Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że sam mecz będzie bezpieczny, 10k buforu. Nie wiem jak z podróżą, na własną rękę na pewno nie jadę. Jakby się pojawiła jakaś pula i będę wtedy w Poznaniu to spróbuję kupić, bo cena spoko. Gorzej że na weekend wyjeżdżam, jak wtedy pójdą jakieś bilety to się wkurwie.

9k dostał Lech, już rozprowadzone z tego co wiem. Reszta poszła wcześniej. 6 pociągów z Poznania, jeden z Gniezna i jeden z Piły. Ale co do biletów pewności nie mam, znajomy mi tak mówił.

Odnośnik do komentarza

 

Myślę że sam mecz będzie bezpieczny, 10k buforu. Nie wiem jak z podróżą, na własną rękę na pewno nie jadę. Jakby się pojawiła jakaś pula i będę wtedy w Poznaniu to spróbuję kupić, bo cena spoko. Gorzej że na weekend wyjeżdżam, jak wtedy pójdą jakieś bilety to się wkurwie.

9k dostał Lech, już rozprowadzone z tego co wiem. Reszta poszła wcześniej. 6 pociągów z Poznania, jeden z Gniezna i jeden z Piły. Ale co do biletów pewności nie mam, znajomy mi tak mówił.

 

No ja wiem jak to wygląda. Tylko że kibice nie dostali całości (9k), a część dostał klub. To jest idiotyzm, bo te bilety, które da się w klubie kupić = dojazd samodzielny. Oby nie schodziły to może pójdą do dystrybucji tak jak pozostałe. Z tego co gadałem z Qczem to ponoć 6k - kibice, 3k klub.

Odnośnik do komentarza

 

SZU, zacząłem ściągać Shield oraz Oz ;). Pewnie obejrzę dopiero za jakiś czas, bo teraz Sopranos, a potem chciałbym trzy miniseriale ogarnąć (jeszcze nie widziałem w całości Kompanii Braci, Pacyfiku i Filarów Ziemi) :P.

Ty raczej nie masz żadnej sympatii, co? ;)

 

 

W takich momentach zastanawia idol z avatara.

Odnośnik do komentarza

SZU, zacząłem ściągać Shield oraz Oz ;). Pewnie obejrzę dopiero za jakiś czas, bo teraz Sopranos, a potem chciałbym trzy miniseriale ogarnąć (jeszcze nie widziałem w całości Kompanii Braci, Pacyfiku i Filarów Ziemi) :P.

No i git. Shield i Oz to rozpierdol, ale Kompania Braci i Pacyfik to też pozycje obowiązkowe.

 

Na konsoli chujnia (single playerowe gry zostawiam na lato) więc ponakurwiam w FM z godzinę. Come on you Hibees!

Odnośnik do komentarza

Ja jebię, jaki Benfica sieje rozpierdol w naszej grupie. 6:0 ze Słowanem i 7:0 z Mariborem :D


League One w Anglii w 2018 roku wygląda zajebiście: Middlesborough, Bolton, Blackburn, Sheffield United i Coventry.


Kilmarnock - Celtic 1:0 :D


Ivan Klasnic jest chyba najgorszym napastnikiem w FM.

Tony Watt to też dramat. Wymieniłem moją kanadyjską gwiazdę na niego :(

Odnośnik do komentarza

Kadra na kolejny sezon wygląda całkiem ładnie. Jak Situ za 2 miesiące dostanie paszport to nie będzie żadnych "obcych" w drużynie. Niestety nie udało się przekonać Naismitha do gry u mnie. Podobnie jak Hoopera,który po zostaniu królem strzelców woli się kopać po głowie w Leeds niż pykać u mnie. No cóż. Zostałem zmuszony do wybrania Adama. Przyda się tak czy siak. :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...