Skocz do zawartości

Koszulki BK Profesora


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Profesor

1. Możecie tutaj składać zamówienia na koszulki w stylu BK. Jeżeli dołączycie linki do (A) strony klubowej oraz (B) dobrej jakości zdjęć koszulek, zamówienie będzie realizowane w miarę szybko, w przeciwnym razie być może nigdy, a być może za czas nieokreślony.

 

2. Będę tu również umieszczać linki do moich nowych koszulek produkowanych na własne potrzeby.

 

Pracuję wyłącznie w stylu BK, więc prośby o inne style będą ignorowane.

 

Zasady rządzące realizacją zamówień:

 

1. Kluby z bardzo niższych i niegrywalnych lig ZASADNICZO robione będą dopiero po wyczerpaniu innych zamówień.

2. Kitsy bez linków do zdjęć i stron klubowych nie będą robione.

3. Paczki ligowe na sezon 2007/2008 z lig, które maj? ju? paczki na sezon 2006/2007, będą robione jedynie jako całość - proszę nie zamawiać pojedynczych klubów z dużych lig, przynajmniej nie przed połową sierpnia.

4. Zamówienia na priva będą ignorowane.

5. Terminy i kolejność realizacji zamówień są płynne i zależą wyłącznie ode mnie.

 

Wszystkie wykonane przeze mnie koszulki znajdują się na Photobuckecie, w moim albumie. Jeśli potrzebujesz koszulek jednego określonego klubu, przed ich zamówieniem sprawdź najpierw, czy nie zostały już zrobione.

 

Poniżej znajdziecie linki do moich koszulek i kitpacków - gdy zostaną one uaktualnione, znajdziecie je pod moim najnowszym wpisem w tym wątku:

 

******************************************************************************

Linki do moich kitsów w stylu BK

 

Kitspacki do FM 2007:

 

--- AUS: Hyundai A-League, AUT: Bundesliga, BEL: Jupiler League, CRO: Prva HNL, CZE: Gambrinus Liga, DEN: SASLigaen, ENG: Premiership, Championship, League One, League Two, Conference National, Conference North, Conference South, FRA: League 1, GER: 1. Bundesliga, 2. Bundesliga, Regionalliga Nord, Regionalliga Süd, GRE: Ethniki Kategoria, ISR: Ligat ha'Al, ITA: Serie A, Serie B, Serie C1/A, Serie C1/B, Serie C2/A, Serie C2/B, Serie C2/C, NED: Eredivisie, Gouden Gids Divisie, NIR: Second Division, POL: Orange Ekstraklasa, 2. liga, POR: SuperLiga, Liga de Honra, II Divisao A, II Divisao B, II Divisao C, II Divisao D, ROM: Liga 1, RUS: Premier Liga sezon 2007, Premier Liga, SCO: Premiership, Division 1, Division 2, Division 3, SPA: Primera Division, Segunda Division, Segunda División B Grupo 1, Segunda División B Grupo 2, Segunda División B Grupo 3, Segunda División B Grupo 4, SRB: Meridian Superliga, SUI: SuperLeague, TUR: Turkcell Süper Lig, USA: MLS

 

--- reprezentacje

--- domyślne kitsy

 

Wszystkie kitsy luzem (FM 2006, FM 2007)

Katalog wszystkich paczek (FM 2006, FM 2007)

Odnośnik do komentarza
Mam problem z koszulkami(BK by Prof) do ligi Greckiej , co by nie zrobi? 60% koszulek nie wy?wietla si? :> Np: Wszystkie koszulki Aigaleo czy koszulka Home Olimpiakosu P. Da si? co? z tym zrobi?? ;>

Wy??cz cache skórki i zrestartuj gr?.

 

Swoja drog? to niew?a?ciwe miejsce na tego typu pytania. :>

Odnośnik do komentarza

Prof, ja mam do Ciebie tylko jedno pytanie... sk?d masz te wszystkie wzory koszulek etc? Ja bidny m?czy?em si? z III Lig? polsk?, fora musia?em przegl?da?, zdj?? szuka?, a ty tu wyskakujesz z jakimi? ni?szymi ligami, tak jakby to pierwsze by?y... kuna, nie wiem jak ty to robisz, ale i tak jeste? wielki... (pok?on)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Profesor
Od?wie?y?by? mo?e stroje Groclinu, czy czekasz na nowy sezon?

 

Tylko ja robi? te koszulki, wi?c paczki na nowy sezon b?d? robi? dopiero, gdy znane b?d? wszystkie stroje danej ligi. Na razie uzupe?niam ni?sze ligi, które nie maj? koszulek - Ulster, potem Walia i Irlandia -, potem wezm? si? mo?e za ligi graj?ce systemem wiosna-jesie?.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...