Skocz do zawartości

Zrobić coś więcej niż tylko mistrza krajowego podwórka


legia warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Sezon zakończyłem. Zdobyłem Puchar Polski, Superpuchar, wygrałem w lidze, zagrałem również w fazie grupowej PE, w której zdobyłem tylko 1 punkt. To co mam w zespole niestety nie zagwarantuje mi kolejnych sukcesów. Czas na decyzje personalne! Niestety nie dano mi wielkiej kasy na transfery, bo tylko 11 mln złotych.

 

ODESZLI Z KLUBU:

Daniel Ljuboja za 300 tys zł do Swanessy

Wojciech Skaba za 2 mln do Fulham

 

DOŁĄCZYLI DO ZESPOŁU:

Łukasz Szukała za 4 mln zł z U Cluj

Dusco Tosic za 2.2 mln z Crvena Zvezda

Rodrigo Possebon za 2,2 z Santosu

Rodolio Zelaya 3,8 mln z Allianza

 

W tej chwili mój skład wygląda następująco:

 

BRAMKARZE:

1.Dusan Kuciak

2.Jakub Szumski

3.Marijan Antolovic

OBROŃCA PRAWY:

1.Jakub Rzeźniczak

2.Artur Jędrzejczyk

OBROŃCA LEWY:

1.Dusco Tosic

2.Jakub Wawrzyniak

OBROŃCA ŚRODEK:

1.Łukasz Szukała

2.Michał Żewłakow

3.Dickson Choto

4.Iniaki Astiz

DEFENSYWNY POMOCNIK:

1.Ivica Vrdolijak

2.Rodrigo Possabon

POMOCNIK ŚRODEK:

1.Ariel Borysiuk

2.Daniel Łukasik

3.Dominik Furman

4.Moshe Ohayon

OFENSYWNY POMOCNIK LEWY:

1.Maciej Rybus

2.Michał Żyro

OFENSYWNY POMOCNIK PRAWY:

1.Miroslav Radovic

2.Jakub Kosecki

3.Manu

OFENSYWNY POMOCNIK ŚRODEK:

1.Rafał Wolski

2.Wojciech Król

NAPASTNIK:

1.Michał Kucharczyk

2.Arkadiusz Milik

3.Rodolfo Zelaya

Odnośnik do komentarza

LM 2 RUNDA 1 MECZ

TARXIEN R-LEGIA 0:4 (Kucharczyk 10,41,Azzopardi sam 17,Szukała 75)

 

Pierwszy mecz nowego sezonu. Zaczynamy walkę o LM. Kucharczyk dał nam prowadzenie w 10 minucie kapitalnie strzelając zza pola karnego. Azzopardi w 17 minucie przeciął dośrodkowanie tak niefortunnie, że umieścił piłkę we własnej bramce. Kucharczyk dorzucił kolejną bramkę w 41 minucie strzałem z najbliższej odległości. W 75 minucie Szukała zdobył premierowego gola po rzucie rożnym. Sprawa awansu już raczej rozstrzygnięta.

 

Kuciak-Rzeźniczak-Astiz-Szukała-Tosic-Vrdolijak-Possebon-Wolski(Król)-Radovic-Rybus(Kosecki)-Kucharczyk(Milik)

 

SUPERPUCHAR POLSKI

LEGIA-LECHIA 3:2 (Radovic 2, Milik 79,97-Nowak 22,46)

 

Szansa na pierwsze trofeum w sezonie. Mecz zaczęliśmy udanie, Rado w 2 minucie meczu sprytnym strzałem pokonał bramkarza rywali. Lechia wyrównała w 22 minucie za sprawą Nowaka. Chwilę po wznowieniu gry Nowak po raz kolejny wpisał się na listę strzelców. Musieliśmy więc gonić wynik. Wpuściłem na boisko Milika, mając nadzieję, że pomoże złamać defensywę rywala. W 79 minucie Milik po raz pierwszy skierował piłkę do bramki po dobrym dośrodkowaniu Króla. Wynik do końca meczu nie zmienił się i potrzebna była dogrywka. W 97 minucie Milik dał nam prowadzenie pakując piłkę do bramki po kolejnej asyście Króla. Pierwszy puchar jest nasz.

 

Kuciak-Rzeźniczak-Astiz-Szukała-Tosic-Wolski(Król)-Possebon-Radovic-Żyro-Borysiuk(Kosecki)-Kucharczyk(Milik)

 

LM 2 RUNDA REWANŻ

LEGIA-TARXIEN R 4:0 (Kucharczyk12, Wolski 16, Astiz30,Furman 84)

 

Przypieczętowaliśmy awans do kolejnej rundy. 12 minuta to strzał Kucharczyka z pola karnego. W 16 minucie Rafał Wolski dobił strzał Kucharczyka. Iniaki Astiz podwyższył prowadzenie po rzucie rożnym w 30 minucie. Wynik meczu strzałem z dystansu ustalił Furman. W kolejnej rundzie już przelewek jednak nie będzie. Trafiliśmy na Celtic. No nie wiem czy już mam taką ekipę, by przejść Szkocki klub.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...