Skocz do zawartości

Zrobić coś więcej niż tylko mistrza krajowego podwórka


legia warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

FOOTBALL MANAGER 2012

BAZA DANYCH: DUŻA

KRAJ: POLSKA, NIEMCY, ANGLIA

 

 

 

15.06.2011 r. konferencja prasowa na stadionie Legii Warszawa. Głos zabiera prezes zarządu Pan Paweł Kosmala.

 

- Witam serdecznie przybyłych. Spotykamy się dziś, by przedstawić nowego trenera Legii Warszawa. Zanim jednak to nastąpi, chciałbym przedstawić Państwu plan na kolejne lata funkcjonowania klubu. Dotychczas Legia była faworytem do mistrzowskiego tytułu co rok, lecz jeśli chodzi o puchary nie wiodło się nam najlepiej. Postanowiliśmy więc wspólnie z zarządem, że nowy szkoleniowiec dostanie od nas czas, tak by zbudował nie tylko potęge na krajowym podwórku, ale także, by ten klub regularnie występował w Lidze Mistrzów czy też Pucharze UEFA. Oczywiście nie obędzie się bez nakładów finansowych, lecz jesteśmy przekonani, że ten plan się powiedzie.

 

Nowym opiekunem zespołu zostanie Pan Karol Nowaczyk. Umowa została podpisana na 2 lata z możliwością jej rozwiązania za porozumieniem stron. To tyle z mojej strony. Można zadawać pytania nowemu szkoleniowcowi.

 

-Mateusz Borek Polsat Sport: Gratuluje wyboru na nowego trenera Legii. Czy nie uważa Pan, że Obejmując klub z takimi tradycjami i oczekiwaniami kibiców pakuje się Pan na minę?

 

K.N: Panie redaktorze, w dzisiejszych czasach już nie ma spokojnej pracy. Wszędzie są oczekiwania, a praca pod presją bardzo mi odpowiada.

 

MB: Przed Panem wiele znanych nazwisk poległo. Wdowczyk, Urban, Zieliński….

 

K.N: Taka praca. Jest ryzyko, lecz jestem pewien, że powierzone mi zadanie wykonam w 100 %.

 

M.B: Jak będzie wyglądała gra nowej Legii?? Czy ma Pan jakiś pomysł, czy też będzie to taktyka stosowana przez poprzedników?

 

KN: No jeżeli zespół miałby grać tak samo jak dawniej to niepotrzebna byłaby zmiana trenera. Wszystko mam dopięte na ostatni guzik, lecz nie zdradzę na razie jaką taktykę wybrałem. Mogę tylko powiedzieć, że moja drużyna zawsze grała i grać będzie odważnie i z polotem. Nie będziemy kibiców zamęczać grą defensywną, bo po prostu nie lubię takiej gry.

 

MB: Mówi Pan z polotem…. Jeżeli sobie popatrzę na grę klubów w Ekstraklasie czy też samej Reprezentacji to polotu tam nie zauważam.

 

KN: I to trzeba zmienić.

 

MB: Selekcjoner Smuda dość sceptycznie podchodzi do Pańskiego angażu. Sugeruje, że nie ma Pan doświadczenia. Co Pan na to?

 

KN: Słyszałem tą wypowiedź i się nieco zdziwiłem. Nie sądzę, by samo doświadczenie wystarczyło. Trzeba mieć pomysł i nie bać się ryzykować. Życzę selekcjonerowi by i on się nie bał. A to ile lat jestem trenerem raczej znaczenia nie ma. Zostałem wybrany przez zarząd, i choć wiem, że otrzymuje duży kredyt zaufania, jestem pewien, że mi się uda. Na chwilę obecną tyle mam Państwu do powiedzenia. Dziękuje bardzo za obecność. Resztę zweryfikuje boisko.

 

Kolejne dni spędziłem na selekcji, rozmowach z zawodnikami itd. Kadrę jaką wyselekcjonowałem na ten sezon przedstawia się następująco:

 

BRAMKARZE:

  1. Jakub Szumski 19 lat
  2. Dusan Kuciak 26 lat
  3. Wojciech Skaba 27 lat

OBROŃCA PRAWY:

 

1. Jakub Rzeźniczak 24 lata

2. Artur Jędrzejczyk 23 lata

 

OBROŃCA LEWY:

 

1.Jakub Wawrzyniak 27 lat

2.Tomasz Kiełbowicz 35 lat

 

OBROŃCA ŚRODEK:

  1. Michał Żewłakow 35 lat
  2. Marcin Komorowski 27 lat
  3. Dickson Choto 30 lat
  4. Iniaki Astiz 27 lat
  5. Srdja Knezevic 26 lat

DEFENSYWNY POMOCNIK:

  1. Ivica Vrdoljak 27 lat
  2. Janusz Gol 25 lat

POMOCNIK ŚRODEK:

  1. Ariel Borysiuk 19 lat
  2. Daniel Łukasik 20 lat
  3. Dominik Furman 18 lat
  4. Mosce Ohayon 28 lat

OFENSYWNY POMOCNIK PRAWY:

1. Manu 28 lat

2. Jakub Kosecki 20 lat

OFENSYWNY POMOCNIK LEWY:

  1. Maciej Rybus 21 lat
  2. Michał Żyro 18 lat

OFENSYWNY POMOCNIK ŚRODEK:

  1. Miroslav Radovic 27 lat
  2. Rafał Wolski 18 lat

NAPASTNIK:

  1. Michal Kucharczyk 20 lat
  2. Daniel Ljuboja 32 lata

 

Zespół opuszczą: Marijan Antolovic, Konstantyn Makhnovskyi, Michal Hubnik. Transferów do klubu na razie nie planuje.

 

Raporty będę umieszczał co miesiąc. A teraz biorę się do roboty! A i jeszcze jedno. Będę grał dwoma taktykami 4-2-3-1 u siebie i 4-5-1 na wyjazdach!

