Skocz do zawartości

Gawędy o duszy maryni #434


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gram więcej w FMa. wygrywam z West Brom 1:0, w 80 minucie mój środkowy obrońca łapie kontuzję przy okazji faulując i dostając czerwoną. Wolny, rozegranie na skrzydło, wrzutka i 1:1. Oczywiście po golu przewija do 93 minuty bez żadnych sytuacji. Gówno.

odwroci sie fortuna :)

 

obczajcie jaki zanotowalismy skok finansowy po awansie do LM

http://i.imgur.com/fxP4Fry.png

teraz tylko wszystko rozbudowac... :P

Odnośnik do komentarza

TRXFMQU.png

So you can't handle the pressure he he

:rotfl:

swego czasu Boruc chyba na swoim fejsbuku wrzucał powołania po polsku i po angielsku.:

 

Adam Nawałka has called 11 players with Polish social clubs in the match against Slovakia (November 15 in Wroclaw) and Ireland (19 November in Poznan). Start of training camp in Grodzisk November 11.

Goal: Rafal Leszczynski (Dolcan cloves) Players from the field: Tomasz Jodłowiec Tomasz Brzyski (Legia Warsaw) Raphael Kosznik, Paul Olkowski (Gornik Zabrze) Marcin Kaminski, Luke Teodorczyk (Lech Poznan) Adam Marciniak, David Smith (Cracovia) Michal Pazdan (Jagiellonia Białystok) Thomas Hołota (Slask Wroclaw)

Previously called the players from foreign clubs Goalkeepers: W. Szczesny (Arsenal), A. Boruc (Southampton), P. Tobacco (PSV). Defenders: P. Celeban (Vaslui), A. Jędrzejczyk (Krasnodar), M. Kowalczyk (Volga Nizhny Novgorod), L. was looking for (Steaua). Midfielders: J. Blaszczykowski (Borussia), P. Ćwielong (Bochum), M. Klich (Zwolle), G. Krychowiak (Reims), A. Mierzejewski (Trabzonspor), W. Saturday (Brugge).

Forwards: R. Lewandowski (Dortmund), A. Sobiech (Hannover). / M

Odnośnik do komentarza

I znowu wałkowany temat resocjalizacji.

 

JA pierdolę, wbijcie se do łbów, że coś takiego nie istnieje. Przynajmniej nie w Polsce.

to ty wbij sobie że istnieje. Chcesz to ci mogę nawet załatwić parę tytułów książkowych na temat resocjalizacji i jej skutecznosci. Tylko napiszę do jednej kumpeli co studiuje własnie resocjalizację. Ja na psychologii miałem ledwie liźnięty temat. Zresztą jak taki autorytet jak Zimbardo mówi że istnieję i to nawet w krajach mniej cywilizowanych niż Polska, to ja wierże mu, a nie tobie.

Odnośnik do komentarza

 

I znowu wałkowany temat resocjalizacji.

 

JA pierdolę, wbijcie se do łbów, że coś takiego nie istnieje. Przynajmniej nie w Polsce.

to ty wbij sobie że istnieje. Chcesz to ci mogę nawet załatwić parę tytułów książkowych na temat resocjalizacji i jej skutecznosci. Tylko napiszę do jednej kumpeli co studiuje własnie resocjalizację. Ja na psychologii miałem ledwie liźnięty temat. Zresztą jak taki autorytet jak Zimbardo mówi że istnieję i to nawet w krajach mniej cywilizowanych niż Polska, to ja wierże mu, a nie tobie.

 

TRadycyjnie jakieś naukowe pierdu-pierdu. Miałem znajomego (niestety już Ś.P), który łącznie przesiedział 26 lat w zakładach w całej Polsce.

 

Zapytany o resocjalizację tylko się uśmiechał i opowiadał jak robili w chuja studentów, którzy wierzyli w skuteczność swoich badań czy doświadczeń :)

 

Pewnie można zresocjalizować złodzieja (kilku wychowanków mojego ojca mimo wszystko wyszło na ludzi), zatwardziałego recydywisty - nigdy. I chuj mnie obchodzi co tam piszą naukowcy, którzy po tygodniu pobytu na sztywnej celi wykurwiliby na harem albo wyhuśtali się na tygrysie :)

 

PS i nie opieram się na książkach, tylko na 30-letnim doświadczeniu mojego ojca (pracował w zakładzie poprawczym) i kilku znajomych mających przerwy w życiorysie. Nikt nigdy mnie w tej sprawie nie przekona do zmiany zdania.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...