Skocz do zawartości

Król Rzymu


sky

Rekomendowane odpowiedzi

Październik 2014:


Serie A:

(7/38), Lazio - Parma 2:2 (Cana, Elia)

(8/38), Bologna - Lazio 0:4 (2x Batshuayi, Keita, Biglia)

(9/38), Lazio - Udinese 4:2 (3x Gomez, Lulić)

(10/38), Fiorentina - Lazio 1:0


Liga Mistrzów:

(2/6), Salzburg - Lazio 0:3 (Gomez, Ledesma, Emerson)

(3/6), Real - Lazio 2:2 (Batshuayi, Gomez)


Podsumowanie: Kolejna porcja nauki. Ciężko jest połączyć zmagania w Lidze Mistrzów i Serie A. Przynajmniej na ten moment, z tym młodym składem. W lidze znowu graliśmy w kratkę. Słaby mecz z Parmą, potem dwa fantastyczne z Bolonią i Udine, a na koniec porażka po bezbarwnym meczu z Fiorentiną. W Champions League z kolei pokazujemy klasę. Pewna wygrana z Salzburgiem nikogo nie zdziwiła, ale już korzystny remis na Santiago Bernabeu tak. Mamy na prawdę duże szanse! Real cieniuje, a Dortmund jest do ogrania. W grupie prowadzi BVB z 7 punktami, na drugim miejscu jesteśmy my - z pięcioma, dalej jest Real mający 4 oczka i na ostatnim miejscu Red Bull Salzburg.


Najlepsi strzelcy:

1. Rodrigo Gomez - 7 goli

2. Valon Berisha - 6 goli

3. Senad Lulić - 5 goli

Odnośnik do komentarza
Listopad 2014:


Serie A:

(11/38), Lazio - Genoa 4:0 (Cana, Klaassen, Lulić, Gomez)

(12/38), Roma - Lazio 0:4 (Og, Lulić, Batshuayi, Gomez)

(13/38), Lazio - Milan 2:0 (2x Gomez)

(14/38), Napoli - Lazio 2:2 (Og, Batshuayi)


Liga Mistrzów:

(4/6), Lazio - Real 5:3 (Gomez, 2x Lulić, Batshuayi, Ciani)

(5/6), Dortmund - Lazio 2:3 (Gomez, Lulić, Zivković)


Podsumowanie: Jakże trudny miesiąc mieliśmy za sobą. Co najlepsze był to również jeden z lepszych miesiąców odkąd pracuje w Rzymie. W lidze zaczęliśmy od 2 kapitalnych pogromów. 4:0 z Genoą nie było wielkim zaskoczeniem, ale wygrana w takim samym stopniu z Romą rozniosła się po Europie. Po raz kolejny udowodniliśmy kto jest najlepszy w tym mieście. Później pewnie ograliśmy kolejnego "wielkiego" czyli Milan, a na koniec zremisowaliśmy na trudnym terenie w Neapolu. W Lidze Mistrzów znowu to samo. Piękny sen. Kibice na Olimpico zobaczyli aż 8 goli w meczu z Realem, z czego aż 5 wpadło na nasze konto! W tym momencie byliśmy o krok od awansu z grupy. Zapewniliśmy go sobie 2 tygodnie później wygrywając w Niemczech z Borussią w thrillerze, który zakończył golem w końcówce Andrija Zivković. Awansujemy z grupy! I to prawdopodobnie z pierwszego miejsca. Wystarczy ograć na koniec Austriaków.


