Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej nie ogarniam wyceny piłkarzy w FM-ie. Był sobie u mnie, był wart poniżej miliona. Sprzedał się za 1,1mln. W Galatasaray jest teraz wart 4,7 mln :| U mnie żaden piłkarz nie jest tyle wart...

 

 

Powtórka z rozrywki... zaraz odejdzie mi mój obrońca, bo ustawiłem mu klauzulę :/

Ucz się na błędach :). Mi nie odchodzą, bo wolę dać jakieś premie za bramki/czyste konto czy wygranie ligi i większą klauzulę (30 mln ojro minimum).

 

No właśnie jak się odnawia 15 kontraktów pod rząd, to czasami przegapiam, że jest taka gówniana klauzula...

 

wycena jest zależna od reputacji klubu

 

A co to rozumieć? Ja mam takie same zdanie. To przychodzisz na Legię czy na rywala który przyjeżdża? To może jesteś kibicem gości? W Szczecinie mamy to samo, przyjedzie Lech to mamy 10 tysięcy na stadionie, a gramy z Bełchatowem i jest 3 koła. Wyniki? To samo.To są pseudokibice.

 

I nie chodzi mi o tych co chodzą na rodzinny czy inne neutralne sektory, bo lubią sobie pooglądać (sic:D) polską piłkę czy meczyk i traktują to jako dodatkowe zajęcie, a o tych co chodzą na młyn, żyletę czy inny kocioł. Śpiewają o wierności, czy wygrywasz czy nie, a potem wymówka i rach bach trach nie ma ich na meczu.

Hmm tak to jest na (prawie) każdym stadionie w PL :)

 

i chyba niemal każdym w europie, odpowiedź jest prosta, nie idzie się kibicować klubowi tylko zobaczyć wyższy poziom piłki niż w pozostałych kolejkach, ot normalna sprawa dla zwykłych fanów piłki nożnej

 

mam taka ochote na kebsa w bulce, ze to poezja :D

 

ide na spacer z piwkiem zrealizowac swoja zachcianke :)

gdzie na bielanach masz 24h ? przy reymonta ?

Odnośnik do komentarza

Smetek. wyraźnie podkreśliłem, że nie chodzi o takich kibiców, a o tych z młyna czy okolic, którzy robią z siebie fanatyków, a jak jest gorzej albo wymówka to ich już nie ma na meczu. Tak jak teraz się zrobiło wielkich kibiców z Błękitnych, pojechali w 3 koła na mecz, a przecież większość na ligowym meczu w życiu nie była, a są teraz hajpowani jako super kibice :D

Odnośnik do komentarza

w chuj, chuj. dodatkowo jeszcze jest taki atrybut w kraju, decydujacy o tym jacy pilkarze w kraju w ogole moga sie generowac... parametr okresla sie z przedzialu 1-200, dla przykładu w Polsce jest to chyba 70, więc ładowanie kasy to wyrzucenie pieniedzy w błoto, przy obiektach,szkółce, budżecie na szkolenie 20/20/20 dotajesz piłkarzy zazwyczaj z poziomu PA 130-140(w sensie nie cały nabór a pojedyncze sztuki...)

 

dobra sieć scoutingu jest bezcenna, ale jak czasami widze jak za jakiegos 16 latka z Chile czy urugwaju chca 40 mln złotych to mnie chuj jasny strzela

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...