Skocz do zawartości

Livescore - MŚ 2014 w Brazylii


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

Za to przedłuża nadzeje Ghany na awans :kutgw:

Ano i fakt, 3:0 Portugalii i 2:0 Niemiec, też daje Portugalczykom awans, ale w to nie wierzę, no i niespecjalnie bym sobie tego życzył :)

 

@Fasol:

Prawda, niemniej czyni te nadzieje bardziej realnymi. Bardziej prawdopodobna jest jakakolwiek wygrana Niemiec z USA, niż wysoka wygrana USA z Niemcami. (Niemcy mają +4 w bramkach, Ghana -1... ) ;)

 

Ano jeszcze jest opcja, że Portugalia wygrywa 5:0 z Ghaną, USA wygrywa 4:0 z Niemcami, i wchodzi USA i Portugalia :D

Odnośnik do komentarza

No sorry, ale jeżeli chcesz wygrać z USA, której zawodnicy słyną z niebywałej wręcz motoryki, a ty wprowadzasz na boisko Varelę z nadwagą, to możesz się zacząć pakować.


Za to przedłuża nadzeje Ghany na awans :kutgw:

Ghana wciąż miała szansę na awans, w przypadku wygranej USA z Niemcami, przy swojej wygranej z Portugalią, mogliby awansować kosztem Niemców. :_eyes:

Odnośnik do komentarza

 

Ghana i Algieria to jedyne dwie drużyny z Afryki, które pokazały na razie, że ich obecność tutaj nie jest przypadkowa. Grają ofensywnie, kombinacyjnie, szybko, z pomysłem. gorzej z obroną (chociaż Ghana akurat mi się w obronie dość podobała). Ale nie prezentują chaotycznego biegania, jak na przykład Nigieria i wiedzą, co mają zrobić na boisku :-)

Akurat wczoraj Nigeria zagrała spokojnie, ale z sensem. Nie porwali kibiców, ale wygrali mecz dość pewnie i na tle przeciętnej Bośni wyglądali na dobrze zorganizowanych.

 

 

No wg mnie nie za bardzo. Włożyli masę serca i jakoś tak miałem wrażenie, że zrobili na około to, co można było zrobić prosto. Poza tym wygrali 1:0 i zdaje się, że nie do końca wynik tak powinien wyglądać.

Błagam. Niektórzy popłynęli z tą Ghaną po meczu z Niemcami. Jakoś po spotkaniu z USA nikt się nie rozpływał nad ich wspaniałym stylem gry :roll:

 

 

No Kamerun totalnie najgorzej. Z Europy tylko przysyłanie Grecji jest porażką.

 

Cut the bullshit. Z Amerykanami też grali bardzo fajnie ;) a że przegrali... cóż.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...