Skocz do zawartości

Gram na całość.


Karol Nowak

Rekomendowane odpowiedzi

KLUB: LEEDS UNITED

ROK ZAŁOŻENIA: 1919 r.

STATUS: ZAWODOWY

REPUTACJA: KRAJOWA

FINANSE: W PORZĄDKU

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Chciałbym pochwalić się swoją karierą w klubie, który kocham już od dawna. Mam nadzieję,że za mojej kadencji klub awansuje do najwyższej klasy rozrywkowej, a także powalczy o puchary tak krajowe,jak i europejskie.

Odnośnik do komentarza

SKŁAD LEEDS UNITED NA SEZON 2011/2012

 

BRAMKARZE:

1. Andy Lonergan 27 lat

2. Paul Rachubka 30 lat

 

Rywalizacja od pierwszej kolejki. Nie mam tutaj faworyta najchętniej sprowadziłbym jakiegoś bramkarze. Niestety, fundusze na to nie pozwalają.

 

PRAWY OBROŃCA:

1. Tom Lees 20 lat

2. Andreas Hinkiel 29 lat- ściągnięty z wolnego transferu

 

Zdecydowanie, to Niemiec będzie podstawowym obrońcom. Młody Tom będzie miał się od kogo uczyć.

 

LEWY OBROŃCA:

1.Danny Rugh 28 lat- wypożyczony, po sezonie przejdzie do nas na stałe. Transfer jeszcze byłego menadżera.

2.Aidan White 19 lat

 

Danny podstawowym obrońcom, Aidan swoje szanse też otrzyma.

 

ŚRODKOWY OBROŃCA:

1. Patrick Kisnorbo 30 lat

2.Andy O'Brien 31 lat

3.Alex Bruce 26 lat

4. Darren O'Dea 24 lata-wypożyczony przez byłego menadżera

5. Monty Gimpel 17 lat

 

Podstawowym wyborem wydaje się być O'Brien- O'Dea, myślę, że sezon zweryfikuje moje decyzje.

 

POMOCNIK ŚRODEK:

1. Michael Brown 34 lata

2. Jonny Howson 23 lata

3. Mika Vayrynen 29 lat

4. Adam Clayton 22 lata

5. Emmanuel Frimpong 19 lat wypożyczony z Arsenalu Londyn

6. Gary Gardner 18 lat wypożyczony z Aston Villa

 

Linia pomocy układać się będzie w zależności od taktyki, na jaką się zdecyduje. Brown wydaje się być pewniakiem do gry, podobnie Howson.

 

SKRZYDŁOWI:

1. Robert Snodgrass 23 lata

2. Ramon Nunez 25 lat

3. Ross McCornack 24 lata

4. Lloyd Sam 26 lat

 

Chyba najlepiej obsadzona formacja zespołu. Na jednym skrzydle Snodgrass, na drugim McCornack, czyli dwie gwiazdy zespołu.

 

NAPASTNIK:

1. Mikael Forssel 30 lat

2. Billy Paynter 26 lat

3. Luciano Becchio 27 lat

 

Pierwszy napastnik, to Becchio, więc, gdy tylko wyzdrowieje, to on będzie odpowiedzialny za zdobywanie bramek.

 

Po wyselekcjonowaniu kadry zespołu, nadszedł czas na uzupełnienie sztabu szkoleniowego. Wyglądał będzie tak:

 

Asystent: Glynn Snodin

Trener Bramkarzy: Andy Beasley, Antti Niemi

Trener Defensywy: Paul Groves

Trener Techniki: John Murtough, Mark Chamberbin

Trener Ofensywy: Tosh Farrell

Trener Siłowy: Adrian Lamb, Darren Robinson

Fizjoterapeuta: Chris Malkin,Steve Foster,Chris Barnes,Luke Anthony

Scout: Ian Storey-Moore,Paul Montgomery,Neville Hargreaves,Dave Fallows,Jack Champman,Erich Beer

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy masz w składzie (pewnie w rezerwach albo juniorach, jeśli już) gościa co się nazywa Sam Byram. To może być przekocur :)

a u mnie pisze ze jest stanowczo zbyt słaby jak na potrzeby Leeds:D nie wiem czemu

Danny nazywa się Pugh z tego co kojarzę.

 

Edit: A Ross McCormack ;)

przepraszam:d literówki:D

Odnośnik do komentarza

LIGA 1/46 6.08.2011

Middlesbrough-Leeds 0:1(59 Snodgrass)

 

Inaugurację sezon zaczęliśmy dosyć dobrze. Mieliśmy przewagę, lecz nie potrafiliśmy jej wykorzystać przez dłuższy czas. W 59 minucie meczu kapitalnym podaniem popisał się Brown, a sam na sam wykorzystał Snodgrass. 3 punkty, czyli plan wykonany.

