Skocz do zawartości

Marynia opuszcza 446 godzin wykładów


Ingenting

  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą to Alves był fatalny wczoraj. Mnóstwo miejsca zostawiał na swoim skrzydle i moim zdaniem to on był głównym winowajcą bramki dla Chorwacji, bo Marcelo to po prostu miał pecha, tuż przed nim skiksował Jelavić i nie miał za bardzo kiedy poprawić swojej pozycji.

Odnośnik do komentarza

To w takim razie po co ta szpila?

tak, wszyscy już wiedzą, że jedynym prawdziwym sportem jest rugby, a jaranie się piłką nożną to ciota i chuj, piszesz to średnio raz w miesiącu. :P


Kiedyś już pisałem, piłka nożna jest fajna w założeniach, prosta, ogólnodostępna, mało urazowa, przyjemna - ale na poziomie amatorskim. Dlatego też w Stanach tyle dzieciaków w nią gra (zanim na serio zajmą się jakimś bardziej popularnym u nich sportem).

 

Na poziomie profesjonalnym zjada ją wszechobecne cwaniactwo.

Odnośnik do komentarza

No to częstotliwość mojego pisania o rugby vs piłka nożna to raz na pół roku, a nie na miesiąc i tylko jak pojawia się okazja, żeby pokazać, że powtórki instant dla sędziego (jak przy Habanie - w pół minuty dive został wykryty) i kary za symulowanie rozwiązały by problem z tym cwaniactwem błyskawicznie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie rozumiem jak biali ludzie mogą się jarać koszykówką. Niepojęte.

Jaki sport dla tru białasów sugeruje obecnie KKK? Pytam, bo warto być na czasie ;)

Picie wódki w synchro :keke:

Od piątku do niedzieli, a w poniedziałek odwyk, hehe.
Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nie rozumiem jak biali ludzie mogą się jarać koszykówką. Niepojęte.

Jaki sport dla tru białasów sugeruje obecnie KKK? Pytam, bo warto być na czasie ;)

Picie wódki w synchro :keke:

Od piątku do niedzieli, a w poniedziałek odwyk, hehe.

 

 

Odwyk jest dla mientczakuf.

 

BTW. bedziemy świętować zmianę zakresu moich obowiązków. Z syna opierdalacza się awansowałem na syna opierdalacza się w projektach :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...