Najlepsi strzelcy:

1. Rodrigo Gomez - 13 goli

2. Senad Lulić - 10 goli

3. M.Batshuayi/V.Berisha - 6 goli


Odnośnik do komentarza
Grudzień 2014:


Serie A:

(15/38), Lazio - Atalanta 2:0 (Lulić, Anderson)

(16/38), Palermo - Lazio 0:2 (2x Batshuayi)

(17/38), Lazio 4:0 Empoli (2x de Vrij, Lulić, Zivković)


Puchar Włoch:

(1 runda), Lazio - Udinese 3:1 (Zivković, 2x Biglia)


Liga Mistrzów:

(6/6), Lazio - Salzburg 1:0 (Batshuayi)


Podsumowanie: Perfekcja. 3 wygrane w lidze, awans w Pucharze Włoch oraz kolejne 3 punkty w LM. Komplet zwycięstw w grudniu. Pierwsze gole od mojego przybycia do klubu strzelił solidny stoper - Stefan de Vrij, na poważne strzelanie zabrał się Michy Batshuayi, a Senad Lulić nie zatrzymuje się ani na chwilę. Walka o obronę mistrzostwa trwa, ale jak daleko zajdziemy w Lidze Mistrzów? W 1/8 zagramy z Eintrachtem Frankfurt, a więc najsłabszym rywalem z możliwych!


Najlepsi strzelcy:

1. Rodrigo Gomez - 13 goli

2. Senad Lulić - 12 goli

3. Michy Batshuayi - 9 goli


Odnośnik do komentarza
@Wielki859: Dzięki za wsparcie. No rzeczywiście rywal do ogrania, a ćwierćfinał to już wielki sukces. Zobaczymy jak to będzie.

-----


Styczeń 2015:


Transfery z/do:

Brak


Serie A:

(18/38), Pescara - Lazio 0:2 (Zivković, Keita)

(19/38), Lazio - Sassuolo 2:1 (Gomez, Elia)

(20/38), Lazio - Juventus 1:2 (Biglia)

(21/38), Sampdoria - Lazio 3:4 (Parolo, Elia, Batshuayi, de Vrij)


Puchar Włoch:

(Cwf.), Napoli - Lazio 2:1 (Klaassen)


Podsumowanie: W styczniu nikt nie dołączył do naszego zespołu, ani nikt nie odszedł. Przesunąłem jedynie Lorenzo Magnoliniego, naszego świeżego wychowanka do pierwszego zespołu. Liga w styczniu byłaby całkiem udana gdyby nie kolejna porażka z Bianconeri. Pozostałe mecze udało nam się wygrać. Niestety, znów kończymy szybko naszą przygodę z Pucharem Włoch tym razem odpadając z Napoli Rafy Beniteza. Nie mamy szczęścia do tych rozgrywek. W tabeli dość wyrównanie. My z Juve na czele, tuż za nami Inter i Napoli.


Najlepsi strzelcy:

1. Rodrigo Gomez - 14 goli

2. Senad Lulić - 12 goli

3. Michy Batshuayi - 10 goli.


Odnośnik do komentarza
Luty 2015:


Serie A:

(22/38), Cagliari - Lazio 1:2 (Zivković, Batshuayi)

(23/38), Lazio - Inter 4:2 (Og, 2x Batshuayi, Zivković)

(24/38), Chievo - Lazio 0:1 (Lulić)

(25/38), Lazio - Catania 2:1 (Og, Anderson)

(26/38), Parma - Lazio 2:1 (Batshuayi),


Liga Mistrzów:

(1/8 finałów), Frankfurt - Lazio 1:0


Podsumowanie: Na luty czekał każdy kibic i zawodnik Lazio. Oczywiście ze względu na fazę pucharową Ligi Mistrzów. Zanim to nastąpiło, zagraliśmy parę spotkań w lidze. Napakowani pozytywną energią zawodnicy bili kolejnych rywali, po kolei: Cagliari, Inter, Chievo czy Catanię. Tuż przed meczem z Frankfurtem graliśmy mecz z Parmą. Wystawiłem na ten mecz drugi "garnitur", który okazał się za słaby. Nasz główny skład nie pokazał się z lepszej strony. Polegliśmy w Niemczech z Frankfurtem 0:1. Czyżby tak miało to się skończyć? Szykujemy się już na rewanż, tak łatwo się nie poddamy.


