Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Dinozaurze, w piętnastce nie tylko jest reputacja czy atrybuty, ale też licencje trenerskie :P

Dziecko, co do tego mają licencje? UEFA Pro, to i mają u nas kolesie z I ligi.

 

Dinozaurze chodziło o to, że grasz w FM08, a nie wieku :P

 

Licencje też mają wpływ, nie tylko sama reputacja, tylko połączenie tego i tego. No i w grze można chodzić na kurs, aby zdobyć wyższą licencję. Ja mam teraz kontynentalną B, mogę iść na kurs kontynentalnej A, ale nie mam kiedy ;)

Tak tylko informuję, bo chyba nie jesteś świadomy ;)

 

Wiem o co Ci chodziło z dinozaurem, nie bój ;)

 

No ale jaki sens tego jest? W realnym świecie Van Gaal i Skorża mają tę samą licencję - UEFA Pro. Jakoś nie widzę, żeby ten drugi miał obecnie szansę na posadę w Premiership, nawet jakby trzy razy z rzędu wygrał Ekstraklasę ;)

Odnośnik do komentarza

Dlatego jest też reputacja, wygrywając samą Ekstraklasę i UEFA PRO nikt go nie weźmie, zresztą jak idziesz "realnie" to pewnie zarząd by się nie zgodził nawet na tyle kursów w jakimś małym klubie. Lucas miał reputację dostosowaną do Valencii, więc na pewno już kontynentalną no i najwyższą licencję.

Odnośnik do komentarza

Dlatego jest też reputacja, wygrywając samą Ekstraklasę i UEFA PRO nikt go nie weźmie, zresztą jak idziesz "realnie" to pewnie zarząd by się nie zgodził nawet na tyle kursów w jakimś małym klubie. Lucas miał reputację dostosowaną do Valencii, więc na pewno już kontynentalną no i najwyższą licencję.

Dlatego mówię, że jest lama skoro korzysta z reputacji z innej gry ;)

Odnośnik do komentarza

No to spoko ;)

 

Lucas jadłeś kiedyś w Gastro Królscy i Gebru?


QotS - Charleroi 1:0, strzelamy w 90 minucie, chociaż graliśmy dobry mecz. W bramce rywala... Mandanda, jak go zobaczyłem to myślałem, że nie mamy szans, ale to nie Steve tylko Parfait z Kongo, ale też ciekawy golkiper.

Odnośnik do komentarza

Lucas

 

 

Banshee polega na dwóch rzeczach: sex i napierdalanie się :D Jestem po drugim sezonie i nie ogarniam, co miałeś na myśli z Rebeccą. Dziewczyna nie ma nic do zaoferowania poza niezłym ciałem/niezłą figurą. Chyba ją trzymają w tej produkcji, aby desperaci mogli sobie zwalić przy kolejnej scenie, w której się zabawia z jakimś typem.

 

Za to Nola <3 Dr Adams z House'a :D

 

I postać Sugara to świetny pomysł nawet na oddzielną produkcję

 

Odnośnik do komentarza

 

Ja tam Rebeccę lubię i to nie tylko za ciało ;). No ale nie każdemu musi pasować, wiadomo. No ja nigdzie nie pisałem, że to jakiś głęboki serial, ale ogląda się po prostu przyjemnie ze względu na dynamizm. Czasami jest za mocno przekolorowany jak Hood z kimś walczy, ale dla mnie to dobre "kino akcji" ;).

 

Sugar jest spoko, chociaż wolę Hioba :D.

 

Odnośnik do komentarza

Lucas

 

 

Banshee polega na dwóch rzeczach: sex i napierdalanie się :D Jestem po drugim sezonie i nie ogarniam, co miałeś na myśli z Rebeccą. Dziewczyna nie ma nic do zaoferowania poza niezłym ciałem/niezłą figurą. Chyba ją trzymają w tej produkcji, aby desperaci mogli sobie zwalić przy kolejnej scenie, w której się zabawia z jakimś typem.

 

Za to Nola <3 Dr Adams z House'a :D

 

I postać Sugara to świetny pomysł nawet na oddzielną produkcję

 

 

 

 

Rebbeca rzeczywiście siadła, a był na nią potencjał, to poznasz w najnowszym sezonie :D Moim zdaniem zmarnowany.

Hiob to konieczna osoba do spin offa :D

 

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że nie pojebałem sezonów i nie dam spoilera

choćby scena, gdy zajebała brata Noli była świetna. No i trzeci sezon dla mnie najlepszy. Dwa fajne, główne wątki. Chayton i drugi, o którym nie będę wspominał, bo jeszcze tej postaci u Ciebie nie było

 

Odnośnik do komentarza

Ja chciałbym jeszcze spin offa z Ari Goldem z Ątraż. Będzie film latem, widziałem trailer i fajnie się zapowiada, mnóstwo gwiazd ;).

 

Żalgiris musi mnie nienawidzić. Rok temu dostali 9:0 w dwumeczu, teraz 11:1 :D. Litewski cham klęknął ;).


W następnej rundzie BATE, ale to wieczorem lub jutro, bo teraz FM mi sie przejadł ;). Czas na jakiś odcinek Soprano, wkręcam się coraz mocniej :D.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...