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

16.07.2011 MECZ O SUPERPUCHAR POLSKI

 

WISŁA- LEGIA 1:2 (1 Kirm-Rybus 56,Gol 90+1)

 

To był mój pierwszy poważny sprawdzian w roli trenera Wojskowych. Piłkarze wybiegli na boisko, sędzia zagwizdał, a ja sobie spokojnie chciałem usiąść. Tak szybko jak usiadłem, tak szybko wstałem. Wisła rozpoczęła spotkanie, daleki przerzut do Kirma a ten spokojnie zszedł do środka i pokonał Kuciaka. Myślałem, że to jakiś żart. Kiełbowicz patrzył na mnie ze zdziwieniem, więc krzyknąłem w jego stronę :”Co? Myślałeś że na razie będą na swojej połowie grać??? Rusz dup* człowieku!” Się trochę zirytowałem niestety. Kolejne minuty meczu pokazały, że na pewno łatwo nie będzie. Do przerwy to Wisła prowadziła grę, a my tylko im przeszkadzaliśmy. Gwizdek na przerwę przyjąłem z ulgą. Sędzia gwizdnął, a moi piłkarze powolutku schodzili do szatni. Więc krzyknąłem: „Ej panienki do szatni! Ściągać spódniczki i zakładać spodenki!” W szatni padło kilkadziesiąt ostrych słów. Podziałało, bo od początku drugiej połowy ruszyli do pracy. W 56 minucie meczu Rybus urwał się obrońcą, zszedł z piłką w pole karne i pokonał bramkarza. Mecz się rozruszał, było kilka świetnych sytuacji po jednej i po drugiej stronie, lecz do 90 min na tablicy widniał remis. Zdecydowałem się na zmianę. Wpuściłem Janusza Gola, a ten odwdzięczył mi się najlepiej jak umiał. Potężne uderzenie z dystansu zatrzepotało w siatce rywala! Eksplodowałem z radości. Zdobyłem swój pierwszy puchar!

 

Kuciak-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Kiełbowicz-Borysiuk-Wolski(Gol)-Manu(Kosecki)-Radovic-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

 

28.07. PUCHAR UEFA 3 RUNDA KWALIFIKACYJNA

 

LEGIA-ŻYLINA 0:0

Pierwsze podejście do pucharów wybitnie nam nie poszło. Trafiliśmy dobrze, Żylina była jak najbardziej w naszym zasięgu. Niestety moja drużyna znów spacerowała po murawie, i zamiast efektownej gry i pięknych goli słyszałem gdzieś za sobą chrapiących kibiców. Ciężka sytuacja przed rewanżem, ale musimy dać z siebie wszystko.

 

Szumski-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Kiełbowicz-Borysiuk-Vrdolijak-Kosecki(Manu)-Radovic(Wolski)-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

 

31.07 Liga 1/30

LEGIA-BEŁCHATÓW 1:0 (44 Ljuboja)

 

Oj gdybym mógł tak wrócić do pierwszej konferencji to bym nie mówił o pięknej grze.. Kolejny mecz, kolejne nieporozumienie. Wiało nudą,na trybunach także. W 44 minucie meczu Ljuboja wykorzystał podanie od Radovicia i pokonał bramkarza rywali. I to by było na tyle. Dalej nudno. Muszę coś wymyślić, bo na razie nasza gra usypia.

 

Szumski-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Komorowski-Vrdolijak-Borysiuk(Gol)-Kosecki(Manu)-Radovic-Rybus(Wolski)-Ljuboja

Odnośnik do komentarza

PE III RUNDA REWANŻ

ŻYLINA-LEGIA 1:2 (60 Woronah-37 Ohayon, Radovic 90)

 

Przed rewanżem strasznie obawiałem się, że już tak wcześnie odpadniemy z pucharów i z moich obietnic nici. Powiedziałem chłopakom, by pokazali, co potrafią. W 37 minucie meczu Ohayon ładnym uderzeniem z dystansu dał nam prowadzenie. Graliśmy spokojnie, czekając na kontrę. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. W drugiej połowie śmielej zaatakowała Żylina i już w 60 minucie meczu po strzale z najbliższej odległości Woronah doprowadzili do wyrównania. Nas taki wynik satysfakcjonował, Żylina musiała strzelić jeszcze jedną bramkę. Pod koniec meczu Radovic wykończył koronkową akcję i przypieczętował nasz awans.

 

Szumski-Rzeźniczak-Astiz-Żewłakow-Wawrzyniak-Vrdolijak-Ohayon(Furman)-Wolski(Gol)-Radovic-Rybus(Manu)-Ljuboja

 

LIGA 2/30

ŚLĄSK-LEGIA 1:1 (Ćwielong 39-Ljuboja 21)

 

Pierwszy poważny sprawdzian w lidze. Mecz zaczął się po naszej myśli. Kilka ciekawych akcji, kilka strzałów. W 21 minucie pięknym krosem popisał się Żewłakow, piłka dotarła pod nogi Ljubojii, a ten pokonał Kelemena. Śląsk doprowadził do wyrównania w 39 minucie. Po rzucie rożnym piłkę do siatki skierował Ćwielong. Do końca meczu wynik się nie zmienił i już w 2 kolejce straciliśmy punkty.

 

Skaba-Rzeźniczak-Astiz-Żewłakow-Wawrzyniak-Vrdolijak-Ohayon(Furman)-Wolski-Radovic-Rybus(Manu)-Ljubuja

 

LIGA 3/30 13.08

CRACOVIA-LEGIA 0:1(Vrdolijak 62)

 

Z ciężkiego terenu przywieźliśmy 3 oczka. Choć łatwo nie było, ponieważ Pasy zaciekle się broniły, a my nie potrafiliśmy wykorzystać stwarzanych przez siebie okazji. W 62 minucie meczu kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Vrdolijak i zapewnił nam tym sposobem wygraną.

