Skocz do zawartości

Marynia startuje w 457 turze wyborów o fotel prezydenta Wonchonc Sity


klinsmann

Na kogo zagłosujesz ?  

52 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie godzinka roboty, godzinka spotkania i ostatnia godzinka roboty, potem na obiad u rodziców, hala i do domu dokończyć sezon w FM-a. Superpuchar, Puchar i liga wygrana, dodatkowo półfinał Ligi Europejskiej, wygląda na to, że jest szansa mocno zawojować. Na dodatek cały czas mam 13 mln euro na transfery, ale nie wiem na co mam je wydać, bo mam już przekroczony limit obcokrajowców, a Polacy zasysają :[

Odnośnik do komentarza

 

Hossa :lol:

 

 

DesertedWindyInexpectatumpleco.gif

 

Słaaaaaabo. Tytuł króla należy od lat do Patrika Stefana:

http://www.youtube.com/watch?v=k1Z9UspUHqg

 

Nie, no - Stefan (ktorego zreszta bardzo lubilem sciagac do Flyers w NHL2000) jest nie do pobicia. Zreszta mi tu nie chodzilo o farfocla Hossy, tylko raczej o jego zachowanie po obronie Andersena.

Odnośnik do komentarza

a tak w ogole, to Patrik Stefan to jest postac tragiczna, bo ten jego "wyczyn" w meczu z Oilers byl jednym z jego ostatnich meczow w NHL i karierze. Zreszta - cala ta jego kariera tak wygladala i az szok pomyslec, ze Atlanta wybrala go jako nr 1 draftu.

Odnośnik do komentarza

a tak w ogole, to Patrik Stefan to jest postac tragiczna, bo ten jego "wyczyn" w meczu z Oilers byl jednym z jego ostatnich meczow w NHL i karierze. Zreszta - cala ta jego kariera tak wygladala i az szok pomyslec, ze Atlanta wybrala go jako nr 1 draftu.

 

Poczytaj sobie artykułu Kamtka na temat "former #1 picks". Bo to on, o ile mnie pamięć nie myli, pisał o tym na wiadomo której stronie :)

Odnośnik do komentarza

 

Z nieco innych kompromitacji rodem z NHL - Patrik Berglund i jego zabójczy slapshot: http://www.youtube.com/watch?v=lSEm2t_GaMQ

 

Wycofanie na niebieską w moim stylu :keke:

 

Trzeba przy weekendzie coś znowu pograć. Chociaż tak epickich sezonów jak te rozgrywane Karlovymi Varami, to już chyba nigdy nie powtórzymy :D Petr Kumstat to jest gość ;) I Lukas Mensator w bramce :lol:

Odnośnik do komentarza

 

 

Z nieco innych kompromitacji rodem z NHL - Patrik Berglund i jego zabójczy slapshot: http://www.youtube.com/watch?v=lSEm2t_GaMQ

 

Wycofanie na niebieską w moim stylu :keke:

 

Trzeba przy weekendzie coś znowu pograć. Chociaż tak epickich sezonów jak te rozgrywane Karlovymi Varami, to już chyba nigdy nie powtórzymy :D Petr Kumstat to jest gość ;) I Lukas Mensator w bramce :lol:

 

 

:keke: Petr to był gość :keke:

 

A pograć możemy i nawet dzisiaj. Co do weekendu, to nie wiem czy będę :| again.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...