Skocz do zawartości

Marynia pieszo pokonuje 460 km na delegację do Reichu


Kuchar

Czy timon podoła?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie w tym tygodniu pisał koleś, że szuka ludzi do roboty w Wawie dla duńskiej firmy. Na fakturę (maksymalnie) 18k za miecha. Pierwszy raz się spotkałem, żeby podali tylko górne widełki. Zazwyczaj podają albo tylko dolne, albo dolne i górne.

jak potrzebujesz ludzi na cito do dokończenia zlecenia to i te górne są do negocjacji, 20 w zasięgu ręki
Odnośnik do komentarza

Ja pierdolę, jakbym zarabiał 20 koła miesięcznie w Szczecinie to żyłbym jak król.

 

Generalnie teraz z kobito wydajemy jakieś 900 zł na mieszkanie, 5-6 stów na zakupy więc zarabiając 3 koła (razem) i mieszkając w kawalerce można spokojnie wyżyć i jeszcze coś odłożyć.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole. Medycyna pracy. Co za etatyzm. Wolni ludzie chodza do lekarza kiedy chca, a nie kiedy musza.


Ja pierdolę, jakbym zarabiał 20 koła miesięcznie w Szczecinie to żyłbym jak król.

 

Generalnie teraz z kobito wydajemy jakieś 900 zł na mieszkanie, 5-6 stów na zakupy więc zarabiając 3 koła (razem) i mieszkając w kawalerce można spokojnie wyżyć i jeszcze coś odłożyć.

Nie wychodzicie nigdy? Ciagle w domu? Troche smutno...

 

My praktycznie co drugi dzien na miescie. Restauracja, kawiarnia, kino - cokolwiek.

Odnośnik do komentarza

Ja pierdole. Medycyna pracy. Co za etatyzm. Wolni ludzie chodza do lekarza kiedy chca, a nie kiedy musza.

Ja pierdolę, jakbym zarabiał 20 koła miesięcznie w Szczecinie to żyłbym jak król.

 

Generalnie teraz z kobito wydajemy jakieś 900 zł na mieszkanie, 5-6 stów na zakupy więc zarabiając 3 koła (razem) i mieszkając w kawalerce można spokojnie wyżyć i jeszcze coś odłożyć.

Nie wychodzicie nigdy? Ciagle w domu? Troche smutno...

 

My praktycznie co drugi dzien na miescie. Restauracja, kawiarnia, kino - cokolwiek.

No nie doliczyłem wydatków na "głupoty", więc stąd te 3 tysiące. Ale bilety do kina to mamy za darmo od znajomego :D

Odnośnik do komentarza

Mnie sąd wezwał do tego lekarza Vami :P

 

Ja wychodzę do apteki po leki to droższe niż wykwintne restauracje :D

No ja rozumiem, sąd to sąd. Ale ktos tam pisal o medycynie pracy i obowiazkowym badaniu kurwa nie wiem czego do pracy za biurkiem .JA rozumiem ze jak pracodawca szuka kogos do noszenia ciezarow to chce miec kogos o zdrowym kregoslupie, ale wtedy to ON powinien decydowac, ze warunkiem zatrudnienia jest takie badanie, a nie - kurwa - panstwo. Kolejny relikt komuny obok Ustawy o Wychowaniu w Trzezwosci.

Odnośnik do komentarza

A schodząc na ziemię...ja właśnie kończę pisać zlecone zapowiedzi, 8 razy 2 tysiące znaków. Wpadnie 40zł. Połowa paczki Asamaxu :D

To Cie niezle wyruchali. Za tyle tekstu (o ile kazda zapowiedz inna a nie kopiuj/wklej), powinienes dostac minimum 300-400.

Odnośnik do komentarza

 

A schodząc na ziemię...ja właśnie kończę pisać zlecone zapowiedzi, 8 razy 2 tysiące znaków. Wpadnie 40zł. Połowa paczki Asamaxu :D

To Cie niezle wyruchali. Za tyle tekstu (o ile kazda zapowiedz inna a nie kopiuj/wklej), powinienes dostac minimum 300-400.

 

 

 

Już od dawna to piszę, od października chyba. Takie chałturzenie, te 300-400zł to mi wyjdzie miesięcznie, teraz gorzej, bo przerwy w ligach były :P To liczy się jako copywriting, ale nie ma tam żadnego kopiuj/wklej, wszystko moje autorskie. Nawet w szpitalu pisałem, wprawdzie jedną ręką, ale szkoda mi było stracić takie zlecenie.

I cóż co powinienem dostać? Jak nie ma innych ofert. Zwłaszcza, że to piłka nożna (czasem inne sporty) czyli coś co lubię i mi dość łatwo przychodzi.

Odnośnik do komentarza

TM wiesz o czym mowie. Nie mialo wyjść tak ze sobie wybieramy choroby ;)

Jmk a języki jak u Ciebie? Mogę dać Ci cynk na parę newsletterow. Codziennie odrzucam w chuj ofert. 40 zl za 16 tys znaków to 10 EUR za 3000 slow średnio czyli 0.003333 za slowo. To nawet Hindusi placa więcej. I to kilkukrotnie

Odnośnik do komentarza

TM wiesz o czym mowie. Nie mialo wyjść tak ze sobie wybieramy choroby ;)

Jmk a języki jak u Ciebie? Mogę dać Ci cynk na parę newsletterow. Codziennie odrzucam w chuj ofert. 40 zl za 16 tys znaków to 10 EUR za 3000 slow średnio czyli 0.003333 za slowo. To nawet Hindusi placa więcej. I to kilkukrotnie

A mają jakieś wymagania odnośnie certyfikatów czy biorą kogo popadnie? Możesz dać namiary to spróbuję (jak Adrian nie będzie chciał), bo przez najbliższy miesiąc i tak nie mam nic do roboty. Poza napisaniem magisterki.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...