 

Kuciak-Rzeźniczak-Astiz-Żewłakow-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Ohayon(Wolski)-Radovic(Kosecki)-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

 

PE IV RUNDA 18.09

LEGIA-PAOK 5:2 (25 Ohayon,30 Żewłakow kar,Manu36,Radovic 57,65-Malezas 35,Vierinha78)

Oj cóż to był za mecz. Jakie emocje. Ale od początku. Mecz zaczęliśmy z impetem. W 25 minucie meczu z rzutu wolnego huknął Ohayon i dał nam prowadzenie. W 30 minucie było już 2:0. Po rzucie rożnym Żewłakow głową skierował piłkę do bramki. W 36 minucie po rzucie rożnym Malezas trafił do bramki. Po wznowieniu gry Manu pognał z piłką, przedrylował obrońców i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi PAOK. Sytuacja skomplikowała się w 44 minucie. Wychodzącego sam na sam Vierinha został sfaulowany przez Rzeźniczka. Kuba dostał czerwoną kartkę, a goście rzut wolny po którym nic jednak nie wyszło. W szatni powiedziałem chłopakom, by grali, by się nie bali. W 57 minucie meczu Radovic wykorzystał błąd bramkarza i podwyższył prowadzenie. W 65 minucie Radovic dołożył kolejną bramkę, tym razem strzałem zza 16 metrów. Rozmiary porażki zmniejszył Vierinha po kapitalnej kontrze. Dziś zespół zagrał tak, jak jeszcze nigdy. I o taką grę mi chodziło od początku.

 

Kuciak-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Borysiuk(Gol)-Ohayon(Wolski)-Manu(Knezevic)-Radovic-Rybus-Ljuboja

 

LIGA 4/30 21.08

 

LEGIA-GÓRNIK 2:0 (32 Ljuboja,66 Radovic)

 

Po pucharowym meczu kibice chyba zaczęli wierzyć, że damy radę grać tak piękną piłkę. Na stadionie komplet widzów, a przed nami kolejny ciężki sprawdzian. Trybuny rozgrzał w 32 minucie Ljuboja, który wykorzystał rzut wolny i zamienił go na bramkę. Po przerwie Miro Radovic potwierdził swą wysoką formę i w 66 minucie wykończył kontrę zapoczątkowaną przez Borysiuka. Kolejne zwycięstwo, czuję, że złapaliśmy formę.

 

Szumski-Rzeźniczak-Astiz-Żewłakow(Choto)-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysuk-Kosecki(Manu)-Radovic-Rybus(Wolski)-Ljuboja

 

PE IV REWANŻ 25.08

 

PAOK-LEGIA 1:1 (Vierinha 11, Garcia cz/k 55- Ljuboja 19)

 

Do rewanżu przystąpiliśmy w roli faworyta. Po strzelaninie na Łazienkowskiej myślałem, że podobnie będzie i w Portugalii. Początek meczu na to wskazywał. W 11 minucie Vierinha urwał się Jędrzejczykowi i dał nadzieje PAOK na korzystny wynik. W 19 minucie meczu na tablicy znów widniał remis. Kapitalne podanie Borysiuka na bramkę zamienił Ljuboja, który przelogował bramkarza gospodarzy. Później mecz się uspokoił. My czekaliśmy na kontry, zaś PAOK nie mógł przebić się przez naszą szczelną defensywę. Wyraz swojej flustracji dał Garcia w 55 minucie meczu, gdy uderzył łokciem Żewłakowa za co wyleciał z boiska. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie. AWANSOWAŁEM DO FAZY GRUPOWEJ PE. W grupie czekają na nas takie zespoły jak :Udinese,AZ,Zurych.

 

Szumski-Jędrzejczyk-Astiz-Żewłakow-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Rybus(Kosecki)-Radovic(Wolski)-Ohayon(Manu)-Ljuboja

 

LIGA 5/30

 

RUCH CHORZÓW-LEGIA 1:2 (18 Piech-24 Rybus, 28 Żewłakow)

 

Awans do fazy grupowej to fajna sprawa, ale o ligę też chce walczyć. Do Chorzowa w bojowym nastroju pojechaliśmy. Liczą się tylko 3 punkty. Szybko sprowadził nas na ziemię Piech, który wykończył ładną akcję gospodarzy. To wyraźnie pobudziło moich zawodników. W 24 minucie Rybus pomknął lewym skrzydłem, złamał akcje do środka i spokojnym strzałem przy słupku wyrównał wynik meczu. W 28 minucie meczu Żewłakow dał nam prowadzenie po rzucie rożnym. Po przerwie mecz siadł, nic ciekawego się nie działo. Dowieźliśmy zwycięstwo i to się liczy.

 

Skaba-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Ohayon(Wolski)-Radovic-Rybus(Kosecki)-Ljuboja(Kucharczyk)


 

Za mocny klub, ale powodzenia ;)

Powiedziała to osoba, która gra Realem :D
Co do opka, to duży plus za wersję gry. Powodzenia :kutgw:

 

dzieki:D Legia mocna jest to fakt.... ale nigdy nimi grać nie umiałem:D na razie idzie jakoś:P

Odnośnik do komentarza

LIGA 6/30

LEGIA-WIDZEW 0:0

 

Mecz bez historii. Walimy głową w mur cały mecz. Po kilku fajnych występach przyszedł słabszy. Ciężko być trenerem polskiego klubu……

 

Kuciak-Rzeźniczak-Astiz-Żewłakow-Wawrzyniak(Komorowski)-Vrdolijak-Borysiuk-Kosecki-Radovic(Furman)-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

 

PUCHAR EURO GR H

LEGIA-ZURYCH 0:2 (7 Alphonse,56 Mehmedi)

 

Pierwszy mecz w grupie. Niby łatwy….Jezu co robi Kuciak w tej bramce to nie mam pojęcia… Pierwszy gol gdzieś pod nogami przy drugim wyszedł na 16 metr i go przelogowali… Kuszczaka się naoglądał czy jak?

 

Kuciak-Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Komorowski-Vrdolijak-Ohayon(Gol)-Radovic(Manu)-Kosecki-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

 

LIGA 7/30

PODBESKIDZIE-LEGIA 0:3(Astiz 14, Żewłakow 50, Radovic 87)

 

Po bolesnej lekcji w pucharach pojechaliśmy do Bielska-Białej. Mecz kontrolowaliśmy. W 14 minucie Astiz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela bramkę. I do przerwy tyle. Nie ma werwy w zespole. Po przerwie drugi rzut rożny i bramka Żewłakowa. Pod koniec spotkania koronkową akcję kończy Radovic i ustala wynik meczu.

