Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

W końcu nadrobiłem Spurs - Cavs, co za mecz :o

Ogladalem transmisje na zywo. Do teraz nie mam pojecia, jak wpadały te trójki Irvinga :-k. Świetne widowisko.

 

On pewnie też nie ma. Podejrzewam, że jakby rzucił z połowy to też by mu wpadło ;] Swoją drogą to była powtórka z finałów w 2013, tam też Spurs strasznie ssało z wolnych w końcówce.

Odnośnik do komentarza

Islandzkie IBV zaliczyło chyba jedno z najbardziej spektakularnych odpadnięć z pucharów. Wygrali 3-1 z Vaduz na wyjeździe i u siebie polegli 3-5. 6-6 w agregacie i gole na ełeju promujo Vaduz.

 

A nasza przygoda szybko się zakończy w tym roku, bo po ewentualnym wyeliminowaniu Portadown trafiamy na Grasshopers :|

Odnośnik do komentarza

No cóż, nie muszę sie martwić Grasshoppers, bo 0-2 w pizdę w Ulsterze i po zabawie :sciana:


Nie spodziewałem się takiej klęski. Odechciewa się grać. Jeszcze mi jebane drwale wykosili Douglasa na 3 miesiące.


Nawet w złości nie mogę kupić ich bramkarza, bo ma 36 lat i suma jego atrybutów jest poniżej 20 :x

Odnośnik do komentarza

 

2-2 w Mordorze. Oczywiście doszli mnie z 2-0. Co za kurwy :D

 

nqhdbUw.jpg

W ogóle muszę chyba w końcu przejść na 442. Leigh też powinien na tym skorzystać.

używasz go jako fałszywą 9? U mnie siał postrach jako lis pola karnego (kilka FMów temu)

 

No jak dla mnie używanie go jako lisa to obecnie marnotrawienie jego kreatywności. Mam lekki problem z napastnikiem w 451 i dlatego myślę nad 442. Z Codym Mullhallem albo Danielem Handlingiem mógłby stworzyć spoko duet.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...