Skocz do zawartości

464 polskie złote kosztowały nowe gry komputerowe Maryni


Kuchar

Ile zarabiasz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki mecz w Pucharze. Najpierw Dundee prowadzi, doprowadzamy do remisu, potem prowadzimy, bronimy się, a tu czerwo dla gościa z Dundee :D A ja w meczu dwie kontuzje - robię zmiany, trzecią robię po czerwonej dla nich, a chwilę później... trzecia kontuzja. Wytrwaliśmy i awansujemy do półfinału :D

Odnośnik do komentarza

 

 

A komisja TVN zidentyfikowała przypadki mobbingu i molestowania. Durczok jest skończony.

 

A Ty jak się czujesz? Ulżyło Ci? Zaznasz spokoju?

 

Tak, zaznam spokoju. Nie będę widział humorków tego buca i słyszał jego wrednych, chamskich odzywek. Jak się teraz czujesz, zadowala Cię ta odpowiedź?

 

jak się czujesz z tym, że byłeś molestowany? co powiedziałeś komisji?

Odnośnik do komentarza

 

Potwiedzam ;)

 

Przy okazji życie pokazuje, że jest chujem trochę :P Szukałem jakiejś w miarę fajnej roboty w chujszpanii, no i nic, zero odzewu. No i już się w końcu wkurwiłem i aplikowałem do pewnego korpo wawie. Telefon, testy, jedne rozmowy, drugie, już po wszystkim, teraz czekam na odpowiedź(raczej spodziewam się pozytywnej), a w międzyczasie oczywiście odzew z Malagi, która była moją wymarzoną loklizacją(bo praca wymarzona nie jest, no ale od czegoś trzeba zacząć, na ten moment mojej kariery byłaby ok), ale na którą już całkiem przestałem liczyć... Jak żyć :|

 

Może w czerwcu będę w okolicach Malagi, tylko mam nadzieję, że w okolicach wakacyjnych uruchomią jakieś lepsze połączenia, bo póki co wszystko z przesiadkami i dosyć drogie loty :/

 

no trochę lipa, ja normalnie latam wawa - malaga norwegią, ale teraz zmienili godziny i dni i mi jeszcze mniej pasują... no i najgorsze, że nic nocnego nie jeździ nocą poza taksami z lotniska w maladze :/

Odnośnik do komentarza

 

Żeby nie było za kolorowo - przegrałem drugi mecz w sezonie. Z Rangers u siebie :(

 

Lucas - nie widziałem, ale obczaję.

Jest szansa na ten temat taktyczny?

 

Cos tam napisze niedlugo pewnie.

 

 

 

A komisja TVN zidentyfikowała przypadki mobbingu i molestowania. Durczok jest skończony.

 

A Ty jak się czujesz? Ulżyło Ci? Zaznasz spokoju?

 

Tak, zaznam spokoju. Nie będę widział humorków tego buca i słyszał jego wrednych, chamskich odzywek. Jak się teraz czujesz, zadowala Cię ta odpowiedź?

 

jak się czujesz z tym, że byłeś molestowany? co powiedziałeś komisji?

 

Wicherek zazdrości, bo sam - gdyby miał możliwość - przyjąłby od Durczoka razem z kulami. Niestety jedyny kontakt z mediami w jego nędznym życiu miał miejsce podczas kręcenia tego reportażu - https://www.youtube.com/watch?v=Kv7e-5ii-Ew

Odnośnik do komentarza

A Norwegian teraz strajkuje, więc uwaga ;)

A to nie wiedziałem, ostatnio jak leciałem na początku marca to bylo jakieś opóźnienie, ale wyglądało na naturalne, tzn po prostu samolot później się pojawił na lotnisku :-k

Dzięki :)

 

Dałbym plusa, ale już się wyklikałem na jakieś pseudo śmieszkowe posty :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...