 

Szumski-Rzeźniczak-Astiz-Żewłakow-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Ohayon(Gol)-Rybus(Kosecki)-Radovic-Ljuboja(Kucharczyk)

 

PUCHAR POLSKI 2 RUNDA

PODBESKIDZIE-LEGIA 0:3( 30 Radovic,69 Ljuboja, 90+3 Kucharczyk)

 

Dwa mecze z tym samym zespołem w ciągu tygodnia i takie same rezultaty. Tym razem to Miro dał nam prowadzenie w 30 minucie meczu strzałem z najbliższej odległości. W drugiej połowie przełamał się Ljuboja podwyższając wynik meczu piękną główką. Gospodarzy dobił w doliczonym czasie gry Kucharczyk strzałem z pola karnego.

 

Szumski-Rzeźniczak-Astiz-Żewłakow-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Ohayon(Furman)-Rybus-Radovic(Kosecki)-Ljuboja(Kucharczyk)

 

LIGA 8/30

LEGIA-LECH 1:1(Radovic 80- Stilic 63)

 

Mecz na szczycie niestety nie przysporzył emocji. Pierwsza połowa minęła i nikt nic ciekawego nie oglądał. W 63 minucie Stilic uderzył z wolnego w samo okienko bramki. Strata bramki na szczęście podziałała na moich zawodników i ruszyli do odrabiania strat. Udało się w 80 minucie. Niezawodny Miro wykończył akcję Rybusa i dał remis.

 

Szumski-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Kosecki(Manu)-Radovic-Rybus(Żyro)-Ljuboja(Kucharczyk)

 

PE GRUPA H

UDINESE-LEGIA 4:1(Floro Flores 9,77,86, Di Natale 43- Radovic 27, Kucharczyk cz/k 65)

 

Kolejny pucharowy mecz w naszym wykonaniu to parodnia… Kuciak ocean po meczu 3,8???? No żal dosłownie… Miałem nadzieje do pierwszej połowy, że będzie dobrze.. Ale to co stało się po przerwie to masakra…. I jeszcze ta czerwona kartka dla Kucharczyka…. Jadę do Warszawy schlać się tanim winem.

 

Kuciak-Jędrzejczyk-Astiz-Żewłakow-Wawrzyniak-Vrdolijak-Ohayon(Gol)-Furman(Ljuboja)-Rybus(Kosecki)-Kucharczyk

Odnośnik do komentarza

LIGA 9/30

ŁKS-LEGIA 0:3 (Ljuboja 9,59, Borysiuk 73)

 

Brawo. Wygraliśmy i przez całe spotkanie dominowaliśmy nad rywalem. Ljuboja w 9 minucie dał nam prowadzenie. Po przerwie, 59 minuta meczu wpakował drugi raz piłkę do siatki po zagraniu Borysiuka. Ten ostatni przypieczętował zwycięstwo kapitalnym strzałem z dystansu. Mecz wygrany, czyli tak jak miało być.

 

Szumski-Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Ohayon(Gol)-Radovic(Kosecki)-Rybus(Manu)-Ljuboja

 

LIGA 10/30

LEGIA-POLONIA 0:1( 16 Bonin)

 

Mecz derbowy. Trema, a kibice chcą tylko zwycięstwa. Niestety moi piłkarze mieli inne zamiary. Koszmarnie słabe widowisko. W 16 minucie meczu Bonin po rzucie rożnym zdobywa bramkę i ucisza Żyletę. Ku mojemu zdziwieniu zespół w ogóle nie zareagował, nie pomogła nawet przerwa w spotkaniu. Koszmar. Przegrałem derby jestem zdruzgotany.

 

Szumski-Rzeźniczak-Astiz-Jędrzejczyk- Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Radovic(Kosecki)-Rybus(Wolski)-Ohayon(Manu)-Kucharczyk

 

LIGA 11/30

WISŁA-LEGIA 0:0

 

Kolejny ważny mecz. Kolejna klapa. Coś się zacięło w moim zespole. Gramy chaotycznie, przewidywalnie. Jeżeli nie zaczniemy grać ofensywniej i skuteczniej to nie mamy szans na mistrza. Ciężkie czasy….

 

Skaba-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Ohayon(Furman)-Borysiuk(Kosecki)-Radovic-Rybus-Ljuboja(Żyro)

 

PE FAZA GRUPOWA

AZ-LEGIA 2:1 (Elm kar 19, Vos 72-Radovic17)

 

Po dwóch porażkach z rzędu chciałem, by zespół zagrał odważnie. Pierwsze minuty wyglądały obiecująco. W 17 minucie Miro wyprowadził nas na prowadzenie uderzeniem z najbliższej odległości. Niestety 2 minuty później sędzia podyktował rzut karny a Elm pewnie wykorzystał „11”. Mecz był dość wyrównany. W 72 minucie Vos po rzucie rożnym strzelił bramkę. Stracona bramka podłamała mój zespół i już nie byli w stanie podjąć rękawic.

 

Skaba-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Wolski(Furman)-Borysiuk(Kosecki)-Radovic-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

 

LIGA 12/30

LEGIA-JAGIELLONIA2:2(Rybus 2,22-Frankowski 48, Brzyski 80)

 

Katastrofa za katastrofa… Brak mi słów na mój zespół. Prowadzimy 2:0 u siebie, by zremisować 2:2. Zastanawiam się co zrobić. Niestety pomysłu nie mam..

