Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 468 ofertę kontraktu


FYM

  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Powiem wam, co dla mnie jest najgorsze w tym politycznym szambie. Ja, osobiście lewak motzno, zastanawiam się czy w drugiej turze nie zagłosować na Dudę, żeby tylko ktoś wetował te gnidy z PO. Nie chcę oddawać nieważnego głosu, ale jak sobie myślę, że mam wybór między tym sterowanym gamoniem, a pajacem na smyczy Jarka i klechów to zbiera mi się na wymioty.

icard: przy pozostałych kandydatach nie drukują okienek na postawienie iksa?
A jak myślisz kto będzie w drugiej turze? Korwin czy ogórek?

 

albo jedno, albo drugie, albo jedno i drugie, albo ani jedno ani drugie. głosowanie zdecyduje.

Odnośnik do komentarza

 

kurde, nie moge sobie ogarnac jak rozkorować miasto... mam 6 pasów w obie strony od samej autostrady jeden wielki korek kutfa

dajesz rondo

 

w troche chujowym miejscu jest początek miasta, w zasadzie to żeby zrobić rondo i autostrady to... trzeba wszystko wyjebać w pizdu i zrobić na nowo
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Powiem wam, co dla mnie jest najgorsze w tym politycznym szambie. Ja, osobiście lewak motzno, zastanawiam się czy w drugiej turze nie zagłosować na Dudę, żeby tylko ktoś wetował te gnidy z PO. Nie chcę oddawać nieważnego głosu, ale jak sobie myślę, że mam wybór między tym sterowanym gamoniem, a pajacem na smyczy Jarka i klechów to zbiera mi się na wymioty.

icard: przy pozostałych kandydatach nie drukują okienek na postawienie iksa?
A jak myślisz kto będzie w drugiej turze? Korwin czy ogórek?

 

albo jedno, albo drugie, albo jedno i drugie, albo ani jedno ani drugie. głosowanie zdecyduje.

 

Ale o czym ty do mnie rozmawiasz?

Odnośnik do komentarza

 

 

kurde, nie moge sobie ogarnac jak rozkorować miasto... mam 6 pasów w obie strony od samej autostrady jeden wielki korek kutfa

dajesz rondo

 

w troche chujowym miejscu jest początek miasta, w zasadzie to żeby zrobić rondo i autostrady to... trzeba wszystko wyjebać w pizdu i zrobić na nowo

 

No to akurat minus tej gry, ze zaczynasz przy jakimś głupkowatym zjeździe z autostrady. Zwykle robię w tym miejscu rondo lub coś na kształt tego, ale późniejszy węzeł autostradowy z siecia miasta planuje w innym miejscu.

 

 

 

 

Powiem wam, co dla mnie jest najgorsze w tym politycznym szambie. Ja, osobiście lewak motzno, zastanawiam się czy w drugiej turze nie zagłosować na Dudę, żeby tylko ktoś wetował te gnidy z PO. Nie chcę oddawać nieważnego głosu, ale jak sobie myślę, że mam wybór między tym sterowanym gamoniem, a pajacem na smyczy Jarka i klechów to zbiera mi się na wymioty.

icard: przy pozostałych kandydatach nie drukują okienek na postawienie iksa?
A jak myślisz kto będzie w drugiej turze? Korwin czy ogórek?

 

albo jedno, albo drugie, albo jedno i drugie, albo ani jedno ani drugie. głosowanie zdecyduje.

 

Ale o czym ty do mnie rozmawiasz?

 

Hid liczy na złoty szczał Krula i Kukiza.

Odnośnik do komentarza

Ale mnie dzisiaj słońce strzaskało :D

 

Ledwo zacząłem sezon plażowy i już go chyba na jakiś czas zakończę ;)

 

smigler, Jahu, na PW podsyłam wam link do sejwa, dajcie znać czy działa u was :)

 

edit: Jahu masz pełną skrzynkę ;)

Będę w domu za 30 min to ogarnę ;)
Odnośnik do komentarza

Smetek, napisz mi czy tę grafę od Scorpio warto brać? Mój komp wygląda tak:

 

Pamięć HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 Intel XMP X2 Grey Series (KHX1600C9D3X2K2/8GX)

Dysk SSD Plextor 2,5' 128GB, SATA III ( 520/200MB/s ), 9,5mm (PX-128M5S)

Zasilacz Corsair VS 450W ATX 120mm wentylator, EU version CP-9020049-EU

Procesor Intel Core I5-4570 3.2GHz LGA1150 BOX HASWELL BX80646I54570

Obudowa Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0

Płyta główna ASRock H81M S1150 H81 2DDR3 USB3/HD/DVI/DS BOX - H81M

Odnośnik do komentarza

No to akurat minus tej gry, ze zaczynasz przy jakimś głupkowatym zjeździe z autostrady. Zwykle robię w tym miejscu rondo lub coś na kształt tego, ale późniejszy węzeł autostradowy z siecia miasta planuje w innym miejscu.

no zrobiłem po dwóch innych bokach to korek na autostradzie jest jak ja cież pierdole... chyba pół miasta do zaorania, ale pierw trzeba zmeczyć jeszcze 4 kilo mieszkańców jakimś cudem i postawić atomówkę

 

 

Smetek, napisz mi czy tę grafę od Scorpio warto brać? Mój komp wygląda tak:

 

Pamięć HyperX 2x4GB 1600MHz DDR3 Non-ECC CL9 Intel XMP X2 Grey Series (KHX1600C9D3X2K2/8GX)

Dysk SSD Plextor 2,5' 128GB, SATA III ( 520/200MB/s ), 9,5mm (PX-128M5S)

Zasilacz Corsair VS 450W ATX 120mm wentylator, EU version CP-9020049-EU

Procesor Intel Core I5-4570 3.2GHz LGA1150 BOX HASWELL BX80646I54570

Obudowa Zalman Z3 PLUS CZARNA mATX ATX OKNO USB 3.0

Płyta główna ASRock H81M S1150 H81 2DDR3 USB3/HD/DVI/DS BOX - H81M

tę, tzn jaki dokładnie model ?
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Powiem wam, co dla mnie jest najgorsze w tym politycznym szambie. Ja, osobiście lewak motzno, zastanawiam się czy w drugiej turze nie zagłosować na Dudę, żeby tylko ktoś wetował te gnidy z PO. Nie chcę oddawać nieważnego głosu, ale jak sobie myślę, że mam wybór między tym sterowanym gamoniem, a pajacem na smyczy Jarka i klechów to zbiera mi się na wymioty.

icard: przy pozostałych kandydatach nie drukują okienek na postawienie iksa?
A jak myślisz kto będzie w drugiej turze? Korwin czy ogórek?

 

albo jedno, albo drugie, albo jedno i drugie, albo ani jedno ani drugie. głosowanie zdecyduje.

 

Ale o czym ty do mnie rozmawiasz?

 

skoro już wiadomo jakie będą wyniki, to po co iść na wybory? Zróbmy jeden sondaż i uznajmy, że to oficjalne wyniki, tak wyjdzie taniej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...