Najlepsi strzelcy:

1. Batshuayi/Gomez - 14 goli

3. Senad Lulić - 13 goli


Odnośnik do komentarza
Marzec 2015:


Serie A:

(27/38), Lazio - Bologna 1:0 (Batshuayi)

(28/38), Udinese - Lazio 0:0

(29/38), Lazio - Fiorentina 0:1

(30/38), Genoa - Lazio 1:3 (Ledesma, Batshuayi, Lulić)

(31/38), Lazio - Roma 0:1


Liga Mistrzów:

(1/8 rewanż), Lazio - Frankfurt 1:5 (Biglia)


Podsumowanie: Katastrofa. Wszystko co budowaliśmy przez cały sezon, a nawet i w tym poprzednim posypało się jak domek z kart. W lidze liderowaliśmy przez dłuższą część sezonu caly czas czując oddech Juventusu na plecach. Wykorzystali oni nasz fatalny miesiąc i wyprzedzili nas w tabeli o kilka punktów. Nie poddajemy się. W Europie było jescze gorzej. Mimo, że polegliśmy we Frankfurcie, to przed meczem rewanżowym byłem pewny naszej siły. Przeliczyłem się. Zagraliśmy tragicznie w obronie. Mieliśmy więcej strzałów od przeciwnika, a mimo to zostaliśmy rozgromieni. W klubie nastroje nie są zbyt miłe, każdy jest zdruzgotany takim wynikiem dwumeczu. Musimy budować pewność siebie od nowa.


Najlepsi strzelcy:

1. M.Batshuayi - 16 goli

2. R.Gomez/S.Lulić - 14 goli


Odnośnik do komentarza
@up: Po miesiącu niżej opisanym jest punkcik straty do Juventusu. Problem jest taki, że są znacznie mocniejsi niż przed rokiem, kiedy walczyłem o tytuł z Napoli. W tym roku Juve wydaje się być niedoścignięte. Straciliśmy troche punktów, wykorzystali to, a teraz kiedy my zgarniamy komplety, to oni też.


--


Kwiecień 2015:


Serie A:

(32/38), Milan - Lazio 0:2 (Batshuayi, Lulić)

(33/38), Lazio - Napoli 1:0 (Ledesma)

(34/38), Atalanta - Lazio 2:2 (Lulić, Batshuayi)

(35/38), Lazio - Palermo 3:2 (2x Zivković, Lulić)


Podsumowanie: Podnieśliśmy się z kolan. Zagraliśmy wzorowo w meczach z Milanem i Napoli, lecz brakło czegoś w starciu z Atalantą, pewnie szczęścia... Na koniec kwietnia ograliśmy Palermo w męczarniach. Gomez zablokował się bezpowrotnie, gramy praktycznie bez prawego skrzydła. W Maju czeka nas horror. Punkt straty do Juve. Uda się?


Najlepsi strzelcy:

1. M.Batshuayi - 18 goli

2. S.Lulić - 17 goli

3. R.Gomez - 14 goli


Odnośnik do komentarza
Maj 2015:


Serie A:

(36/38), Empoli - Lazio 2:0

(37/38), Lazio - Pescara 3:1 (Batshuayi, Zivković, de Vrij)

(38/38), Sassuolo - Lazio 3:1 (Batshuayi)


Podsumowanie: Nie udało się. Juve kończy sezon trzema zwycięstwami. Fatalna końcówka sezonu powoduje, że przegraliśmy z nimi o aż 7 punktów.


Najlepsi strzelcy:

1. M.Batshuayi - 20 goli

2. S.Lulić - 17 goli

3. R.Gomez - 14 goli


Odnośnik do komentarza

Sezon 2014/2015 nie możemy zaliczyć do udanych. Po zeszłorocznym mistrzostwie apetyty urosły. W tym roku nie udało nam się obronić tytułu, ponownie zawiedliśmy też w Pucharze Włoch. Na osłodę zostaje nam zdobyty Superpuchar i całkiem niezła gra w Lidze Mistrzów. Jeżeli chodzi o Ligę, tutaj mistrzostwo odzyskał Juventus. Królem strzelców został snajper Sassuolo Simone Zaza, a za najlepszego menadżera uznano Massimiliano Allegriego.

