Skocz do zawartości

Breaking news: 445 teologów z Universitas Villanovensis orzekło, że Marynia nie ma duszy


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Przeciez to bylo skierowane do Gacka.

 

to nie cytuj mnie :P

 

a tak w ogole, to zadalem Ci wczoraj pytanie, ale zes chuju nie odpowiedzial (najprawdopodobniej z powodu swojego amoku zwiazanego z Korwinę). za ile sprzedales Gasparotto?

Odnośnik do komentarza

 

 

Przeciez to bylo skierowane do Gacka.

 

to nie cytuj mnie :P

 

a tak w ogole, to zadalem Ci wczoraj pytanie, ale zes chuju nie odpowiedzial (najprawdopodobniej z powodu swojego amoku zwiazanego z Korwinę). za ile sprzedales Gasparotto?

 

Nie sprzedałem. Faure poszedł za 500k do jakichś Arabów :)

Vami, ale wiesz że dziś Wipler powiedział, że nie pójdą pod rękę z żadnymi wrogami wolności Europy, wymieniając UKIP? Stwierdził, że dopóki nie zmienią swojego podejścia do imigrantów to nie będzie rozmowy.

 

Pewnie i tak wejdą do tej frakcji, ale same te słowa już IMO o czymś świadczą.

Odnośnik do komentarza

Czy Gacek już odpowiedział, dlaczego porównuje wybory prezydenckie do europejskich i dlaczego, według niego, elektorat PSL i SLD siedział w domu?

Podobno planuje razem z kacpremgawlo założyć własną partię - odpowiednie zaplecze już mają. Jeden uważa, że zna się na wszystkim, a drugi że nie trzeba być ekonomistą żeby podważać zdanie ekonomistów i uznawać ich za ignorantów :)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...