Skocz do zawartości

Marynia donosi, że aż 466 rozgrywających jest lepszych od Rafaela van der Vaarta


Kuchar

Kto jest najlepszym rozgrywającym wszechczasów?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem taktykę na 4411 przed tym meczem z Partickami. Podoba mi się w chuj, ale zobaczymy co pokażemy w derbach z Hearts. Pierwszy raz na pierwszoligowym froncie.


Mam pytanie do znawców piwa.

 

Czy wypada w towarzystwie beknąć po spożyciu? Głośno? Raczej tłumić? Oczywiście nie mówię o chamskim i ostentacyjnym zademonstrowaniu jak pracuje mój żołądek, myślę raczej o soczystym beku. Bez ulewania się.

Najlepiej beknąć, a następnie jebnąć tubalnego bąka. To oznaka znakomitości piwa.

Odnośnik do komentarza

Tak w ogóle to mi się przypomniało jak pojechałem ze znajomymi po maturze do Mikołajek, i tam na rynku zasłyszałem fragment rozmowy dwóch piwoszy lat jakoś dwadzieścia parę.

Coś tam gadali jakie kupić i nagle jeden do drugiego tak się wydarł z takim wchuj szokiem w głosie jakby przed chwilą ten drugi mu oświadczył, że jest pedałem: "NO CO TY KURWA TATRY NIE LUBISZ???". To jest miłość do piwa! A nie warzenie na bazie skarpet noszonych przez 32 godziny.

Odnośnik do komentarza

KNVB Beker nasz! I walczymy o wicemistrzostwo w lidze (drużyny 2-5 dzielą 2 punkty, a tylko jedna kolejka do rozegrania), Ajax na 4 kolejki przed końcem zapewnił sobie tytuł ;)

 

A z Bundesligi spada Gladbach z ter Stegenem, Rafaelem, Arango, Nordtveitem i innymi niezłymi prospektami.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...