Skocz do zawartości

Marynia 467 raz dostaje awizo zamiast przesyłki


FYM

  

53 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 

Nowy hit w USA, dla mnie mega :D

nie wiem co w tym jest mega. to juz taka Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest lepsza - przynajmniej spiewaja naprawde :|

 

 

No właśnie dlatego jest lepsze. Tu i tu nie umieją śpiewać, więc po co się katować? W Lip Sync Battle chodzi chyba bardziej o całą otoczkę. Nie wiem, mnie The Rock "śpiewający" Shake it off bawi ;)

 

co jak co, ale w TTBZ potrafia naprawde fajnie spiewac (bo nie biora nikogo z przypadku typu rolnik szuka chuja w dupie) co w polaczeniu ze stylizacja robi zazwyczaj bardzo fajne wrazenie.

 

Ogladalem na Wielkanoc. Rozmus zgwalcil Alice`a Coopera...

A Mauresmo w ciąży. Przecież ona jest lesbijką :eusa_shifty:

Lesbianizm dobrze się sprzedaje (TATU)

Odnośnik do komentarza

Kurwa czy istnieje w FUT coś gorszego od jebanych cweli mających Internet 2mb/s? Przecież to jest jakiś kurwa dramat jak trafi się na takiego chuja przez którego gra non-stop laguje. Nie wiem kurwa czy oni tego nie widzą, czy odpowiada im takie granie? Stać ich kurwa na konsolę i na grę, a Internet mają jak w Polsce w '99. Odechciewa się grać momentalnie - nie dość, że się nie da stworzyć ani jednej akcji, to jeszcze taki mecz trwa 25 kurwa minut.


Nie wiem po co to w ogóle włączałem z rana. Chyba tylko po to żeby się wkurwić.

Odnośnik do komentarza

Kurwa czy istnieje w FUT coś gorszego od jebanych cweli mających Internet 2mb/s? Przecież to jest jakiś kurwa dramat jak trafi się na takiego chuja przez którego gra non-stop laguje. Nie wiem kurwa czy oni tego nie widzą, czy odpowiada im takie granie? Stać ich kurwa na konsolę i na grę, a Internet mają jak w Polsce w '99. Odechciewa się grać momentalnie - nie dość, że się nie da stworzyć ani jednej akcji, to jeszcze taki mecz trwa 25 kurwa minut.

Nie wiem po co to w ogóle włączałem z rana. Chyba tylko po to żeby się wkurwić.

 

Niekoniecznie, że nie chcą założyć. Sam mam 10 MB, bo to max, jaki oferuje Orange (Neostrada). Np. u mnie na osiedlu żadna kablówka nie wejdzie, bo tam jest 100 domków, a tak to obskoczą jeden blok i mają to samo, a ile mnie zabawy z kablami etc. Znowu Orange więcej nie wyciągnie, bo tłumaczą to zawsze starą infrastrukturą sieciową. Taki to XXI wiek :).

Odnośnik do komentarza

Kurwa czy istnieje w FUT coś gorszego od jebanych cweli mających Internet 2mb/s? Przecież to jest jakiś kurwa dramat jak trafi się na takiego chuja przez którego gra non-stop laguje. Nie wiem kurwa czy oni tego nie widzą, czy odpowiada im takie granie? Stać ich kurwa na konsolę i na grę, a Internet mają jak w Polsce w '99. Odechciewa się grać momentalnie - nie dość, że się nie da stworzyć ani jednej akcji, to jeszcze taki mecz trwa 25 kurwa minut.

Nie wiem po co to w ogóle włączałem z rana. Chyba tylko po to żeby się wkurwić.

Panie, w '99 to ja mialem internet 9600 bit / s :P

pamieta ktos takie cudo jak PCM-ka? :D

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...