Skocz do zawartości

Marynia #435 raz wita Nowy Rok na CMF


Ingenting

  

73 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

10-20 najs

Wczoraj mnie wjebali na główną kasę, choć myślałem, że jak jestem na później to dadzą mi jakąś boczną doskakującą. I się później kurwa dziwią, że ja się nie orientuję jak 10 godzin na kasie siedzę.

 

skok na bombę do głębokiego basenu, jak się nie umie pływać ;)

 

Mniej więcej.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

10-20 najs

Wczoraj mnie wjebali na główną kasę, choć myślałem, że jak jestem na później to dadzą mi jakąś boczną doskakującą. I się później kurwa dziwią, że ja się nie orientuję jak 10 godzin na kasie siedzę.

 

skok na bombę do głębokiego basenu, jak się nie umie pływać ;)

 

Mniej więcej.

 

u mnie w Stonce jest kasjerka, co mówi prawie jak karabin maszynowy :keke:

timonie, nie wiem czy czytałe, specjalnie dla Cię

 

 

http://forumcm.net/index.php/topic/6764-marynia-435-raz-wita-nowy-rok-na-cmf/?p=1523335

Odnośnik do komentarza

 

troche szkoda, ze jest Timberlake.

 

Jak widziałem kolesia w trzech filmach (Alpha Dog, Social Network, Friends With Benefits) to był raczej atutem :P

 

jak dla mnie to Timberlake jest całkiem wporzo aktorem. O 3 nieba lepszym niż piosenkarzem :p w filmie Southland Tales grał świetnie.

 

Siema z rana.

Odnośnik do komentarza

 

 

troche szkoda, ze jest Timberlake.

 

Jak widziałem kolesia w trzech filmach (Alpha Dog, Social Network, Friends With Benefits) to był raczej atutem :P

 

jak dla mnie to Timberlake jest całkiem wporzo aktorem. O 3 nieba lepszym niż piosenkarzem :P w filmie Southland Tales grał świetnie.

 

Siema z rana.

 

ja się jaram muzyką Timberlake'a odkąd odszedł z tego śmiesznego bojsbendu, a Blue Ocean Floor z najnowszej płyty tylko to potwierdza

Odnośnik do komentarza

 

 

jak nie bedzie wodki i dobrej zagrychy, to nie przychodze!

 

pełna zamrażarki wódki i pełna szafka martini, u mnie chwilowa abstynencja, więc zapraszam

 

martini to dla pedalusow w stylu de Rapha i Beboka! tfu!

 

 

;)

Odnośnik do komentarza

 

 

 

jak nie bedzie wodki i dobrej zagrychy, to nie przychodze!

 

pełna zamrażarki wódki i pełna szafka martini, u mnie chwilowa abstynencja, więc zapraszam

 

martini to dla pedalusow w stylu de Rapha i Beboka! tfu!

 

 

;)

 

nie cieszy mnie, ze dolaczylem do tak "zacnego" grona :(

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...