Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry, może są z tego samego środowiska, ale w Poznaniu nie chodzi o ideologię. Jest mnóstwo spraw do załatwienia (centra handlowe, kliny zieleni, polityka transportowa, przeciągające się remonty, polityka budowlana) które są tak spieprzone prze Grobelnego, że gorzej już być nie może. Gdyby Grobelny został hulał by dalej i wciskał ludziom kit, że rapidbusy są lepsze od tramwaju na Naramowicach i potrzebne jest 30 centrum handlowe. Jaśkowiak tego nie może zrobić.

 

Chcecie Dutkiewicza? :keke: on wam pokaże, co to znaczy spieprzyć sprawę :keke:

Znacie jakieś fajne sklepy z kurtkami zimowymi?

 

Jeśli chodzi o wygląd to ta mi się podoba http://ozonee.pl/product-pol-2600-Z-ONE-1805-KURTKA-MESKA-ZIMOWA-GRANAT.htmlno ale cena trochę... za niska, tzn. wątpię żeby za 150 ziko dało się kupić solidną kurtkę :-k.

 

Hmmm

Ok, siostra stwierdziła że jeszcze w Housie ponoć spoko widziała :-k.

 

Jak dla mnie to sam sobie przeczysz...

 

Idź do Hałsa, kupisz na pewno porządną kurtkę :keke:

Odnośnik do komentarza

 

Jeansy mam za 29,99. Nie narzkeam.

Uprzedzajac pytanie - tak, wole kupic sobie dobre wino, piwo lub obiad.

 

 

A mnie najechali po kupiłem samochód, a nie poszedłem do dentysty :P

 

To chyba troche jednak inna sprawa. Kwestia priorytetow. Dla mmie ubrania to ostatnie miejsce. Zdrowie to jednak inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza

panowie, szukam jednej piosenki,

pamiętam, że było tam chyba trzech facetów, a teledysk opierał się na tym, że jechali oni autem i uderzali nim w gitary, co dawało rytm, albo na drodze porozstawiane był jakieś dzwonki, które też wydawały dźwięki

 

ktoś, coś?

 

aha, i ten zespół chyba był jakoś ze Skandynawii

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...