Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no, generalnie nie można patrzeć na sytuację na Wyspach jednoznacznie z punktu lewica/prawica. Np. szkockie związki zawodowe w latach 80. nie poparły "czerwonych strajków" w Yorkshire, itd. Do tego dochodzi jeszcze choćby skomplikowana historia IRA. Temat dla znawców i na długie posiedzenie :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Nietypowe ogłoszenie: poszukujemy dziewczyny do celów reklamowych jednego z naszych partnerów (bez skojarzeń). Musi być ładna, chociaż chodzi raczej o urodę w stylu - hmmm - tzw. suki. Musi mieć duże piersi i nie może być wstydliwa, dodatkowo musi ją lubić kamera. Stały zarobek przez kilka miesięcy. Propozycje prosimy na kontakt@weszlo.pl.

Ja pierdolę :laugh:

Odnośnik do komentarza

[keith flint] Jestem ekspertem w dziedzinie terroryzmu europejskiego, cały rozdział licencjatu poświęciłem IRA [/keith flint]

No to powinieneś wiedzieć, że np. takie Continuity IRA, Republican Sinn Fein czy inna INLA, nie mają wiele (a właściwie nic) wspólnego z głównymi republikańskimi nurtami Sinn Fein albo choćby Provisional IRA.

 

Mogłem coś pomieszać (nazwy), bo aż tak się nie znam :P

Odnośnik do komentarza

Nie no, generalnie nie można patrzeć na sytuację na Wyspach jednoznacznie z punktu lewica/prawica. Np. szkockie związki zawodowe w latach 80. nie poparły "czerwonych strajków" w Yorkshire, itd. Do tego dochodzi jeszcze choćby skomplikowana historia IRA. Temat dla znawców i na długie posiedzenie :P

czyli idealny temat do Maryni, tutaj sami znawcy i same długie posiedzenia (y)

Odnośnik do komentarza

 

Tak swoją drogą, Johniss und Flint - Besić wczoraj najlepszy na boisku w przegranym sparingu. Znów megadobre wrażenie zrobił :)

Jovetic u nas tez zajebiscie gra w sparingach.

 

 

Przyjdzie sezon i znow bedzie gral piach.

 

A ja myślę, że zasieje w tym roku rozpierdol. Trochę spłycasz chyba, bo na jego chujową formę niemały wpływ miały problemy ze zdrowiem.

Odnośnik do komentarza

Aguero lepiej wyglada na podwieszonym. no i ostatnie miesiace mial juz slabsze (tez glownie przez kontuzje) wiec wszyscy sie boja jak bedzie wygladal w tym sezonie.


3:1 po dogrywce na Wegrzech i na szczescie jedziemy dalej z LM :D a juz sie zastanawialem co by tu wziac po Rangersach. babola na 2:1 wcisnelismy w 86'

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...