarchosyndykaliści) to będzie lepiej.

 

Ostatni głos na PO oddałem w 2007 (nie licząc Komoruskiego ;) )

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...