Skocz do zawartości

Elite: Dangerous


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj późno w nocy zadziałał mi receiver który przysłał mi szczodry komandor Meler :D Dzięki! BTW, trzeba było w dodawaniu drivera nie wskazać rzeczy domyślnych tylko poprosić o wszystkie stery wszystkich firm, tam żmudnie odnaleźć Małomiękkich i wśród pięciuset ich sterowników wskazać wireless receiver :) co za dziadowski system ;)

 

W każdym razie dziś lub jutro zrobię sobie próbne oblatywanie :)

Odnośnik do komentarza

Kurde, pograłbym, ale od kiedy puściłem sobie próbnie przez Steam Link na TV w podbitej rozdzielczości, nie potrafię grać na kompie. Z kolei na TV nie mogę ogarnąć sterowania wyłącznie na padzie i masz babo placek :|

Ponadto nie mam żadnych dodatków.

http://www.x-kom.pl/p/244329-joystick-thrustmaster-tflight-hotas-x-pc-ps3.htmlsirvuple albo

 

https://www.conrad.pl/?websale7=conrad&pi=902610&&AdW=PLA&gclid=Cj0KEQiAifvEBRCVx5up6Ojgr5oBEiQALHw1Tmt4K7usOcj_8ezdQmPoyh1yrDzaOvLaquzsnPIqfTcaAjsP8P8HAQ&gclsrc=aw.ds

 

dla maniaka

 

 

Ja gram w układzie Hotas plus klawa

Odnośnik do komentarza

A mógłby mi ktoś streścić, co się przez ostatnie miesiące działo w elitce? Wiem, że znajdowano jakieś artefakty, że powstała jakaś odległa Kolonia tworząca nową Bańkę, na fejsie mignął mi film, że pojawiły się nawet spotkania ze statkami obcych (to nie fejk?). Naświetli ktoś? :)

Odnośnik do komentarza

Ja tyle mniej więcej wiem. Wpadłem na chwilę do bańki i słyszałem to i owo - znajduje się jakieś ruiny obcej cywilizacji w Formidine Rift, są badane ale zagadka nadal nie rozwiązana. Z ciekawostek dla eksploratorów - gwiazdy neutronowe - ładujesz FSD w jet'cie takiej gwiazdy i skaczesz dużo dalej - poczytaj o autostradzie neutronowej. Spotkania z obcymi chyba fejkowe, ale przez tą ścianę przed Orion Molecular Cloud Clusterem wszyscy myślą, że tam się zacznie inwazja na naszą galaktykę.

 

O co chodzi z tą Colonią to nie wiem ;) Tzn. jest nowy settlement, frakcje tam wożą towary i dostają za to bazy. Najlepiej pooglądaj Obsidian Anta - robi takie raporty z Elite, szybko nadrobisz ;)

Odnośnik do komentarza

Ja tyle mniej więcej wiem. Wpadłem na chwilę do bańki i słyszałem to i owo - znajduje się jakieś ruiny obcej cywilizacji w Formidine Rift, są badane ale zagadka nadal nie rozwiązana. Z ciekawostek dla eksploratorów - gwiazdy neutronowe - ładujesz FSD w jet'cie takiej gwiazdy i skaczesz dużo dalej - poczytaj o autostradzie neutronowej. Spotkania z obcymi chyba fejkowe, ale przez tą ścianę przed Orion Molecular Cloud Clusterem wszyscy myślą, że tam się zacznie inwazja na naszą galaktykę.

 

O co chodzi z tą Colonią to nie wiem ;) Tzn. jest nowy settlement, frakcje tam wożą towary i dostają za to bazy. Najlepiej pooglądaj Obsidian Anta - robi takie raporty z Elite, szybko nadrobisz ;)

Z nowości:

1. Transport statków pomiędzy systemami (za opłatą i z czasem oczekiwania).

2. Magazyn i transport modułów (j. w.).

3. Nowe tereny z cywilizacją - Kolonia.

4. Ruiny w Formidine Rift.

5. Zredukowane wymagania co do ulepszania modułów, brak commodity. Nadal jest potrzebne do odblokowania inżyniera.

Odnośnik do komentarza

Teraz wyczytałem, że tę kolonię założył Jacques, android z First Encounters chyba jeszcze (i jego zdolna do skoków stacja orbitalna :) ). Miała polecieć aż do Beagle Point, ale jakaś awaria się przydarzyła po drodze... i mamy kolonię. Super pomysł, właśnie takich akcji brakowało wcześniej, by ta gigantyczna przestrzeń zaczęła być nasycana przez twórców czymś, co warhammerowcy nazywają fluffem. Twórcy i sami gracze, bo przeciez afaik koncept Beagle Point to na przykład ich sprawka :)

A tak w ogóle, to po wczorajszym powrocie zobaczyłem zmianę w mechanice która mi baaaaaaardzo przypasowała. Wcześniej ułożona trasa nie zniknęła po nowym wczytaniu sejwa :D

 

BTW: ponieważ gdy ostatnio pojawili się Inżynierowie, ja bujałem się podczas mojej drugiej (nieudanej :( ) wyprawy gwiezdnej, to nie mam w sumie pojęcia, kim oni są :) To jacyś goście którzy ulepszają ci pojazdy? W zamian za jakieś misje? Jeśli tak, to do którego w przyszłości powinienem polecieć w sprawach eksploracyjnych (o ile można sobie wybierać kolejność odwiedzin)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...