Skocz do zawartości

NBA, where the game happens


millo

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat w tym systemie co zaproponowałem kosmiczny skład jest niemożliwy, bo można mieć tylko jednego powyżej, ale za to są troche lepsze składy niż na Dudka. Po prostu uważam, że nieco lepszą (nie dużo lepszą) drużyną przyjemniej sie gra, a każdy ma równe szanse.

Mówiąc bardziej obrazowo - z mojej S5 Rose-Wade-Melo-Amare-Horford odpada Melo i Hordord, co nadal wygląda bardzo mocno :-k Coraz bardziej boję się, że wyjdą świetne z S5 i genialne ławki :-k

 

Adres czego? Konto zakładasz w grze. Menu -> Online.

Ok, czyli muszę jeszcze chwile to ogarnąć:) do kiedy moge sie zgłaszać? :P

Myślę, że masz czas gdzieś do soboty, niedzieli, chociaż fajnie byłoby wiedzieć wcześniej kto będzie grał i pod tym kątem ustawiać ilość spotkań w lidze, ale tak jak napisał Vend, konkretnych terminów jeszcze nie ma, bo wszystko będzie ustalane tak, żeby pasowało jak największej ilości osób.

Odnośnik do komentarza

Adres czego? Konto zakładasz w grze. Menu -> Online.

Ok, czyli muszę jeszcze chwile to ogarnąć:) do kiedy moge sie zgłaszać? :P

Myślę, że masz czas gdzieś do soboty, niedzieli, chociaż fajnie byłoby wiedzieć wcześniej kto będzie grał i pod tym kątem ustawiać ilość spotkań w lidze, ale tak jak napisał Vend, konkretnych terminów jeszcze nie ma, bo wszystko będzie ustalane tak, żeby pasowało jak największej ilości osób.

OK, postaram się ogarnąć z tym i jeśli będę nadal chciał grać to się odezwę:)

Odnośnik do komentarza

Akurat w tym systemie co zaproponowałem kosmiczny skład jest niemożliwy, bo można mieć tylko jednego powyżej, ale za to są troche lepsze składy niż na Dudka. Po prostu uważam, że nieco lepszą (nie dużo lepszą) drużyną przyjemniej sie gra, a każdy ma równe szanse.

Mówiąc bardziej obrazowo - z mojej S5 Rose-Wade-Melo-Amare-Horford odpada Melo i Hordord, co nadal wygląda bardzo mocno :-k Coraz bardziej boję się, że wyjdą świetne z S5 i genialne ławki :-k

właśnie :/ zostańmy przy tym:

2x 80 i więcej

2x 79-75

2x 74-70

6x 69 i mniej

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem za słabe będą składy na tym systemie i może się zdarzyć, że ktoś z kolei będzie miał paradoksalnie bardziej dopakowany niż reszta (2x90+) :

2x 80 i więcej

2x 79-75

2x 74-70

6x 69 i mniej

 

 

Narazie jest jedna opinia, byłoby dobrze, gdyby się inni wypowiedzieli.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem za słabe będą składy na tym systemie i może się zdarzyć, że ktoś z kolei będzie miał paradoksalnie bardziej dopakowany niż reszta (2x90+) :

2x 80 i więcej

2x 79-75

2x 74-70

6x 69 i mniej

 

 

Narazie jest jedna opinia, byłoby dobrze, gdyby się inni wypowiedzieli.

Tylko pod warunkiem, że ktoś sam zrezygnuje z wyboru all-stara +90

Odnośnik do komentarza

Co do zasad rekrutacji widocznie będzie system 2x80+, szkoda trochę, ale nie zamierzam się wycofywać z ligi ; p. Uznałem po prostu, że przecież nie robimy pro ligi tylko nieco bardziej casualowo, 4fun, fajniej byłoby mieć niezłą ekipę (nie kosmiczną, ale niezłą), ostatecznie wolałbym chyba stary system z ovl poniżej 870, no ale trudno.

 

To na kiedy planujecie start ligi ? Ten weekend, później ?

Odnośnik do komentarza

Myślałem o tym, żeby w piątek, najpóźniej w sobotę stworzyć ligę i wysłać zaproszenia i jeśli wszystkim będzie pasowało, to w niedziele wieczorem np. o 20 zrobimy draft. Czekam też na decyzję mixerczaka i plaskiego.

 

Byłoby miło gdybyście się wypowiedzieli czy taka godzina draftu Wam pasuje, a jeśli nie, to jaka będzie Wam pasowała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...