Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Najnowszy, 9. sezon TPB w pierwszym odcinku daje radę bardzo!

Jeny ile bym dał, żeby TPB wróciło na antenę CC z tym boskim tłumaczeniem i lektorem.

 

ostatnio oglądałem film TPB: Don't legalize it i były napisy stylizowane na lektora z CC. Poza tym muszę nadrobić serial, bo jeszcze 8. sezonu nie widziałem.
Odnośnik do komentarza

 

HAHAHAHHAAHA

 

Wpuściłem Masona i po 2. minutach doznał urazu :lol:

Fookin' Legend :lol:

 

No kurwa niesamowity jest ten typ. Nogi ma chyba ze szkła.

 

Nie ma opcji żeby dokończył jakiś mecz od dwóch sezonów. Jest u nas od 3 lat i jego ostatni mecz w pierwszej jedenastce miał miejsce jeszcze w 2. lidze XD

Odnośnik do komentarza

 

 

HAHAHAHHAAHA

 

Wpuściłem Masona i po 2. minutach doznał urazu :lol:

Fookin' Legend :lol:

 

No kurwa niesamowity jest ten typ. Nogi ma chyba ze szkła.

 

Nie ma opcji żeby dokończył jakiś mecz od dwóch sezonów. Jest u nas od 3 lat i jego ostatni mecz w pierwszej jedenastce miał miejsce jeszcze w 2. lidze XD

 

Bartuś Grzelak sialalala

 

injury proness 20 ;)

Odnośnik do komentarza

muszę się wziąć za filmografią braci Estevez/Sheen. na dzisiaj Major League.

Uwielbiam ten film <3 Jest boski. Jeszcze miałem z tłumaczeniem "odbicia asowe" :D

No i rolę złych grają White Sux :] A w ogóle stadion Indians udawał stary obiekt Brewers w Milwaukee. A rolę komentatora grał autentyczny spiker Brewers, zresztą legenda tego klubu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...