Skocz do zawartości

Livescore letni


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Bez Parkera i bez Noah ;) gra garstka anonimów i Batum ;)

 

Nie no, Diaw wczoraj zagrał dobre zawody, szczególnie w obronie podobało mi się jak świetnie się sprawdził w byciu centralną częścią systemu na Gasolów, z Gobertem. Zresztą, ten drugi to niezły potwór, wg danych ma większy wingspan od Ajinci, lol.

 

To zawsze był problem. Jak teraz USA ma przegrać w mistrzostwach z Hiszpanią, która też musi polec z jakąkolwiek reprezentacją. Szkoda, że Litwini nie mają nawet pół rozgrywającego. Tzn. mają, ale takiego z polskiej ligi. Ale teraz Amerykanie mają już autostradę do złotego medalu.

Odnośnik do komentarza

Diaw to jest w ogóle dziwny zawodnik. Niby taka spasiona kluska, a im lepszy przeciwnik, tym bardziej niszczy. I w sumie, przy mocno wyrównanej grze Spurs w finale NBA, to on powinien był dostać MVP ;) ;)

 

@Zimny, nie tyle zapomniałem, co on, patrząc na całokształt kariery, jest średnim zawodnikiem. W PO staje się bestią (zwłaszcza, jak reszcie nie idzie) ;)

Odnośnik do komentarza

Seryjnie sami oddajemy punkty


Winiar trzyma cala gre. Ale Mika/Kubiak fatalni dzis. Moze czas na Buszka?


Kurwa :| W tym secie Włosi prowadza +3 i nie zdobyli zadnego punktu z ataku. Wszystko im oddajemy


Jezu jak nie ogramy dzis cieniutkich Włochów to bedzie masakra.


Prezent za prezentem :sciana: Polska gościnność psia jego mać


uff 2-1. Ale co Winiarski mial dwie obrony w koncowce to klekajcie narody :respekt: No i Wlazły się obudził.

Odnośnik do komentarza

Kovar zasnął w 3 secie


Serio Kamerun był lepszy w meczu z nami. A my znów sami oddajemy pewne punkty.


No ja pierdle ile można :sciana: Wlosi wszystko robia, zebysmy wygrali za 3 punkty. A nasi uparcie pierdolą czyste akcje.


Polactwo psia mać :x


Sedziowie i system czelendż :rotfl:


To juz nie jest smieszne :| Znow seria prezentow


Dowieźć to :blaga:


Meczbol :pazury:


No kurwa mać :x


Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeestttttttt :polska:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...