 

Kuciak-Rzeźniczak-Astiz-Żewłakow-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Kosecki-Radovic(Wolski)-Rybus(Żyro)-Ljuboja(Kucharski)

 

PUCHAR POLSKI 3 RUNDA

WISŁA-LEGIA 1:2(Małecki 55- Rybus 32, Wolski 107)

 

Po tych wszystkich słabych meczach liczyłem na odbicie. Niestety takie nie nastąpiło. Rybus w 32 minucie co prawda wyprowadził nas na prowadzenie, lecz kolejne minuty znów były słabe. Po przerwie to Wisła miała więcej pomysłu i chęci, a w 55 minucie Małecki doprowadził do wyrównania. Krzyczałem, pokazywałem by dali z siebie więcej, nie pomagało. Po upływie regulaminowego czasu gry powiedziałem piłkarzom, że jeśli nie awansują, to sami wyjdą do kibiców i wytłumaczą dlaczego im się nie chce grać. Wolski uratował awans kapitalnym strzałem z dystansu dając nam awans.

 

Szumski-Jędrzejczyk-Choto-Astiz-Komorowski-Vrdolijak-Ohayon-Radovic(Wolski)-Kosecki(Manu)-Rybus(Żyro)-Ljuboja

 

LIGA 13/30

ZAGŁĘBIE-LEGIA 1:0 (Pawłowski 59)

 

Kolejny koszmarny mecz. Straciłem już cierpliwość do swoich grajków. W kolejnym meczu będzie kilka zmian bo straciłem już zaufanie do niektórych piłkarzy. Jestem wstrząśnięty tym, co widzę podczas meczów. Katastrofa. Katastrofa.

 

Skaba-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Ohayon(Wolski)-Radovic(Kosecki)-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

Odnośnik do komentarza

PE FAZA GRUPOWA

LEGIA-AZ 3:3 (Radovic 8, Rybus 22,87-Boymans 4,57,Elm 54)

 

Pierwszy punkt w fazie grupowej zdobyty. Nie było łatwo ale dzięki Bogu skrzydłowi pokazali się naprawdę z dobrej strony. Ten wynik ma tchnąć wiarę w ten zespół. Kapitalne spotkanie zarówno Rybusa jak i Radovicia, zupełnie niewidoczny Ljuboja. Po sezonie raczej się z Serbem rozstanę.

 

Kuciak-Rzeźniczak-Choto(Żewłakow)-Astiz-Komorowski-Vrdolijak-Borysiuk-Radovic-Wolski(Kosecki)-Rybus-Kucharczyk(Ljuboja)

 

LIGA 14/30

LEGIA-KORONA 2:0 (Radovic 1, Żewłakow 56)

 

Wreszcie przełamaliśmy się w lidze. Szybko strzelona bramka przez Miro na pewno ustawiła spotkanie. Tak się zastanawiam co by było gdyby Mirka nie było… Masakra. Zwycięstwo przypieczętował Żewłakow strzelając bramkę po rzucie rożnym. Cieszę się, że zespół w końcu się podniósł z kolan. Mam nadzieję, że na długo.

 

Szumski-Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Kiełbowicz-Vrdolijak-Ohayon-Żyro(Manu)-Radovic-Wolski(Kosecki)-Ljuboja(Kucharczyk)

 

LIGA 15/30

LECHIA-LEGIA 0:1 (Rybus 74)

 

Kolejne zwycięstwo w lidze i to jest najważniejsze. Zawodnicy odbudowują zaufanie kibiców. Kolejny raz skrzydłowy zapewnia nam zwycięstwo. Rybus jest w gazie, więc mam nadzieję, że pociągnie za sobą resztę zespołu. Najważniejsze zwycięstwo.

 

Szumski-Rzeźniczak-Choto-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Wolski(Furman)-Radovic(Kosecki)-Ljuboja(Kucharczyk)

 

LIGA 16/30

BEŁCHATÓW-LEGIA 0:1 (Radovic 40)

 

Kolejne zwycięstwo w lidze. Kolejny raz skrzydłowy daje nam 3 punkty. Zespół delikatnie się przebudza, ale niestety nie mam napastnika. Dodatkowo w tym meczu kontuzji doznał Wolski(6 tyg) i Radovic (3 tyg).

 

Szumski-Rzeźniczak-Choto-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Wolski(Ohayon)-Radovic(Kosecki)-Rybus-Kucharczyk(Ljuboja)

Odnośnik do komentarza

PE GRUPA H

ZURYCH-LEGIA 2:1 (Chermiti 11, Mehmedi 39-Rybus 25)

 

Puchary wypadły bardzo słabiutko niestety. W kolejnym meczu nie potrafimy zagrać dobrze. Tracimy bramki w dziecinny sposób. Przed kolejnymi pucharami czeka nas sporo pracy. Nie ma zespołu na razie i ciężko będzie to zmienić.

 

Szumski-Rzeźniczak-Choto(Żewłakow)-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysuk(Furman)-Ohayon-Kosecki-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

 

LIGA 17/30

LEGIA-ŚLĄSK 1:1 (Kosecki 86-Dudek 6)

 

Mecz zaczęliśmy fatalnie. Szybko stracona bramka sprawiła, że Śląsk się bronił, a my znów nie potrafiliśmy zagrać dobrych zawodów. Nie mam napastnika. Nie wiem czy mogę coś zmienić w krótkim czasie. Niestety uważam, że ten wynik to porażka dla nas.

 

PE GRUPA H

LEGIA-UDINESE 1:2 (Kucharczyk 85-Asamoah 41,Utaka 69)

 

Ostatnie miejsce w grupie, tylko jeden punkt zdobyty. Obraz nędzy i rozpaczy. Takim składem to ja Europy nie zawojuje niestety. Potrzeba dużo pieniędzy i wielu nowych zawodników, bo taki Pan Wawrzyniak to jest nieporozumienie. Przerwa do lutego. Może jakoś to pozbieram do kupy.

 

Kuciak-Rzeźniczak-Choto-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk(Gol)-Radovic(Kosecki)-Furman-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

Odnośnik do komentarza

LIGA 18/30

LEGIA-CRACOVIA 3:1(Radovic 7, Ljuboja 37, Kosecki 85- Karalic 18)

 

Po przerwie zimowej do rozgrywek przystąpiliśmy w nieco zmienionym składzie. Z klubu odeszli :Komorowski i Gol do Kryli Sowietow. Do klubu przyszli młodzi zawodnicy Arek Milik i Wojtek Król. Co do samego meczu to zaczęliśmy dobrze, bo już w 7 minucie Rado wyprowadził nas na prowadzenie. W 18 minucie meczu Pasy doprowadziły do wyrównania po rzucie rożnym piłkę w siatce umieścił Karalic. Moi piłkarze jednak się nie poddali, a Ljuboja wreszcie się odblokował i po koronkowej akcji Wolskiego i Rybusa skierował piłkę do bramki. Kropkę nad „I” postawił wprowadzony po przerwie Kosecki, który wykorzystał bład obrońców.

