Skocz do zawartości

Marynia butelkuje 458. lekko cytrusowe IPA Wild Ale


Kuchar

Jakie pijasz piwo?  

63 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Reaper, jeśli mogę spytać, to na jaki nóż się zdecydowałeś..?

 

Sam czegoś szukam i nadal nie wiem na jaki się zdecydować.

 

Polecony przez Czexa, naszego znajomka z hali, który zawodowo jest kucharzem: http://www.ceneo.pl/25998540

 

w ktorym sklepie zamawiałeś ? santoku fajna sprawa

 

 

A nawet nie wiem, Magda w końcu zamawiała :-k

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Reaper, jeśli mogę spytać, to na jaki nóż się zdecydowałeś..?

 

Sam czegoś szukam i nadal nie wiem na jaki się zdecydować.

 

Polecony przez Czexa, naszego znajomka z hali, który zawodowo jest kucharzem: http://www.ceneo.pl/25998540

w ktorym sklepie zamawiałeś ? santoku fajna sprawa

A nawet nie wiem, Magda w końcu zamawiała :-k

Dopytaj proszę jeśli to nie problem :-)
Odnośnik do komentarza

A ja własnie dostałem potwierdzenie, że mnie wypierdalają :/ Tną 75% działu (a łącznie pół firmy). Na moim stanowisku zostają osoby z Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Francji. Języka polskiego (i holenderskiego) postanowili więcej nie wspierać :(

I co dalej? Szukasz czegoś na miejscu, czy rozważasz powrót do polandii? :)

na południu jeszcz gorzej jak coś, chociaż w IT coś tam czasem się pojawia, ale to nie moja działka :/

 

Dobra już doczytałem, no to szczęścia życzę. BTW jak szukasz, internet czy co? :>

 

Hawk: Czym najlepiej zastąpić sery, twarogi itp. w diecie?

Generalnie nabiał raczej nie niesie za sobą szczególnie dużo wartości odżywczych, zwłaszcza obecnie kiedy niemal 100% produktów jest pasteryzowanych lub homogenizowanych, więc czymkolwiek co zastępuje makra :P. Konkretne produkty ciężko podać, bo np. mleko ma sporo węgli, twarogi białka, sery to miks białka i tłuszczy najczęściej... Wapń jest w mleku niby, ale w brokułach, zielonej sałacie czy orzechach np. jest go więcej. Chyba, że pytasz co wsadzić w chleb żeby się równie fajnie rozpuściło jak żółty ser, tego niestety nie wiem i dlatego dalej nie zrezygnowałem z żółtego sera :(.

 

Nabiał jest wporzo. Twaróg jest osom, to jedna z niewielu polskim rzeczy, których mi brakuje w chujszpani :P

Odnośnik do komentarza

No nie, bo kurczak nie zawiera 'specjalnego rodzaju' cukru do którego trawienia trzeba mieć enzym, który u większości populacji zanika po okresie niemowlęcym :D. Ale fakt, że w Polsce nie jest to 70% tak jak jest na całym świecie. Z drugiej jednak strony i tak masa osób ma nietolerancję laktozy i pewnie nawet tego nie podejrzewają. No i abstrahując od laktozy i tak w mleku sklepowym i produktach mlecznych jest cała masa świństwa - hormonów i antybiotyków, w tym estrogen, więc niefajnie. Ale prawda, że tanie i fakt, że niestety w kurczaku też są antybiotyki :P (chociaż raczej nie w aż takim natężeniu).

Odnośnik do komentarza

No właśnie o tym mówię, tak płaczą na ten nabiał, że pasteryzowany, że chuj, a prawda jest taka, że wszystko jest teraz pełne chemii, chyba że bierzesz eko, ale mnie nie stać póki co ;)

 

A na laktoze raczej nie mam nietolerancji, jako że swego czasu wpierdalałem po pół kilo twarogu dziennie, i żadnych problemów nie uświadczyłem :D

Teraz się żywię białkami jajek i owsianką :D


Btw, polecam Norwegiana :) Też tania linia, ale sporo przyjemniej niż w rajanie czy wizie :) I jest darmowe wifi na pokładzie, z czego ochoczo korzystam :P

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...