Skocz do zawartości

Marynia pieszo pokonuje 460 km na delegację do Reichu


Kuchar

Czy timon podoła?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Vami, a ten Deska to taki gigantyczny mitoman, czy tylko taki średni?

Waldek nie jest mitomanem. Natomiast zebranie podpisow bedzie mega wyzwaniem. O ile w takim Poznaniu, Wroclawiu, Krakowie, Warszawie czy Gdansku pewnie nie bedzie zle, to nie wyobrazam sobie, by takie Suwalki, Lublin czy Rzeszow cos zebraly. Ale coz - trzeba miec nadzieje :) Zawsze to lepsza opcja niz Korwin.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem skad takie info.... Chodzi Ci o to, ze docenia swoja wlasna prace koncertowo-muzyczna? To chyba dobrze. O wiele bardziej wole takiego, niz falszywego skromnisia. To czlowiek ktory przede wszystkim walczy o swoją szopę z aparatem państwa. Taki wspolczesny Drzymala. Chce mieszkac na swojej wlasnosci tak jak lubi i gdzie lubi, bez wzgledu na to, czy panstwu sie to podoba czy nie.

 

Nigdy nie okreslil sie jako paleo. I bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Wczoraj poszedłem na randkę do kina. Było fajnie. To była dopiero nasza piąta randka i nie byłem jeszcze pewien, czy coś z tego wyjdzie.

Przed filmem ona poszła do toalety, ja czekając na nią wszedłem do Inmedio (taki mały sklep z gazetami). Szliśmy na Hobbita, to długi film a ja nie jadłem obiadu i byłem bardzo głodny. W sklepie zauważyłem prezerwatywy i zacząłem się zastanawiać, czy mogą mi się dzisiaj przydać. Jestem 19 letnim prawiczkiem, więc nie mam w tych sprawach doświadczenia. Niestety poza pieniędzmi na bilet miałem przy sobie tylko trochę drobnych i gdybym kupił prezerwatywy to nie starczyłoby już na batona. Wybrałem więc batona.

Po filmie odprowadziłem ją do akademika. Spytała czy wejdę na chwilę na herbatę. Herbata, czemu nie, mogę się napić. Siedzimy po chwili u niej w pokoju i pijemy tę herbatę. Jej koleżanki nie było, byliśmy sami. Nagle ona nachyliła się i zaczęła mnie całować. Zrobiło się gorąco. Przenieśliśmy się na łóżko. I wtedy ona zadała pytanie “Czy masz prezerwatywę?”. Niestety miałem tylko papierek po batonie, więc dalej jestem prawiczkiem.

 

https://www.facebook.com/anonimowewyznanie?fref=nf

spoczko fanpage

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...