Skocz do zawartości

Rambo Revolution Update 2.0


Reaper

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka słów od autora.

 

@ Profesor - mój błąd z nazwą folderu oczywisty, będzie to poprawione w kolejnej wersji.

 

@ Vetr - wszystkie uwagi przyjęte, błedy poprawione.

 

@ Sandro - mam ten sam problem co Ty z drużynami w pucharach. Obawiam się, że trzeba zmienić współczynniki UEFA, a to przynajmniej jak dla mnie zbyt czasochłonne.

 

@ blachol1910 - oczywiście za uwagi dziękuje. Nie da sie jednak robiąc update poprawić wszystkich statsów, w każdej drużynie. Co do Bono- ja go tylko przetransferowałem z włoskiego klubu, nie ruszając jego pozycji, gdyż uznałem, że włoski researcher zna go lepiej ode mnie.

 

@ Longer - moje niedopatrzenie, już poprawione.

 

 

I kilka odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania:

 

- NIE DA SIĘ w edytorze skasować ujemnych punktów

 

- NIE DA SIĘ w edytorze zmienić ilości drużyn w lidze

 

- nie zrobiłem polskiej III ligi, ponieważ robienie czegoś takiego przez pojedynczego updatera (a nawet zespół updaterów) uważam za bezsensowne. Do tego potrzeba researcherów znających doskonale poszczególne kluby i zawodników. Robienie tego na zasadzie losowych potencjałów, losowych pozycji itp. uważam za idiotyczne. Oczywiście, jest to tylko moja prywatna opinia.

Odnośnik do komentarza
te rambo tylko?;/

W takim razie ściągnij patcha 7.02. Albo z oficjalnej strony, albo poszukaj linka na tym forum, w odpowiednim dziale, albo na dowolnej stronie o FMie w plikotece. Zainstaluj patcha, a potem jeszcze raz skopiuj update. Mam nadzieję, że pomoże - mi pomogło z innym updatem.

Odnośnik do komentarza
Rambo, można spodziewać się jakiegoś fixa :>

 

 

Na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć. Cały czas poprawiam znalezione błędy, choć moim zdaniem nie są to jakieś super babole ;) . Jeżeli zdecyduje się coś wydać, to na pewno nie w ciągu najbliższych 3-4 dni.

Odnośnik do komentarza
Rambo, można spodziewać się jakiegoś fixa :>

 

 

Na chwilę obecną nie jestem w stanie powiedzieć. Cały czas poprawiam znalezione błędy, choć moim zdaniem nie są to jakieś super babole ;) . Jeżeli zdecyduje się coś wydać, to na pewno nie w ciągu najbliższych 3-4 dni.

 

Jak na razie największy (i najśmieszniejszy) to patron PGE :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...