Skocz do zawartości

Marynia gotuje 451 potraw o smaku umami


Kuchar

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Miał ktoś taki glitch w FM14, że po przejściu na inne okno w systemie (bez różniczy czy FM odpalony w oknie czy pełnoekranowo) nie wyświetlała się część napisów w grze? Cholernie irytujące i nie wiem, co z tym zrobić :-k

Mam to prawie co mecz :]

Davidsen to Twój syn? :P

Nie, wtedy byłby Peter Davidsen Jr.

Odnośnik do komentarza

W OTTD najgorsze jest to, że dodali w chuj różnych semaforów i każdy ma specyficzną funkcję. Dla ludzi ogarniętych w tej grze to na pewno duży bonus, ale dla osób grających, hm, casualowo to ciężko wykorzystać te funkcje.

aż sprawdziłem czy coś mnie ominęło i semaforów łącznie jest 6 (sic!), a wystarczy korzystać z 2.

Odnośnik do komentarza

 

Miał ktoś taki glitch w FM14, że po przejściu na inne okno w systemie (bez różniczy czy FM odpalony w oknie czy pełnoekranowo) nie wyświetlała się część napisów w grze? Cholernie irytujące i nie wiem, co z tym zrobić :-k

Mam to prawie co mecz :]

 

Jakaś recepta na to? Bo u mnie pomaga tylko restart gry ;). Pół biedy, gdyby same napisy znikały, ale w ogóle znika część opcji :| (po meczu nie mogłem wybrać żadnej rozmowy motywacyjnej, bo się wyświetlały listy typów rozmów, ale bez zawartości ;))

Odnośnik do komentarza

 

 

Miał ktoś taki glitch w FM14, że po przejściu na inne okno w systemie (bez różniczy czy FM odpalony w oknie czy pełnoekranowo) nie wyświetlała się część napisów w grze? Cholernie irytujące i nie wiem, co z tym zrobić :-k

Mam to prawie co mecz :]

 

Jakaś recepta na to? Bo u mnie pomaga tylko restart gry ;). Pół biedy, gdyby same napisy znikały, ale w ogóle znika część opcji :| (po meczu nie mogłem wybrać żadnej rozmowy motywacyjnej, bo się wyświetlały listy typów rozmów, ale bez zawartości ;))

 

U mnie jest tak, że po meczu na podsumowaniu nie ma kilku napisów, np część tabeli jest pusta. Wystarczy przejechać kursorem nad tym polem i się pojawia - potem wrzucę skrina. Zaczęło występować razem z którymś patchem od SI.

Właśnie dlatego stawia się na graczy z wysoką determinacją :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Miał ktoś taki glitch w FM14, że po przejściu na inne okno w systemie (bez różniczy czy FM odpalony w oknie czy pełnoekranowo) nie wyświetlała się część napisów w grze? Cholernie irytujące i nie wiem, co z tym zrobić :-k

Mam to prawie co mecz :]

 

Jakaś recepta na to? Bo u mnie pomaga tylko restart gry ;). Pół biedy, gdyby same napisy znikały, ale w ogóle znika część opcji :| (po meczu nie mogłem wybrać żadnej rozmowy motywacyjnej, bo się wyświetlały listy typów rozmów, ale bez zawartości ;))

 

format c

Odnośnik do komentarza

Smetek,

dzięki :) fora internetowe twierdzą, że jako dysk działać nie będzie, ale trochę softu i da się wszystko zgrać. MBA już zamówione! :)

I to mnie właśnie powstrzymuje przed macbookiem - w windowsie to oczywista oczywistość, że podpinając telefon komp widzi go jako dysk. A w MBA musisz wertować fora, w końcu "wgrać jakiś soft" i prawie będzie tak jak pod windowsem. Tak samo podłączenie kompa do czegokolwiek (projektora, telewizora) - kupisz odpowiednią przejściówkę (za jakieś 150 zł) i będzie działać.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Miał ktoś taki glitch w FM14, że po przejściu na inne okno w systemie (bez różniczy czy FM odpalony w oknie czy pełnoekranowo) nie wyświetlała się część napisów w grze? Cholernie irytujące i nie wiem, co z tym zrobić :-k

Mam to prawie co mecz :]

 

Jakaś recepta na to? Bo u mnie pomaga tylko restart gry ;). Pół biedy, gdyby same napisy znikały, ale w ogóle znika część opcji :| (po meczu nie mogłem wybrać żadnej rozmowy motywacyjnej, bo się wyświetlały listy typów rozmów, ale bez zawartości ;))

 

format c

 

Chwilowo taka możliwość odpada :)

 

Oooo i witam crash dump na pokładzie. FM nie chce odpalić ekranu meczowego w oknie. eecchh

Odnośnik do komentarza

 

W OTTD najgorsze jest to, że dodali w chuj różnych semaforów i każdy ma specyficzną funkcję. Dla ludzi ogarniętych w tej grze to na pewno duży bonus, ale dla osób grających, hm, casualowo to ciężko wykorzystać te funkcje.

aż sprawdziłem czy coś mnie ominęło i semaforów łącznie jest 6 (sic!), a wystarczy korzystać z 2.

 

to sa te sygnalizatory ? tego tez jeszcze nie ogarnalem :D

 

TTD jest freeware ? działa na 7 ?

 

 

Smetek,

dzięki :) fora internetowe twierdzą, że jako dysk działać nie będzie, ale trochę softu i da się wszystko zgrać. MBA już zamówione! :)

I to mnie właśnie powstrzymuje przed macbookiem - w windowsie to oczywista oczywistość, że podpinając telefon komp widzi go jako dysk. A w MBA musisz wertować fora, w końcu "wgrać jakiś soft" i prawie będzie tak jak pod windowsem. Tak samo podłączenie kompa do czegokolwiek (projektora, telewizora) - kupisz odpowiednią przejściówkę (za jakieś 150 zł) i będzie działać.

 

przesiadka na iphone i problem z bani
Odnośnik do komentarza

 

 

W OTTD najgorsze jest to, że dodali w chuj różnych semaforów i każdy ma specyficzną funkcję. Dla ludzi ogarniętych w tej grze to na pewno duży bonus, ale dla osób grających, hm, casualowo to ciężko wykorzystać te funkcje.

aż sprawdziłem czy coś mnie ominęło i semaforów łącznie jest 6 (sic!), a wystarczy korzystać z 2.

 

to sa te sygnalizatory ? tego tez jeszcze nie ogarnalem :D

 

TTD jest freeware ? działa na 7 ?

 

jak se ściągniesz to jest :P działa na DosBoxie chyba.

 

ale po przemyśleniu to w sumie nie musisz się cofać, po prostu na razie nie korzystaj z niektórych opcji.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...