 

Tabelka

 

Król Strzelców: Simone Zaza (25 bramek)

Menadżer roku: Massimiliano Allegri (Juventus)

Piłkarz roku Serie A: Fernando Llorente (Juventus, 38 meczów, 20 bramek i 12 asyst)

Jedenastka roku Serie A

 

 

Podsumowanie:

 

Michy Batshuayi (32/17/8) - Belg miał trudne początki w klubie. Przez pierwsze 10 czy 11 spotkań nie potrafił strzelić ani jednego gola, później przebudził się i skończył sezon z 17 golami w lidze, a z dwudziestoma we wszystkich rozgrywkach. Mam wrażenie, że Borini grał nieco lepiej, ale musimy brać pod uwagę też aklimatyzację Belga we Włoszech. Poza tym jestem z niego zadowolony. Znalazł się w '11' roku.

 

Andrija Zivković (31/7/8) - Młodziutki Serb zaliczył świetny sezon. W momencie gdy zablokował się Gomez, on potrafił wziąć ciężar gry na siebie i zdobył dla nas kilka ważnych punktów.

 

Sime Vrsaljko (23/0/6) - Chorwacki obrońca to mój najlepszy transfer w tym sezonie. Stracił trochę spotkań z powodu licznych urazów, lecz i tak oczarował wszystkich swoimi występami.

 

Davy Klaassen (16/1/3) - Holender miał pełnić funkcję zapchajdziury. Grał troche, ale nic wielkiego nie pokazał. Na pewno go nie wykupimy.

 

Emerson (31/0/2) - Jak na debiutancki sezon w Europie mogę być zadowolony. Niby liczb nie ma wyjątkowych, ale jego rajdy lewą stroną przypominają te Kolarova. Za rok lub dwa może być lepszy od Serba.

 

Inni:

Rodrigo Gomez (34/9/11) - Ten chłopak w grudniu miał już 13. bramek we wszystkich rozgrywkach, a co potem? Skończył sezon z 14 golami. Nie miał wcale kontuzji. Po prostu opadł z sił, a jego forma momentami była na prawdę katastrofalna. Mimo wszystko jestem z niego zadowolony bo wiem, że wróci do gry na swoim poziomie.

 

Valon Berisha (24/4/3) - Słaby sezon Norwega. Na początku października Berisha miał na swoim koncie 6 bramek. Wydawało się, że to będzie kosmiczny sezon młodego rozgrywającego. Niestety, więcej goli nie strzelił, a w kolejnych miesiącach zanotował tylko.. 1 asystę.

 

Eljero Elia (29/2/5) - Pierwszy sezon Elia miał dobry, ale mimo wszystko miałem do niego trochę pretensji, i nie byłem pewien czy Eljero może się jeszcze poprawić. Ten sezon utwierdził mnie w tym przekonaniu. Elia nie gra dobrze. Bardzo chciałbym go sprzedać.

 

Felipe Anderson (24/2/3) - W tym sezonie dostawał więcej szans. Głównie dlatego, że w późniejszej fazie sezonu słabo spisywał się Berisha. Niestety Brazylijczyk nie wykorzystał tej szansy. W ciągu 2 sezonów ligowych strzelił zaledwie 4 gole i dorzucił 5 asyst. Trochę słabo.

 

Jakie plany na przyszły sezon? Chce pozbyć się kilku starszych zawodników. Sprowadzić wielu nowych graczy, ponieważ zanosi się na to, że zostanie nam przeznaczone na transfery na prawdę dużo pieniędzy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Sezon 2015/2016:


Transfery do klubu:

Gabriel Barbosa (Santos) - 7 mln euro

Ron-Robert Zieler (Hannover) - Wolny

Eder Alvarez Balanta (River) - 7 mln euro

Leonardo Capezzi (Fiorentina) - Wolny

Andrea Poli (Milan) - 8 mln euro

Filipe Luis (Chelsea) - wypożyczenie

Leon Goretzka (Schalke) - 25 mln euro

Dorin Rotariu (C. Palace) - 20 mln euro

Suma: 67 mln euro


Transfery z klubu:

