Skocz do zawartości

Livescore letni


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak na serio, to czy ktoś to rozumie? Przecież nie oszukujmy się, Irlandczycy to półamatorzy, Legia pod względem umiejętności jest dużo mocniejsza. I rok w rok to samo, kurwa o co chodzi? Zlekceważenie rywala? Jeszcze nie są w rytmie meczowym? Nie chce im się? No to jest niepojęte dla mnie, że co sezon jest to samo.

Odnośnik do komentarza

Ale żeby za każdym razem było to samo? Nic się na własnych błędach nie uczą? Nie zależy im? Wiadomo, może się czasem zdarzyć wpadka, sensacje się zdarzają. Ale to co tu się dzieje to nie jest jakaś kwestia pecha. Po prostu jakieś ogóry z Irlandii spokojnie jadą mistrza Polski.

Odnośnik do komentarza

Ale tak na serio, to czy ktoś to rozumie? Przecież nie oszukujmy się, Irlandczycy to półamatorzy, Legia pod względem umiejętności jest dużo mocniejsza. I rok w rok to samo, kurwa o co chodzi? Zlekceważenie rywala? Jeszcze nie są w rytmie meczowym? Nie chce im się? No to jest niepojęte dla mnie, że co sezon jest to samo.

jesteś tego pewien, bo ja nie.

Odnośnik do komentarza

 

Ale tak na serio, to czy ktoś to rozumie? Przecież nie oszukujmy się, Irlandczycy to półamatorzy, Legia pod względem umiejętności jest dużo mocniejsza. I rok w rok to samo, kurwa o co chodzi? Zlekceważenie rywala? Jeszcze nie są w rytmie meczowym? Nie chce im się? No to jest niepojęte dla mnie, że co sezon jest to samo.

jesteś tego pewien, bo ja nie.

 

Tak, zawodnicy z półamatorskiego klubu mają podobne umiejętności do mistrza Polski xD

https://www.youtube.com/watch?v=tvbEJGyWrP0

 

Transmisja Ruch - Vaduz

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...