Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1:3 w plecy :(. O dziwo mieliśmy więcej strzałów i groźnych sytuacji, więc dobry prognostyk, tym bardziej, że grałem bez dwóch najlepszych graczy.

 

Niestety, widać różnicę w szybkości poruszania się graczy i piłki na boisku.

 

Ciekawostka, Hibernian przejęli... Hiszpanie i zatrudnili Paula Dickova na managera :)

Odnośnik do komentarza

Fajne losowanie w LM, bo my walczymy z Videotonem, a Legia z Metalistem (a mogli trafić Borussie, Romę czy Atletico), więc w sumie jest szansa na dwa kluby w LM. No i minimum dwa zespoły w Europie jesienią już bankowo.

 

Do tego Zagłębie walczy o LE z CSKA Moskwa, więc raczej wpierdol. Pogoń odpadła z Dynamem Kijów, więc wstydu nie ma, a Cracovia z Ferencvarosem, mimo że na wyjeździe 2:0 wygrali :DDD.

Odnośnik do komentarza

Kurwa. Ale jednak bycie piwnym geekiem jest fajne. Pijesz 2 dni non stop we Wroclawiu z dobra ekipa. Wracasz w niedziele i w drodze powrotnej stwierdzacie ze fajnie by bylo isc na piwo. Idziesz i opierdalasz z ekipa pol lodowki najlepszych kwachow z Mikkellera. Profit.

Odnośnik do komentarza

Kurwa. Ale jednak bycie piwnym geekiem alkoholikiem jest fajne. Pijesz 2 dni non stop we Wroclawiu z dobra ekipa. Wracasz w niedziele i w drodze powrotnej stwierdzacie ze fajnie by bylo isc na piwo. Idziesz i opierdalasz z ekipa pol lodowki najlepszych kwachow z Mikkellera. Profit.

fixed
Odnośnik do komentarza

W tym sezonie w pucharze ligi odpadamy już w 3 rundzie :(. Porażka na wyjeździe z Inverness 0:1. Najbardziej martwi to, że jest to trzeci mecz bez zdobyczy bramkowej pomimo dużej liczby naprawdę dobrych sytuacji :(. Kontuzje zrobił swoje i zabrały dwóch najlepszych napastników, a pozostawieni w napadzie 16 i 17-latek obsrywają się, jak mają wykończyć jakąś sytuację...

Odnośnik do komentarza

 

No ale póki co koniec FM-a. Zaraz trza ogarnąć dwa odcinki Gry o Tron :kekeke:. A jutro do domu :wub:.

 

Lucas bardzo szybko nauczył się studiowania. W weekend zjeżdża na imprezy do Poznania, a w tygodniu do domu uzupełnić zapasy słoików.

 

W ten weekend nie byłem na żadnej imprezie przez chorobę, w sumie na dwa mecze przyjechałem :kekeke:. Gorzej że na Ślunsku mnie nie będzie :(.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...