Michael Ciani -> Toulouse - 400k euro

Stefan Radu -> Granada - 3 mln euro

Eljero Elia -> Sevilla - 8 mln euro

Ertrit Berisha -> Udinese - 2 mln euro

Bruno Peirerinha -> Torino - 1 mln euro

Ogenyi Onazi -> Cagliari - 5 mln euro


Suma: 19,4 mln euro


Kilka słów: W tym roku oddałem wielu doświadczonych zawodników takich jak: Michael Ciani (57/1), który nie był mocnym punktem zespołu, Stefana Radu (138/2), który grał cały czas mało i słabo. Odszedł też Elia, którego chciałem sprzedać. Pożegnaliśmy również Onaziego (33/2), który jakoś nie potrafił wystrzelić z talentem. Na ich miejsce do klubu sprowadziłem wielu zawodników. Dwóch cracków z Ameryki Południowej, a mianowicie Balantę i Barbosę, za których zapłaciłem łącznie 14 milionów euro. To kolejni młodzi zawodnicy w Lazio. Za darmo wypożyczyłem Luisa, który nie sprawdził się w Chelsea, również za darmo zatrudniłem fenomenalnego goalkeepera Rona-Roberta Zielera, oraz mniej znanego szerszej publice Capezziego. Hitami okienka okazały się 3 ostatnie transfery: Andrea Poli i Leon Goretzka mieli wzmocnić siłę środka pola, gdyż Ledesma nie grał już tego co rok temu, Parolo ma wahania formy, a Lucas Biglia nie będzie grał sam. W dodatku sprzedałem przecież Onaziego. Na koniec za 20 mln euro wyciągnąłem kapitalnego Dorina Rotariu na lewe skrzydło.


Odnośnik do komentarza

@bvb20: Dzięki za wsparcie!

--


W Fazie grupowej LM zmierzymy się z: AS Monaco, Manchester United, Benfica


Sierpień/Wrzesień 2015:


Serie A:

(1/38), Lazio - Sassuolo 2:1 (Lulić, Batshuayi)

(2/38), Torino - Lazio 1:3 (Gomez, 2x Biglia)

(3/38), Lazio - Milan 0:2

(4/38), Catania - Lazio 0:3 (Batshuayi, 2x Anderson)

(5/38), Lazio - Sampdoria 1:1 (Anderson)

(6/38), Cagliari - Lazio 1:1 (Zivković)


Liga Mistrzów:

(1/6), Lazio - Monaco 0:1

(2/6), Benfica - Lazio 3:3 (Lulić, 2x Anderson)


Podsumowanie: Zanotowaliśmy bardzo trudny początek sezonu. Niby pierwsze 2 mecze na plus, bo ograliśmy Sassuolo i Torino, ale umówmy się - te ekipy nie będą raczej walczyć o mistrzostwo. W pierwszym trudnym starciu polegliśmy z Milanem 0:2, Rossoneri zagrali jedne z tych wybitnych meczy, a my mogliśmy tylko patrzeć jak nas klepią. Następna potyczka - to początek bardzo trudnej batalii o wyjście z grupy Ligi Mistrzów. Nie jesteśmy faworytem do awansu, wylosowaliśmy bardzo mocną grupę, którą zainaugurowaliśmy meczem z Monaco. Niestety niezasłużenie przegranym. Dwie porażki odbiliśmy sobie ładując 3 gole słabej Catani, następnie przechodziliśmy męczarnie z Sampdorią i Cagliari. Na nasze nieszczęście oba te mecze zakończyły się tylko podziałem punktów. Na koniec miesiąca wyjechaliśmy na Estadio da Luz by zmierzyć się z Benficą w jednym z kluczowych meczy w grupie. Zagraliśmy niezły mecz, ale Portugalczycy nie byli gorsi. Remis sprawiedliwy, widowisko fantastyczne.


