Skocz do zawartości

Marynia #435 raz wita Nowy Rok na CMF


Ingenting

  

73 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Niech wypierdala.

na giętą pod stadion im. Henryka Reymana :keke:

po prawej budka, gdzie u Mongoła można było liczyć na giętą nawet o 3 w nocy :D

 

https://maps.google.pl/maps?q=reymonta+22+krak%C3%B3w&oe=utf-8&client=firefox-beta&channel=sb&ie=UTF-8&ei=tZHGUq34AYnEtQbPy4DICA&ved=0CAoQ_AUoAg

 

trzeba iść na mapce w kierunku numeru 19

Odnośnik do komentarza

oo, dziś na TV Puls Uniwersalny Żołnierz: Regeneracja ;) a później Uri Boyka po raz trzeci. a na TCM Blade o 21.

 

Champion 3 będzie?

Dzięki. Zbierałem się do obejrzenia, bo dwie pierwsze fajnie, ale walki Boyki w trójce mega :D

Odnośnik do komentarza

 

O 3 nieba lepszym niż piosenkarzem :P

 

Jak się gibał w 'N Sync to był żal, ale od kiedy na jego drodze stanął Timbaland robi świetną muzę. "Future Sex/Lovesounds" to w mojej opinii jeden z najlepszych popowych albumów ostatniej dekady.

 

Szkoda że tu nie ma De Rapha ;)

Odnośnik do komentarza

 

 

O 3 nieba lepszym niż piosenkarzem :P

 

Jak się gibał w 'N Sync to był żal, ale od kiedy na jego drodze stanął Timbaland robi świetną muzę. "Future Sex/Lovesounds" to w mojej opinii jeden z najlepszych popowych albumów ostatniej dekady.

 

Szkoda że tu nie ma De Rapha ;)

 

 

Powiedziałem mu to nie raz i mogę po raz kolejny, że pomimo swojego wykształcenia muzycznego nie jest dla mnie żadnym autorytetem w kwestii oceny szeroko pojętej muzyki pop.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...