Skocz do zawartości

Marynia rozdaje na forumku 447 minusów w sobotni dzień


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chce zrobic w chuja fiskusa, to ode mnie by jeszcze dostal wlepke Partii Libertarianskiej. W ogole po secesji LP od SL i PL władze PL sie odezwaly do mnie bym zaczal organizowac konkurencyjne struktury. Tyle ze nie mam na to czasu. Jestem idealista nie politykiem.

Odnośnik do komentarza

Jesli chce zrobic w chuja fiskusa, to ode mnie by jeszcze dostal wlepke Partii Libertarianskiej. W ogole po secesji LP od SL i PL władze PL sie odezwaly do mnie bym zaczal organizowac konkurencyjne struktury. Tyle ze nie mam na to czasu. Jestem idealista nie politykiem.

 

Dla vlepki PL warto!

 

Potwierdzam,

Marcin Ceglarek!

Odnośnik do komentarza

 

Pierwsze matki boskiej pieniężnej. Ale totalna bieda. Nie dość, że na razie (co zrozumiałe) za tydzień pracy, to jeszcze złodzieje z hiszpańskiego rządu zabierają mi 24% wypłaty przez najbliższe pół roku, bom imigrant czy jakoś tak. :roll: Podobno ten "podatek" można uchylić jedną wizytą w jakimś urzędzie, ale jak mnie uprzedziła firma i grupa osób, to czy mi to uchylą, to czysta loteria :). Jak się nie uda, to na zwrot trzeba będzie czekać do najbliższego rozliczenia podatkowego, a to za rok w maju :/

 

A w ogóle to narzeczona zakończyła trzydniowe odwiedziny i poleciała do Gdańska, dziwnie jakoś :(

Przy negocjowaniu wynagrodzenia nie brałeś pod uwagę podatków?

 

Aż takim idiotą nie jestem ;). Ot narzekam sobie na przepis, który wprowadzono tutaj niedawno, który jest "okresowy" (bo dotyczy tylko pierwszych 6 miesięcy), a na dodatek od tutejszego "widzimisię" biurokracji zależy, czy można go sobie "zdjąć" z głowy czy nie. ;)

 

Dzień dobry! Koniec długiego weekendu. Czas do roboty (więc jestem na forum ;))!

Odnośnik do komentarza

Kurwa taki mail z dziekanatu dostałem http://i.imgur.com/B3Ubfj3.png

 

zeby nie było mam wszystko pozaliczane, i powpisywane, nie wiem o co im chodzi kurwa :/

Co wy wszyscy macie z tą paniką na punkcie studiów, przecież tam zawsze idzie wszystko spokojnie załatwić. ;)

 

Ps. żeby nie było, mi też właśnie zagrożono wywaleniem ze studiów doktoranckich, bo promotor nie uwierzył mi na słowo w mailu, że wybyłem do Hiszpanii i nie mogłem zjawić się na ostatnim podsumowującym seminarium ;)

Odnośnik do komentarza

Lol, takim mailem się stresujesz, stresujący to dopiero jest list polecony z informacją o skreśleniu z listy studentów, miałem ze dwa czy trzy takie w swojej karierze.

w poniedziałek mam egzamin licencjacki, martwię się że mnie nie dopuszczą, bo nie zdąża uregulować nieścisłości przed piątkiem godz. 15, gdy kończy pracę dziekanat

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...