 

Kuciak-Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Wolski(Król)-Radovic-Borysiuk(Kosecki)-Rybus(Manu)-Ljuboja

 

LIGA 19/30

GÓRNIK-LEGIA 0:1(Manu 82)

 

Po udanym meczu z Pasami myślałem, że może być już tylko lepiej. Niestety mecz z Górnikami nie układał się najlepiej. Długo nie mogliśmy się rozegrać. Kolejne minuty mijały i mijały a sytuacja na boisku nie uległa zmianie. Dopiero wprowadzony w trakcie drugiej połowy Manu przedarł się przez zasieki rywala i strzałem przy krótkim rogu pokonał bramkarza rywali. Cieszą punkty, gra nie bardzo.

 

Szumski-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Wolski-Radovic(Kosecki)-Rybus(Manu)-Ljuboja(Kucharczyk)

 

LIGA 20/30

LEGIA- RUCH 2:0 (Król 76, Kucharczyk 89)

 

Po tym meczu stało się jasne, że Ljuboja już u mnie nie zagra. Po raz kolejny się skompromitował, a pensję bierze taką, że szkoda słów. Pierwsza połowa standardowo już w naszym wykonaniu nie najlepsza. Po zmianie stron dokonałem roszad w składzie i znów mi się udało. Najpierw w 76 minucie Król popisał się ładnym strzałem z dystansu, a na minutę przed końcem regulaminowego czasu gry kontrę wykorzystał Kucharczyk.

 

Szumski-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk(Król)-Radovic(Kosecki)-Wolski-Rybus-Ljuboja(Kucharczyk)

 

PP ĆWIERĆFINAŁ 1 MECZ

LEGIA-POLONIA 4:1 (Rybus 19,Żewłakow 34,Kucharczyk 37,Król 87- Baszczyński4

 

Derby w ćwierćfinale. Pamiętam jeszcze porażkę w lidze na własnym stadionie. Mecz zaczął się fatalnie. Już w 4 minucie meczu prowadzenie objęła Polonia. Oj strasznie się wkurzyłem. Do wyrównania doprowadził Rybus w 19 minucie meczu po ładnym rajdzie lewą stroną boiska. Na prowadzenie wysunął nas Żewłakow w 34 minucie meczu po rzucie rożnym wykonywanym przez Rybusa. Chwilę później było już 3:1. Kucharczyk odwdzięczył się za daną szansę i wpakował piłkę z najbliższej odległości do siatki. Kibice szaleli, a eksplozja nastąpiła w 87 minucie meczu, gdy Król popisał się kolejną bombą z dystansu.

 

Szumski-Rzeźniczak-Żewłakow(Jędrzejczyk)-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Radovic-Wolski(Król)-Rybus-Kucharczyk(Milik)

 

LIGA 21/30

WIDZEW-LEGIA 2:1(Dudu 17, Bieniuk30-Milik 76)

 

Po kilku udanych meczach przyszedł kolejny zastój. Kolejny raz w pierwszej połowie zespół stał. Najpierw Dudu w 17 minucie meczu kapitalnie uderzył z rzutu wolnego, a w 30 minucie Bieniuk wykorzystał podanie z rzutu rożnego. Było 2:0. Zespół na kolanach, a ja nie zdążyłem ich już podnieść. Honorową bramkę a zarazem pierwszą dla klubu zdobył Milik w 76 minucie potężnym strzałem z dystansu.

 

Skaba-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Radovic(Kosecki)-Ohayon(Król)-Wolski-Rybus-Kucharczyk(Milik)

 

PP ĆWIERĆFINAŁ REWANŻ

POLONIA-LEGIA 0:3(Jodłowiec sam 41,Radovic 53,Kosecki87)

 

Bycie menadżerem Legii to istna huśtawka nastrojów. Po kiepskim ostatnim meczu pokonaliśmy na wyjeździe Polonie. Spotkanie przez większą część spotkania rozgrywało się w środku pola. Dopiero w 41 minucie Rybus odważnie ruszył lewą flanką, dorzucił w pole karne, a tam Jodłowiec tak niefortunnie interweniował, że wpakował piłkę do własnej bramki. W drugiej połowie poszliśmy za ciosem i już w 53 minucie Radovic podwyższył prowadzenie. Pod koniec meczu Kosecki błysnął sprytem i przelogował bramkarza gospodarzy. W półfinale zmierzymy się z Bełchatowem.

 

Kuciak-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Radovic-Borysiuk-Wolski(Kosecki)-Rybus(Manu)-Kucharczyk(Milik)

 

LIGA 22/30

LEGIA-PODBESKIDZIE 3:0 (Wolski 15,45,Borysiuk 26)

 

Mecz rozstrzygnął się w pierwszej połowie. W końcu dobrze weszliśmy w mecz. W 15 minucie Wolski dobił strzał Kucharczyka i objęliśmy prowadzenie. Borysiuk pokonał bramkarza atomowym strzałem z dystansu w 26 minucie meczu. Tuż przed przerwą drugą bramkę dołożył Wolski, który wychodząc sam na sam minął bramkarza i skierował piłkę do pustej bramki. Druga część spotkania nie przyniosła już nic ciekawego.