Najlepsi strzelcy:

1. Felipe Anderson - 5 goli

.. Lulić/Biglia/Batshuayi - 2 gole

Odnośnik do komentarza
Październik 2015:


Serie A:

(7/38), Lazio - Pescara 3:0 (Parolo, Batshuayi, Balanta)

(8/38), Bologna - Lazio 1:2 (Parolo, Goretzka)

(9/38), Lazio - Cesena 4:0 (3x Anderson, de Vrij)

(10/38), Roma - Lazio 1:6 (2x Batshuayi, Gomez, Vrsaljko, Parolo, Balanta)

(11/38), Lazio - Juventus 1:1 (Anderson)


Liga Mistrzów:

(3/6), Man United - Lazio 4:1 (Parolo)


Podsumowanie: Gdyby mówić tylko o Serie A, to powiedziałbym, że zagraliśmy niesamowity miesiąc. Rozbiliśmy 3 rywali. Najpierw Pescarę 3:0, później Cesenę 4:0, a następnie.. AS Rome, naszego odwiecznego rywala i to aż 6:1! Cóż to był za wieczór! W międzyczasie ograliśmy również Bologne, a na koniec miesiąca w hitowym starciu Serie A podzieliliśmy się punktami z Juventusem. Niestety Manchester United wylał nam na głowę kubeł zimnej wody niszcząc nas na Old Trafford aż 4:1. Awans z grupy będzie chyba w tym roku nieosiągalny.


Najlepsi strzelcy:

1. Anderson - 9 goli

2. Batshuayi - 5 goli

3. Parolo - 4 gole

Odnośnik do komentarza
Listopad 2015:


Serie A:

(12/38), Inter - Lazio 0:2 (2x Gomez)

(13/38), Lazio - Palermo 1:1 (de Vrij)

(14/38), Atalanta - Lazio 0:1 (Anderson)


Liga Mistrzów:

(4/6), Lazio - Man United 0:3

(5/6), Monaco - Lazio 1:3 (Anderson, Berisha, Zivković)


Podsumowanie: W lidze w listopadzie graliśmy 3 razy. Na początek pewnie ogrywając Inter na ich boisku dodaliśmy sobie pewności siebie, co nie pomogło nam w starciu z Manchesterem u siebie. Polegliśmy aż 0:3. W kolejnym meczu ligowym tylko zremisowaliśmy z Palermo. Na szczęście nie był to początek kryzysu. Kolejne dwa spotkania to dwa zwycięstwa - w lidze z Atalantą, oraz w arcyważnym meczu z Monaco w Lidze Mistrzów. Sprawa jest prosta. Z grupy już nie wyjdziemy, ale mamy otwartą drogę do 3 ciego miejsca i gry w Lidze Europejskiej na wiosne. Wystarczy nie przegrać na Olimpico z Benficą w ostatniej kolejce!


Najlepsi strzelcy:

1. Anderson - 11 goli

2. Batshuayi - 5 goli

3. Gomez/Parolo - 4 gole

Odnośnik do komentarza
Grudzień 2015:


Serie A:

(15/38), Lazio - Livorno 2:0 (Anderson, Barbosa)

(16/38), Empoli - Lazio 1:4 (Gomez, Lulić, Parolo, Cana)

(17/38), Lazio - Fiorentina 2:0 (Anderson, Batshuayi)


Liga Mistrzów:

(6/6), Lazio - Benfica 2:3 (Gomez, Biglia)


Podsumowanie: Szalony miesiąc. W Lidze radość, w Europie smutek. Dlaczego? Otóż w lidze zanotowaliśmy komplet punktów wygrywając wszystkie 3 starcia, z bilansem bramkowym 8:1. W międzyczasie graliśmy jednak mecz na Stadio Olimpico z Benficą Lizbona. W tym meczu wystarczał nam remis do zajęcia trzeciej lokaty. Od 9. minuty prowadziliśmy za sprawą Gomeza, lecz Portugalczycy wyrównali przed przerwą. W 82. minucie na 2:1 strzelił Lucas Biglia i wydawało się, że nic nam nie odbierze miejsca w Lidze Europy. Jednak nam je odebrano. Najpierw w 88. minucie nasi rywale wyrównali by w trzeciej minucie doliczonego czasu gry strzelić gola zwycięskiego na wagę trzeciego miejsca. Nie możemy w to uwierzyć..


