Skocz do zawartości

Radomska nadzieja na przyszłość


kurnia84

Rekomendowane odpowiedzi

07.03.2015 Terrassa

 

Po raz pierwszy odkąd gram w juniorach Barcelony nie zdołałem wpisać się na listę strzelców mimo, ze miałem do tego aż trzy dogodne okazje. Na szczęście zdołaliśmy to spotkanie wygrać dzięki bramce Marca Rodrigueza.

 

Terrassa U-19 - Barcelona U-19 0:1

0:1 Rodriguez 2 (as. Moha)

 

Moje statystyki: całe spotkanie i nota 6.7

 

 

 

14.03.2015 Tarragona

 

Tym razem zdołałem wpisać się na listę strzelców skutecznie egzekwując rzut karny podyktowany za faul na Rodriguezie.

 

Gimnastic U-19 - Barcelona U-19 0:2

0:1 Arellano 25 (as. Seung-Ho)

0:2 Sadowski kar. 41 (za faul na Rodriguezie)

 

Moje statystyki: cały mecz, bramka i ocena 8.2

 

 

 

18.03.2015 Sant Joan Despt

 

Kolejne spotkanie zakończone z bramką na moim koncie. Jednak dziś powinno być ich więcej bo zmarnowałem dwie wyborne okazje do zdobycia gola.

 

Barcelona U-19 - Teruel U-19 3:0

1:0 Moha 1 (as. Corredera)

2:0 Moha 26 (as. Quintilla)

3:0 Sadowski 64 (as. Ros)

 

Moje statystyki: całe spotkanie, bramka i nota 7.8

 

 

 

21.03.2015 Sewilla

 

Mimo zdobycia bramki nie mogę być zadowolony z tego spotkania. Dziś ponownie nie wykorzystałem dwóch wybornych okazji do zdobycia bramki ale ważne są trzy punkty wywalczone przez nasz zespół.

 

Betis U-19 - Barcelona U-19 0:2

0:1 Sadowski 1 (as. Moha)

0:2 Miguel 42 (as. Alvarez)

 

Moje statystyki: cały mecz, bramka i nota 6.9

Odnośnik do komentarza

@ Morpheus - Szkoda, że na razie strzelam tylko w juniorach.

 

 

Moje ostatnie występy zostały zauważone przez sztab reprezentacji Polski. Kiedy dowiedziałem się, że do siedziby klubu wpłynęło powołanie to seniorskiej reprezentacji Polski nie mogłem uwierzyć, że spełniło się kolejne moje marzenie. Najpierw transfer do Barcelony a teraz powołanie do kadry. Miałem nadzieję, że dostanę szanse debiutu. Selekcjoner Nawałka na spotkania towarzyskie z Ekwadorem i Tunezją powołał następujących zawodników:

 

Bramkarze:

 

Łukasz Fabiański - Swansea

Tomasz Kuszczak - Asteras T.

Wojciech Szczęsny - Arsenal

 

Obrońcy:

 

Artur Jędrzejczyk - Krasnodar

Rafał Janicki - Lechia

Sebastian Boenisch - Leverkusen

Maciej Sadlok - Lechia

Damien Perquis - Betis

Kamil Glik - Torino

Marcin Kamiński - Lech

Michał Pazdan - Jagiellonia

Łukasz Piszczek - Dortmund

 

Pomocnicy:

 

Eugen Polański - Hoffenheim

Adam Matuszczyk - Koln

Ariel Borysiuk - Kaiserslautern

Dominik Furman - Toulouse

Maciej Rybus - Tieriek

Jakub Kosecki - Leeds

Rafał Wolski - Fiorentina

Jakub Błaszczykowski - Dortmund

Paweł Wszołek - Sampdoria

 

Napastnicy:

 

Robert Lewandowski - Bayern

Sylwester Sadowski - Barcelona

Odnośnik do komentarza

27.03.2015 Warszawa

 

Słabo zaprezentowała się dziś nasza reprezentacja przegrywając spotkanie z Ekwadorem. Nie potrafiliśmy zagrozić bramce rywali a sami pi błędzie naszych obrońców straciliśmy gola. Ja rozpocząłem to spotkanie na ławce rezerwowych a na boisku pojawiłem się w 73 minucie zmieniając Wszołka. Cieszy fakt mojego debiutu w kadrze ale już gra moja oraz moich kolegów pozostawiała wiele do życzenia.

 

Polska - Ekwador 0:1

0:1 Chala 60

 

Polska: Szczęsny - Piszczek, Sadlok (73 Boenisch), Glik, Jędrzejczak, Borysiuk (83 Pazdan), Błaszczykowski (73 Wolski), Polański (83 Matuszczyk), Lewandowski, Wszołek (73 Sadowski), Kosecki (46 Rybus)

 

Ekwador: Guerrero - Zambrano, Mina (73 Diaz), Patino, Minda, Montero (15 Munoz), Rojas, Moposita, Corozo (73 Jacome), Noboa, Batioja (42 Chaia, 82 Leon)

 

MoM: Walter Minda 7.9

 

Moje statystyki: 17 minut gry i ocena 6.4

 

 

 

 

31.03.2015 Warszawa

 

Kolejny słaby mecz w wykonaniu naszej kadry. W całym spotkaniu oddaliśmy tylko trzy celne uderzenia. Ja pojawiłem się na boisku po przerwie zmieniając Lewego. Byłem bliski zapewnienia nam zwycięstwa ale bramkarz rywali zdołał sparować moje uderzenie na rzut rożny. Mam nadzieję, że w kolejnych spotkaniach dostanę kolejne szansę zaprezentowania swoich umiejętności.

 

Polska - Tunezja 0:0

 

Polska: Szczęsny (46 Fabiański) - Piszczek, Glik (63 Kamiński), Jędrzejczyk, Boenisch, Pazdan (46 Borysiuk), Matuszczyk (68 Polański), Błaszczykowski, Wolski, Rybus (63 Kosecki), Lewandowski (46 Sadowski)

 

Tunezja: Ben Chrifia - Chahed, Haggui, Abedennour (46 Younes), Belaid, Chehoudi, Dudziak (66 Chemmam), Khazri (46 Oueslati), Ben_Hatira (66 Haddad), Chermiti (46 Benalouane), Allagui

 

MoM: Artur Jędrzejczyk 7.5

 

Moje statystyki: 45 minut gry i nota 6.4

 

 

@Wielki859 - tak wygląda obecnie mój zawodnik - Sylwester Sadowski

Odnośnik do komentarza

04.04.2015 Saragossa

 

Mimo strzelenia bramki nie mogę być zadowolony z tego występu. Dziś nie wykorzystałem aż trzech dogodnych sytuacji do zdobycia gola.

 

Zaragoza U-19 - Barcelona U-19 0:2

0:1 Quintilla 46 (as. Mas)

0:2 Sadowski 53 (as. Moha)

 

Moje statystyki: cały mecz, bramka i nota 7.2

 

 

 

11.04.2015 Sant Joan Despl

 

Zdecydowanie lepsza druga połowa w moim wykonaniu. W pierwszej byłem niewidoczny, natomiast w drugiej zdołałem wpisać się na listę strzelców oraz zaliczyłem asystę.

 

Barcelona U-19 - Sant Andreu U-19 5:0

1:0 Mas 14 (as. Corredera)

2:0 Chendri 33 (as. Corredera)

3:0 Seung-Ho 46 (as. Corredera)

4:0 Seung-Ho 47(as. Sadowski)

5:0 Sadowski 79 (as.Ros)

.

Moje statystyki: całe spotkanie, bramka, asysta i nota 8.9

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...