Skocz do zawartości

Gawędy o duszy maryni #434


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Tyle wygrac w te święta - nie dość ze sie upilem i pewnie dlatego z niewinnego żartu który nie miał nikogo obrazić polowali pol maryni. Uswiadomie cie tio ze tutaj sie 20 plusów za niewinny tekst nie dostaje. No a potem jeszcze mnie osobowość roku a może nawet wszech czasów forum - Hyde wysłał na urlop. Cjhyba skorzystam, enjoy.

Odnośnik do komentarza

Witam. Tyle wygrac w te święta - nie dość ze sie upilem i pewnie dlatego z niewinnego żartu który nie miał nikogo obrazić polowali pol maryni. Uswiadomie cie tio ze tutaj sie 20 plusów za niewinny tekst nie dostaje. No a potem jeszcze mnie osobowość roku a może nawet wszech czasów forum - Hyde wysłał na urlop. Cjhyba skorzystam, enjoy.

Meler, weź skończ. Zawsze myślałem, że dystans do świata i siebie to masz duży. A tu taki ból wiadomo czego o żart zrobiłeś. Sam to się zgrywasz z innych, a tu z samego siebie się zaśmiać nie możesz.

 

Choć możesz iść drogą Icona i wyzwać tio na pojedynek na najbliższym możliwym spotkaniu. Albo jechać do Wawy i tam go dojechać.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...