Skocz do zawartości

Marynia po raz 449 wałkuje to samo


Ingenting

  

68 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurdebele, Divinity Original Sin ponoć na maksa dobre, ale nie wiem czy nie za trudne :keke: Przywykłem do tych wszystkich celowniczków, wskaźniczków i strzałek :keke: A tam jest ponoć bardzo staroszkolnie pod tym względem.

Ja czekam aż bedzie ciut tańsze i biere to. Same dobre recki, to musi być dobre gówno.

Odnośnik do komentarza

Ja poza Falloutami nie lubiłem RPG. Nie lubię magii w grach, Teraz powoli się przyzwyczajam. Trochę jak Triss Merigold - uczulony na magię ;)

Poza tym ja w "latach świetności" miałem bardzo slaby komputer i grałem niemal wyłącznie w CM, demo (!) Close Combat 2 i Panzer General 2.

Np. w Baldurze poległem na 7 CD.

Odnośnik do komentarza

No własnie czekałem na jazdę, bo wczoraj było dobre szoł w chuj.

Znaczy mówię o tym na CMF, bo tak to nie oglądałem :)


Jak uczulony na magię, to do Arcanum podejdź, można pod tym względem się spełnić ;))

 

Ja do dzisiaj unikam jak mogę pl wersji. Jedynym wyjątkeim był Wiedźmin. Ale to nasza gra i tak powinna brzmieć ;)

To fakt. STALKER najlepiej brzmi po rosyjsku (+Utta <3), Wiedźmin po polsku, a Star Wars po alieńsku ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...