Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nauka hostingów i domen - udało mi się skonfigurować pierwszy adres pocztowy we własnej domenie i połączyć go z gmailem ;) Postawiłem też sobie wordpressy na swoim hostingu. Teraz muszę ogarnąć co zrobić, żeby te wordpressy były dostępne pod domeną zarejestrowaną na home.pl (tam gdzie hosting) oraz co zrobić, żeby domeny z nazwa.pl wyświetlały treści z hostingu home.pl ;)

Odnośnik do komentarza

Najbardziej zachęciła mnie recenzja, gdzie było napisane, że nazywanie tego filmu czarną komedią to jego trywializowanie i tak było rzeczywiście. Gdzieś ten uśmiech się pojawia, ale te wszystkie sceny są tak autentyczne i niewymuszone, że po prostu inaczej nie umiałbym sobie tego wymyślić.

ale to Ty juz ogladales serial czy nie?

Odnośnik do komentarza

 

Najbardziej zachęciła mnie recenzja, gdzie było napisane, że nazywanie tego filmu czarną komedią to jego trywializowanie i tak było rzeczywiście. Gdzieś ten uśmiech się pojawia, ale te wszystkie sceny są tak autentyczne i niewymuszone, że po prostu inaczej nie umiałbym sobie tego wymyślić.

ale to Ty juz ogladales serial czy nie?

 

Nie, film.
Odnośnik do komentarza

 

 

Najbardziej zachęciła mnie recenzja, gdzie było napisane, że nazywanie tego filmu czarną komedią to jego trywializowanie i tak było rzeczywiście. Gdzieś ten uśmiech się pojawia, ale te wszystkie sceny są tak autentyczne i niewymuszone, że po prostu inaczej nie umiałbym sobie tego wymyślić.

ale to Ty juz ogladales serial czy nie?

 

Nie, film.

 

nie chce spojlerowac, ale pierwsze odcinki to zdecydowanie czarna komedia (w bardzo dobrym tego slowa znaczeniu). dopiero po pewnej sytuacji, widz zdaje sobie sprawe ze komedia juz sie zdecydowanie skonczyla a to co wczesniej smieszylo, teraz juz raczej przeraza.

 

gdybym mial porownac, to powiedzialbym ze serial jest lepszy. z filmu brakowalo mi tylko Buscemiego ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...