 

Lonergan-Hinkel-Kisnorbo-O'Brien-Pugh-Frimpong-Brown(Vayrynen)-Howson(Gardner)-Snodgrass=Forssel kont(Nunez)

 

PUCHAR LIGI 1 RUNDA 10.08.2011

Leeds-Walsall 5:2(Brown 1,O'Brien18,Snodgrass 38,McCormack 41,Gimpel 81-Jarvis 46,Kohler 85)

 

Ależ to była strzelanina. Zaczęliśmy świetnie, bo już po 38 sekundach na prowadzenie wyprowadził nas Brown. W 18 minucie po rzucie rożnym piłkę do bramki skierował O'Brien. Jeszcze przed przerwą wynik podwyższyli Snodgrass i McCormack. Na początku drugiej połowy daliśmy się zaskoczyć i Jarvis wykorzystał sam na sam z bramkarzem. Wielki talent Gimpel dołożył kolejne trafienie po rzucie rożnym. Straty zmniejszył Kohler, ładnym uderzeniem z dystansu.

 

Lonergan-Hinkel-O'Brien-Kisnorbo-Pugh-Brown-Houson-Snodgrass-Clayton(Gardner)-Nunez(Sam)-McCormack.

 

Liga 2/46 13.08.2011

Leeds-Southampton 3:1 (Clayton 15,Brown 18, McCormack 41-Hristov 26, Hooiveld cz/k 74)

 

Pierwszy trudny mecz. Po raz kolejny główną rolę odgrywał środek pola. Strzelanie rozpoczął Clayton w 15.minucie strzałem zza 16. metrów. Kolejna bramka padła 3. minuty później. Brown wykorzystał rzut karny podyktowany po faulu na Nunezie. Gola kontaktowego strzelił Hristov. Wynik spotkania ustalił McCormack jeszcze przed końcem pierwszej połowy.

 

Rachubka-Hinkel-O'Brien-Kisnorbo-Pugh-Brown(Vayrynen)-Houson-Nunez-McCormack-Snodgrass-Clayton(Gardner)

 

Liga 3/46

Hull-Leeds 1:0 (Lonergan sam 56)

 

Mecz na szczycie! Tak relacjonowali dziennikarze to spotkanie. I rzeczywiście tak było. Wiele emocji, wiele podbramkowych sytuacji i jeden błąd, który zdecydował o zwycięstwie. W 56. minucie meczu rzut rożny wykonywali gospodarze. Lonergan złapał piłkę, a za chwilę rzucił ją w bramkę. Katastrofalny błąd bramkarza pozbawia nas, choćby punktu, z naprawdę mocnym zespołem. A tak pierwsza porażka!

 

Lanergan-Hinkel-O'Brien-Kisnorbo-Pugh-Frimpong(Gardner)-Brown(Vayrynen)-Houson-Forssell(Nunez)-McCormack-Snodgrass

 

Liga 4/46 20.08

Leeds-Crystal Palace 1:0 (Speroni sam 67)

 

Słaby mecz w naszym wykonaniu. Mało składnych akcji, mało strzałów na bramkę. 3 punkty zapewniło nam samobójcze trafienie Speroniego, który przeciął dośrodkowanie w taki sposób, że ta wpadła obok bezradnego bramkarza rywali. Jedyne co cieszy, to 3 punkty.

 

Rachubka=Hinkel(Lees)-O'Brien-Kisnorbo-Pugh-Brown-Houson-Forssell(Nunez)-Vayrynen(Clayton)-McCormack-Snodgrass

 

Puchar Ligi 2 runda 24.08.2011

 

Leeds-Doncaster 4:2 (Brown 40,Paynter 65,O'Brien 88,Vayrynen 90+4-Sharp 30,68)

 

Kolejna strzelanina, choć się na nią nie zapowiadało. Od 30. minuty przegrywaliśmy, Sharp wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wpakował piłkę do bramki. W 40. minucie wyrównaliśmy po genialnym strzale z dystansu Browna.Po przerwie Paynter dobił strzał Housona i wyszliśmy na prowadzenie, by po 8. minutach je stracić. Po raz kolejny Sharp, tym razem strzałem z 13. metrów. Gdy wydawało się, że potrzebna będzie dogrywka, wbiliśmy rywalom 2 bramki. Najpierw O'Brien po rzucie rożnym wyprowadził nas na prowadzenie. Rywali dobił Vayrynen strzałem z dystansu.

 

Rachubka-Hinkel-Kisnorbo-O'Brien-Pugh-Brown-Houson(Gardner)-Snodgrass-Vayrynen-McCormack(Nunez)-Forssell(Paynter)

 

Liga 5/46 27.08.2011

Leicester-Leeds 3:1(Beckford 71,90+1,Tunchev 76-Paynter 79)

 

Pierwsze baty w sezonie. Tragedia. Aż mi się pisać nie chce.

 

Lonergan-Hinkel-Kisnorbo-Bruce-Pugh-Frimpong-Snodgrass-Brown-Houson(Vayrynen)-Nunez(Sam)-McCormack(Paynter)

 

Bilans miesiąca to 7 meczów 5 wygranych i 2 porażki. W lidze zajmujemy obecnie 6. miejsce. Nie jest źle, ale jednak mogło być znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...