 

Kuciak-Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Rybus-Wolski(Król)-Radovic(Kosecki)-Kucharczyk(Milik)

Odnośnik do komentarza

LIGA 23/30

LECH-LEGIA 1:1 (Wawrzyniak sam 4-Vrdolijak 45)

 

Hit sezonu niestety zawiódł. Mecz rozpoczął się od fatalnego błędu mojego genialnego obrońcy. Sam nie wiem w jaki sposób umieścił piłkę w bramce Wawrzyniak. Poznań eksplodował, lecz my z minuty na minutę coraz lepiej graliśmy. Tuż przed końcem pierwszej połowy Vrdolijak kapitalnie uderzył zza 16, Buric bez szans. Po przerwie oba zespoły próbowały pokazać swą przewagę ale w bramkach stali prawdziwi fachowcy i w Polskim El Classico remis.

 

Kuciak-Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Wolski(Król)-Radovic(Kosecki)-Rybus-Kucharczyk(Milik)

 

LIGA 24/30

LEGIA-ŁKS 5:0 (Wolski 11,Żewłakow 24,65,Astiz 48, Radovic 55)

 

Po hicie kolejki nastąpiło spotkanie z outsiderem. Spotkanie toczyło się w dobrym tempie. Moi zawodnicy nie odpuścili, z czego bardzo się cieszę. Prowadzenie dał Wolski sprytnym strzałem sprzed pola karnego. Kolejne dwie bramki padły po rzutach rożnych. Obu moich stoperów zdobyło bramki. Kolejne trafienie zaliczył kapitalny Radovic. Wynik meczu ustalił doświadczony Żewłakow. Zespół nie zawiódł. I to mnie cieszy.

 

Szumski-Jędrzejczyk-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk(Król)-Radovic-Wolski(Kosecki)-Rybus-Kucharczyk(Milik)

 

PP PÓŁFINAŁ 1 MECZ

Bełchatów-Legia 0:1 (Radovic 45)

 

Pierwszy mecz o finał. Mecz stał na słabym poziomie. Bełchatów czekał na kontry, my na zbawienie. Pod koniec pierwszej połowy Borysiuk kapitalnie wyprowadził Radovicia, który bez najmniejszych problemów pokonał bramkarza GKS. Po przerwie mecz toczył się w tempie wręcz ślimaczym. Spiker budził co chwila zaspanych kibiców. Mecz wygraliśmy minimalnie, więc w rewanżu trzeba będzie uważać.

 

Szumski-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Wolski(Król)-Radovic-Rybus(Kosecki)-Kucharczyk(Milik)

 

LIGA 25/30

LEGIA-WISŁA 3:0 (Kucharczyk 22,Borysiuk 36,Rybus 56)

 

Wisła słabiutko w lidze, po zmianie managera a ja i tak się obawiałem. Zupełnie niepotrzebnie. Od pierwszego gwizdka mój zespół był zdecydowanie lepszy. W 22 minucie meczu Kucharczyk wykończył akcje kapitalnie strzelając z 10 metrów. Kolejne minuty to ciągła nasza przewaga. W 36 minucie kibiców uszczęśliwił Borysiuka, który oddał kapitalny strzał z dystansu, który zatrzepotał w okienku bramki Wisły. Wynik spotkania ustalił Rybus w 56 minucie meczu wykańczając kapitalną akcję Kucharczyka. Zwycięstwo pewne i zdecydowane.

 

Szumski-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Radovic(Kosecki)-Wolski(Król)-Rybus-Kucharczyk(Milik)

 

PP PÓŁFINAŁ REWANŻ

LEGIA-BEŁCHATÓW 4:1 (Wolski 8,Radovic 16, Astiz 44, Rybus 68-Tanevski 29)

 

 

Awansowaliśmy do finału! Kapitalny mecz na Łazienkowskiej! Ani przez chwilę nie daliśmy rywalom szans. Rozpoczął Wolski w 8 minucie uderzając zza 16 metrów. W 16 minucie Radovic kapitalnie zakończył akcję Rybusa. W 29 minucie Tanewski wlał nadzieję w serca kibiców z Bełchatowa. Niestety dla kibiców gości to był ostatni impuls. W 44 minucie Astiz po rzucie rożnym skierował piłkę do bramki, a w 68 Rybus dokończył dzieła zniszczenia pokonując z najbliższej odległości bramkarza GKS.

 

Szumski-Rzeźniczak-Żewłakow(Jędrzejczyk)-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Radovic-Wolski(Król)-Rybus-Milik

 

LIGA 26/30

POLONIA-LEGIA 0:1 (Radovic 38)

 

Po porażce na Łazienkowskiej wszyscy chcieli rewanżu. A ja najbardziej. Zespół to czuł, starał się jak mógł. W 38 minucie Radovic, ten fenomenalny Miro wyprowadził nas na prowadzenie. Do końca meczu wynik nie zmienił się, a ja cieszyłem się jak dziecko, że zrewanżowałem się jak dziecko, że się odegrałem za porażkę na Łazienkowskiej.

 

Skaba-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Radovic-Borysiuk-Wolski(Król)-Kosecki(Manu)-Kucharczyk(Milik)

Odnośnik do komentarza

PP FINAŁ

LEGIA-LECHIA 4:0(Kucharczyk6,15,Vrdolijak56,Surma sam 62)

 

Drugi puchar w tym sezonie jest nasz. Kapitalne spotkanie moich podopiecznych. Kucharczyk dał prowadzenie w 6 minucie, a w 15 podwyższył na 2:0.Po przerwie Vrdolijak podwyższa na 3:0 i puchar jest na wyciągnięcie ręki. Lechię dobił Surma, który wpakował piłkę do własnej bramki po rzucie rożnym. 2 puchar w ręku.

 

Skaba-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk-Radovic(Kosecki)-Wolski(Król)-Rybus-Kucharczyk

 

LIGA 27/30

JAGIELLONIA-LEGIA 0:3 (Rybus 73,Radovic83,Milik89)

 

Wygrywamy mecz i mamy mistrzostwo. To powiedziałem piłkarzom, może niepotrzebnie. W pierwszej połowie gra wyglądała słabo, a Jaga tylko się broniła. W drugiej połowie Legia grała z polotem,ale nieskutecznie. W 73 minucie Rybus dał nam prowadzenie kapitalnym strzałem z dystansu. Kolejny bohater tego sezonu, Radovic wykorzystał podanie Rybusa i wpakował piłkę do bramki. Wynik spotkania ustalił Milik, który najlepiej zareagował w zamieszaniu podbramkowym. Liga jest nasza! 3 trofeum w tym sezonie!