Najlepsi strzelcy:

1. Anderson - 13 goli

2. Batshuayi/Gomez - 6 goli



Niestety zamykamy grupę Ligi Mistrzów. Wrócimy za rok.

Odnośnik do komentarza
Styczeń 2016:


Transfery do klubu:

Nicola Leali (Juventus) - wypożyczenie

Niklas Sule (Hoffenheim) - 25 mln euro

Guido Pizarro (Tigres) - 7 mln euro


Transfery z klubu:

Federico Marchetti -> Bologna - 1 mln euro

Luis Pedro Cavanda -> Cagliari - 3 mln euro

Lorenzo Magnolini -> Sampdoria - wypożyczenie

Lorik Cana -> Vitesse - 200k euro

+ kilka mniej ważnych wypożyczeń


Serie A:

(18/38), Lazio - Udinese 1:2 (Barbosa)

(19/38), Sassuolo - Lazio 1:1 (Anderson)

(20/38), Lazio - Torino 5:0 (2x Batshuayi, 2x Rotariu, Anderson)

(21/38), MIlan - Lazio 0:2 (Batshuayi, Gomez)

(22/38), Lazio - Catania 1:1 (Rotariu)


Puchar Włoch:

(1 rnd.), Lazio - Milan 1:2 (Batshuayi)


Podsumowanie: Styczeń to miesiąc transferów. U nas przebiegł on niezwykle pracowicie. Choć w lato wydałem sporo pieniędzy to i w zime nie omieszkałem wzmocnić zespołu za kolejną dużą kwotę. Niklas Sule przybył do nas z niemieckiego Hoffenheim za bagatela 25 mln euro, a do tego kupiliśmy niedocenianego Włocha, Guido Pizarro za marne 7 mln. Ciężko powiedzieć, żeby te transfery okazały się jakimś zastrzykiem energi dla drużyny. Do nich samych pretensji nie mam, bo grają nieźle, ale cała drużyna w styczniu nie spisała się za bardzo. Porażka ligowa z Udinese i remisy z Sassuolo oraz Catanią chluby nie przynoszą. Dodając do tego kolejną(!) już porażkę w Pucharze Włoch daje nam to nie zbyt dobry miesiąc w naszym wykonaniu. Cieszy jedynie niesamowita w tym sezonie forma Felipe Andersona, który na dobre zastąpił w pierwszym składzie Valona Berishę.


Najlepsi strzelcy:

1. Anderson - 15 goli

2. Batshuayi 10 goli

3. Gomez - 7 goli


Odnośnik do komentarza
@bvb20: Niklas Sule (2020) - Nie wiem czy to cię zadowoli. Screen parę lat później. Jestem daleko w rozgrywce. Nie mam bardzo wielu rzeczy niestety. Więc wysyłam taki screen.


--


Luty 2016:


Serie A:

(23/38), Sampdoria - Lazio 0:4 (3x Gomez, Rotariu)

(24/38), Lazio - Cagliari 2:0 (2x Barbosa)

(25/38), Pescara - Lazio 1:0

(26/38), Lazio - Bologna 0:0


Podsumowanie: Luty w tym roku bez Europejskich pucharów. Pozwoliło nam to skupić się na meczach ligowych i walką o drugi tytuł w trzecim sezonie pracy w Lazio. Efekty nadmiaru sił było widać w dwóch pierwszych meczach w tym miesiącu. Rozbicie na wyjeździe Sampdorii aż 4:0 nie należy do sytuacji codziennych. Później w meczu na Olimpico pewnie pokonaliśmy Cagliari, by na koniec miesiąca zawieść w dwóch ostatnich meczach. Przegrywamy z Pescarą i Bologną. Ta nasza forma cały czas się waha.


Najlepsi strzelcy:

1. Anderson - 15 goli

2. Batshuayi - 10 goli

3. Gomez - 10 goli

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...