Skocz do zawartości

Livescore - MŚ 2014 w Brazylii


Kuchar

Rekomendowane odpowiedzi

 

Zwiększając nią objętość ciała, nie ma czegoś takiego, że "niechcący dotknął". Może i niechcący, ale zablokował dośrodkowanie częścią ciała którą nie mógł tego zrobić

 

Ile razy można wklejać to samo... Sędzia przy zagraniu piłki ręka bierze pod uwagę:

 

  • ruch ręki do piłki (nie piłki do ręki),
  • odległość przeciwnika od piłki (zaskakujące zagranie piłki),
  • nienaturalne ułożenie rąk, które niekoniecznie stanowi o przewinieniu

 

No sorry, za odstającą metr od ciała rękę nie gwizdałbyś karnego :lol:? Nie byli od siebie dwa milimetry, nie bez powodu wielu obrońców chowa ręce za plecy. W sytuacji, kiedy ręka odstawała tak bardzo od ciała jak Jaanmatowi ten musiał liczyć się z tym, że jak w niego trafił Australijczyk to będzie rzut karny. W przeciwnym razie zawsze można powiedzieć "no przecież nie chciałem".

Odnośnik do komentarza

 

Zwiększając nią objętość ciała, nie ma czegoś takiego, że "niechcący dotknął". Może i niechcący, ale zablokował dośrodkowanie częścią ciała którą nie mógł tego zrobić

 

Ile razy można wklejać to samo... Sędzia przy zagraniu piłki ręka bierze pod uwagę:

 

  • ruch ręki do piłki (nie piłki do ręki),
  • odległość przeciwnika od piłki (zaskakujące zagranie piłki),
  • nienaturalne ułożenie rąk, które niekoniecznie stanowi o przewinieniu

 

no było nienaturalne ułożenie rąk przecież.

Odnośnik do komentarza

 

 

Zwiększając nią objętość ciała, nie ma czegoś takiego, że "niechcący dotknął". Może i niechcący, ale zablokował dośrodkowanie częścią ciała którą nie mógł tego zrobić

 

Ile razy można wklejać to samo... Sędzia przy zagraniu piłki ręka bierze pod uwagę:

 

  • ruch ręki do piłki (nie piłki do ręki),
  • odległość przeciwnika od piłki (zaskakujące zagranie piłki),
  • nienaturalne ułożenie rąk, które niekoniecznie stanowi o przewinieniu

 

No sorry, za odstającą metr od ciała rękę nie gwizdałbyś karnego :lol:?

 

Wstrzymaj lolowanie. Ręka była w naturalnej pozycji, ponieważ zawodnik był w wykroku i by zachować równowagę, nie mógł mieć rąk przy ciele. Rozumiem, że nigdy nie grałeś w piłkę i możesz mieć problemy ze zrozumieniem sytuacji, ale jednak się postaraj. Nie, nie gwizdnąłbym.

Odnośnik do komentarza

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/rules_and_equipment/4524354.stm

 

"The challenging decisions are if the defending player spreads their arms to make themselves bigger. "If the ball hits the arm then the referee must decide whether this action was to deliberately block the ball or whether the player has raised their arms to protect themselves - especially if the ball is hit at speed."

 

Zasłaniać się zdecydowanie nie zasłaniał. A w piłkę podejrzewam, że grałem znacznie więcej od Ciebie mimo, że jestem znacznie młodszy.

Odnośnik do komentarza

Kurde, nigdy mnie nie przestanie zadziwiać jak to jest, że Robben jak dostanie piłkę tuż pod samą linią końcową ZAWSZE robi dokładnie ten sam ruch na lewą nogę po ówczesnym drobieniu (nawet pewnie za każdym razem liczba "drobnięć" jest taka sama) i nikt nie jest w stanie mu tej piłki zabrać :D.

Odnośnik do komentarza

Weź jednak pod uwagę Johniss, że przepis sformułowany jest otwarcie. Sędzia ma ocenić, zinterpretować czy ręka była "deliberate", a te podpunkty to jedynie podpowiedzi do jego interpretacji. W związku z czym, klasycznie: sędzia się z każdej takiej ręki wybroni.

Odnośnik do komentarza

Weź jednak pod uwagę Johniss, że przepis sformułowany jest otwarcie. Sędzia ma ocenić, zinterpretować czy ręka była "deliberate", a te podpunkty to jedynie podpowiedzi do jego interpretacji. W związku z czym, klasycznie: sędzia się z każdej takiej ręki wybroni.

 

Ale niech mi nie mówi, że EWIDENTNA.

Odnośnik do komentarza

 

Weź jednak pod uwagę Johniss, że przepis sformułowany jest otwarcie. Sędzia ma ocenić, zinterpretować czy ręka była "deliberate", a te podpunkty to jedynie podpowiedzi do jego interpretacji. W związku z czym, klasycznie: sędzia się z każdej takiej ręki wybroni.

 

Ale niech mi nie mówi, że EWIDENTNA.

 

To fakt.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...