 

Skaba-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk(Król)-Rybus-Radovic-Wolski(Kosecki)-Kucharczyk(Milik)

 

LIGA 28/30

LEGIA-ZAGŁĘBIE 1:0 (Vrdolijak 73)

 

Kolejne spotkanie u siebie, gramy już dla kibiców. Oczywiście nie ma już za bardzo emocji, bo sprawa tytułu rozstrzygnięta. Kapitan Legii Vrdolijak zapewnił Wojskowym 3 punkty strzałem z dystansu. Wygrana Legii kolejna.

 

Skaba-Rzeźniczak-Choto-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Borysiuk(Król)-Radovic(Kosecki)-Wolski-Rybus-Kucharczyk(Milik)

 

LIGA 29/30

KORONA-LEGIA 1:1(Korzym 50-Ljuboja 85)

 

Przedostatni mecz w lidze już graliśmy na totalnym luzie i niestety to było widać. Korona nie grała specjalnych zawodów a mimo to w 50 minucie Maciej Korzym dał jej prowadzenie. Wściekłem się delikatnie, dałem szanse Danielowi Ljubojii a ten uratował nam punkt w 85 minucie wykończył kontrę.

 

Skaba-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Manu-Furman(Król)-Wolski-Kosecki(Żyro)-Milik(Ljuboja)

 

LIGA 30/30

LEGIA-LECHIA 0:1(Lukjanovs 30)

 

Ehh ten ostatni mecz sezonu popsuł wszystko. Piłkarze byli na urlopach już pewnie. Niestety nie dałem rady przekonać ich, by dali z siebie cokolwiek. Ostatni mecz i porażka…..Niestety….

 

Kuciak-Rzeźniczak-Żewłakow-Astiz-Wawrzyniak-Vrdolijak-Król-Radovic(Manu)-Wolski(Furman)-Kosecki-Milik(Ljuboja)

Odnośnik do komentarza

PODSUMOWANIE ZAWODNIKÓW:

 

BRAMKARZE:

1.JAKUB SZUMSKI- Najmłodszy, a jednak najlepszy golkiper w tym sezonie. Ratował nas z niejednej opresji. W kolejnym sezonie na pewno będę na niego stawiał.

2.DUSAN KUCIAK- Niby najlepszy bramkarz w kadrze. Niestety zagrał katastrofalny sezon. Dam mu szanse w przyszłym, ale ostatnią.

3. WOJCIECH SKABA- kiepski sezon, będzie wystawiony na sprzedaż.

OBROŃCY:

1.JAKUB RZEŹNICZAK-Reprezentant kraju. Nie schodził poniżej pewnego poziomu. Jeden z liderów defensywy.

2.ARTUR JĘDRZEJCZYK-Solidny zmiennik dla Kuby. Bez zastrzeżeń do jego postawy.

3.JAKUB WAWRZYNIAK-Ojej... Drewno totalne. Z pewnością szukam kogoś nowego.

4.TOMASZ KIEŁBOWICZ- za stary. Nie biorę go pod uwagę na następny sezon.

5.MICHAŁ ŻEWŁAKOW-Solidny sezon, lecz niestety lata lecą. Szukam podstawowego stopera

6.MARCIN KOMOROWSKI- Sprzedany w trakcie sezonu. Nic wielkiego nie pokazał.

7.DICKSON CHOTO- Kilka dobrych występów,jedynie na rezerwę.

8.INIAKI ASTIZ-Filar defensywy. Jeden z najlepszych obrońców.

9.SRDIA KNEZEVIC- Słabiutki.... Do wywalenia

POMOCNICY:

1.IVICA VRDOLIJAK-Kapitan. Super sezon Ivicy.

2.JANUSZ GOL-Sprzedany w zimowym oknie.

3.ARIEL BORYSIUK-Z meczu na mecz się rozkręcał. Dobry sezon.

4.DANIEL ŁUKASIK-Nie miał okazji zadebiutować. W następnym sezonie wypożyczenie.

5.DOMINIK FURMAN-Ciężko mu zagrać, bo duża konkurencja. Jednak kilka ładnych występów zaliczył.

6.MOSHE OHAYON-Początkowo kluczowy zawodnik,sezon zweryfikował jego umiejętności i raczej na sprzedaż

7.WOJCIECH KRÓL-Młody zawodnik, przyszedł w trakcie sezonu. Strasznie podoba mi się jego gra.

8.MACIEJ RYBUS-Kolejny bohater sezonu. Ratował nas z niezwykłych opresji. Kluczowy zawodnik.

9.MICHAŁ ŻYRO-Grał mało i średnio. W przyszłym sezonie zamierzam nadal na niego postawić.

10.MANU-Słaby sezon Portugalczyka. Raczej do sprzedania.

11.JAKUB KOSECKI-Wchodził w kilku meczach i radził sobie całkiem dobrze. Kilka bramek,jest nadzieja.

12.MIROSLAV RADOVIC-Najjaśniejszy punkt w zespole. Dużo bramek i asyst. Moim zdaniem piłkarz sezonu.

13.RADAŁ WOLSKI-W połowie sezonu postawiłem na niego i nie zawiódł.

NAPASTNIK:

1.MICHAŁ KUCHARCZYK-Postawiłem na niego w trakcie sezonu i odpłacił mi dobrą grą. W drugim sezonie-pierwszy napastnik

2.DANIEL LJUBOJA-Katastrofa sezon. Będzie sprzedany. Przy takich atrybutach liczyłem na coś więcej.

3ARKADIUSZ MILIK-Przyszedł w trakcie sezonu i dobrze się wkomponował w zespół. W kolejnym sezonie będzie ważnym ogniwem.


 

 

[...]a ja cieszyłem się jak dziecko, że zrewanżowałem się jak dziecko, że się odegrałem[...]

ot taki tak chochlik ;)

 

o jezu sory:D ladnie pocisnęłem:D

Edytowane przez legia warszawa
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...