Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W LM dwa zwycięstwa na początek i teraz mecze ze Szkotami będą, więc szansa na klepnięcie awansu :).

 

Wisłą i Cracovia też przyzwoicie sobie radzą (Craxa raz wygrała, Wisła dwa remisy) w pucharach, ale pewnie i tak nie awansują, mimo wszystko postęp jest.

 

Teraz Wielki Tony Soprano i spać ;).

 

:pa:

Odnośnik do komentarza

Półmetek. http://i.imgur.com/rKE41JD.jpg

 

Jesteśmy królami remisów :king:

 

Gramy lepiej niż przewidywałem. O Baraże może uda się powalczyć, na nic więcej raczej nie ma co liczyć. Gdyby nie porażka w ostatniej kolejce z Invernees bylibyśmy nawet na 4 miejscu. Za dużo meczów zakończyłem wynikiem 0:0, choć mieliśmy przewagę. Zresztą ustanowiliśmy rekord ligi w meczach bez straty bramki (5) i mieliśmy długą najdłuższą serię bez porażki (12) po Rangersach (13).

 

Ciekawie wygląda nasz bilans meczów u siebie. 4 zwycięstwa, 5 remisów, 0 porażek. Bramki 6-1. Kibice na Balmoor Stadium umierają z nudów ;) Mój podstawowy bramkarz w 16 meczach 11 razy zaliczył czyste konto. Na obronę w zasadzie nie mogę za bardzo narzekać, martwi dość duża indolencja strzelecka napastników :/.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...