Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to tam muszę dolecieć, a ASP skacze 12ly :) Odzwyczailem się od takiego tempa, bo Cobra jest zoutfittowana na eksplorację i skacze 24 :) Więc trochę zostało, a przy przeprowadzce to nie wiem kiedy dotrę. Jak dotrę to pomyślimy :)

Rada Felicity Freaser.

 

Mój Python po tuningu skacze do 25ly.

 

Nawet w wersji wielozadaniowej ma zasięg 20 Ly

Odnośnik do komentarza

No to lecę do Felicity :) mam po drodze

tylko sprawdź na inarze, czy masz wszystko (FSD Increase range). Na commodity nie patrz, bo ich nie trzeba.

 

Ja osobiście używam tego programu z linka https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/305371-EDEngineer-an-overlay-to-track-your-blueprint-progress-in-realtime

Odnośnik do komentarza

Trochę potrejdowałem, porobiłem misji i mam już lepsze podzespoły - ASP Explorer, ochrzczony mianem Hotspur skacze już prawie 20ly na strzał :) Mam jeszcze parę dropów do zrobienia.

 

Ranki jakie mam to: Combat - Mostly Harmless, Trading - Dealer, Exploration - Pathfinder

Odnośnik do komentarza

Trochę potrejdowałem, porobiłem misji i mam już lepsze podzespoły - ASP Explorer, ochrzczony mianem Hotspur skacze już prawie 20ly na strzał :) Mam jeszcze parę dropów do zrobienia.

 

Ranki jakie mam to: Combat - Mostly Harmless, Trading - Dealer, Exploration - Pathfinder

 

 

To Cię na exploracyjnej randze mocno awansowało.

Odnośnik do komentarza

No jednak do Hershel 36 i nazod to razem 8k ly, trochę się naskanowało, a to już była moja druga wyprawa


Pytanie kompletnego nooba, warto to kupować i ile ta gra będzie kosztować?

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Zależy czego oczekujesz. Teraz ten taki full pro zestaw jest po 39 funtów. Warto ale ponowie zastrzeżenie - gra ma sporo contentu ale jego delivery jest słabe, przez co trzeba być oldskulowym graczem i imersje zrobić samemu, wczuć się mocno. Gra ci tego nie ułatwi. Natomiast jak się wczujesz to bywa epicko, często jest ciekawie, a sporo to grind :) Ciężko mi powiedzieć czy ci się na bank spodoba, ale jeśli lubisz gry gdzie jesteś całkiem wolny i które odcinają od rzeczywistości to E:D daje rade.

Odnośnik do komentarza

Pytanie kompletnego nooba, warto to kupować i ile ta gra będzie kosztować?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gra za rękę nie prowadzi. Do wielu rzeczy trzeba samemu dojść. Nie zawsze to co robisz, jest mega opłacalne. Handel potrafi być czasochłonny a i trzeba uważać na piratów.

 

Górnictwo podobnie. Bounty Hounting na początku nie jest trudny, pod warunkiem, że nie atakujesz statków z rangą expert i wyższą (dangerous, deadly, elite), gdzie nawet Cobra III jest wymagającym przeciwnikiem.

 

Zagranie z doświadczonym graczem, szybko powoduje, że masz dużo kasy tj. wystarczy że podłączysz się pod strzał w jeden statek i część nagrody jest Twoja.

Pytanie kompletnego nooba, warto to kupować i ile ta gra będzie kosztować?

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

wcześniej filmik wrzuciłem z handlu.

Odnośnik do komentarza

 

No to lecę do Felicity :) mam po drodze

tylko sprawdź na inarze, czy masz wszystko (FSD Increase range). Na commodity nie patrz, bo ich nie trzeba.

 

Ja osobiście używam tego programu z linka https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/305371-EDEngineer-an-overlay-to-track-your-blueprint-progress-in-realtime

 

To żeś mnie pięknie zrobił. Bo jednak trzeba te meta alloys, po które z tego co czytam muszę przez pół galaktyki zapierdalać. No thanks, zbieram na 5A FSD

Odnośnik do komentarza

Znów - zależy jak bardzo chcesz się angażować w społeczność - ja jestem typem samotnika, więc jak nie gram to się nic nikomu nie dzieje i nikt mnie nie ciśnie, ale podejrzewam że jak np. Husarzy mają jakiś cel to lekkie ciśnienie na jego wykonanie jest. Ale nie wiem, bo jak mówie - jestem aspołeczny :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...