Skocz do zawartości

[FM13] Farnborough


Debrecen

Rekomendowane odpowiedzi

Farnborough news:

  • (u18) Farnborough Bishop’s Stortford 2:1 (S. Bishop `74 `90+3)

13.4.13
39 kolejka to wyjazdowy mecz do Bath. Z tym klubem wiąże się ciekawa historia. Jak mierzyliśmy się z nimi w rundzie jesiennej, to byli w czubie tabeli, grali ładny dla oka futbol. Pokonaliśmy ich, wtedy pewnym 2-0 i od tego momentu zaczęła się fatalna seria jazdy w dół tabeli. Teraz muszą drżeć o utrzymanie, a po spotkaniu z nami muszą się bać jeszcze bardziej.
Trochę się martwiłem o obronę, bo to co pokazali w ostatnim meczu wołało o pomstę do nieba. Chłopaki dostali trochę niezły opierdziel. Pomogło, bo w starciu z Bath wszystko było jak należy. Jedynie Owen [kapitan] zagrał mizernie, żeby nie powiedzieć chuj**o. Został zmieniony w przerwie. Po tym spotkaniu wskoczyliśmy na drugie miejsce „zaszczytnego” rankingu drużyn z największą ilością czerwonych kartek. Mamy już ich 7, bo pod koniec spotkania wyleciał Soukouna.

BSS [39/42]
Bath [18] – [4] Farnborough 0:3 (0:1)
(L. Soukouna `44, D. Tarpey `58, F. Zamblera `88)

Odnośnik do komentarza

Farnborough news:

  • (u18) Farnborough Maidenhead 1:1 (I. Kay `63)
  • L. Soukouna dostał ostrzeżenie za czerwoną kartę z Bath. Zawieszenie potrwa 2 mecze.
  • F. Zamblera znów nabawił się kontuzji. Ledwo co doszedł do siebie po rozciętej nodze, a teraz naciągnął ścięgno podkolanowe. Przerwa? Nawet 6 tygodni…
  • „11” tygodnia: L. Soukouna oraz L. Chalmers.

20.4.13.
Mecz na szycie. Farnborough Boreham Wood. Miał być to mecz ciekawy, interesujący i z napiętą atmosferą. Rywale też tak jak my walczyli o utrzymanie się w grupie barażowej. Nie byliśmy łatwym rywal, bo patrząc obiektywnie byliśmy lepsi. Wygraliśmy skromnie, tylko 1-0 i to jeszcze decydującą bramkę zdobyliśmy pod koniec meczu. Goście wyjechali nie pocieszeni, bo my zapewniliśmy sobie grę w barażach, a oni skomplikowali sobie sytuację. Pierwsza połowa nie przypominała tego „szczytu”. , Nic, absolutnie NIC się nie działo. W II połowie nie było lepiej, zdobywaliśmy coraz większa przewagę w środku pola, co było decydujące w ostatecznym rozrachunku. Właśnie od przejęcia piłki w tej strefie boiska przez Inmana i przerzucenie piłki na lewo, do Ciardiniego, zaczęła się przygoda bramki Tarpeya. Brawo! Wspomnieć jeszcze można debiucie na bramce Deana. Buchel ostatnio coś popełnia babole w stylu Cabaja, a Garteh regularnie gra w u21 Irlandii Północnej. Debiut udany, kilka pewnych wyjść do piłek, był pewny tego co robi.

BSS [40/42]
Farnboroguh [3] – [4] Boreham Wood 1:0 (0:0)
(D. Tarpey `84)

Odnośnik do komentarza

Farnborough news:

  • „11” tygodnia: D. Inman.

27.4.13.
Mecz z Eastbourne Boro powinien być meczem kolejki, a nie nudne starcie z Boreham Wood. Świetny, szybki mecz. Podobnie jak i my, rywale nastawili się na atak i szczerze powiedziawszy stworzyli sobie więcej okazji, ale nie miał, kto u nich tego wszystkiego wykończyć. Padło 5 goli, a bohaterem meczu został McNish. Strzelił dwa wspaniałe gole w odstępie 2 minut Warto zwrócić uwagę na debiut 15 letniego Stephena Edwardsa w ataku. Nasz nowy junior z braku laku musiał wystąpić w tym meczu. Oczywiście widać było różnicę w grze pomiędzy tym młokosem, a resztą graczy, ale napastnika rozlicza się ze strzelonych goli, a on bramkę strzelił. Debiut udany, a przed nami ostatni mecz z Basingstoke.

BSS [41/42]
Eastbourne Boro [16] – [3] Farnborough 2:3 (1:2)
(G. Deane `18 /s/, B. Adelsbury `56 C. McNish `32 `34, S. Edwards `68)

Odnośnik do komentarza

Farnborough news:

  • [u18] Farnborough Boreham Wood 0:4
  • “11” tygodnia: C. McNish
  • Najlepszy menedżer miesiąca: R. Hill (Eastleigh).. (III) S. J.
  • Dean Inam (22l., DC, Anglia) zakończył swoje wypożyczenie w Farnborough i powrócił do macierzystego klubu Hammpton & Richmond.
  • Podpisałem z klubem nowy, roczny kontrakt.

4.5.13.
Ostatni mecz fazy zasadniczej sezonu 2012/2013 zagraliśmy u siebie i to nie z, byle kim. Basingstoke miał już awans w kieszeni, my mieliśmy grę w barażach zagwarantowaną. Mecz tak naprawdę o honor i dumę. Chyba nam bardziej zależało. Goście co prawda wyszli w najmocniejszym składzie, ale nie byli wstanie zrobić nam krzywdy. W I połowie lekko ponad 1000 widzów [!!!] musiało być rozczarowanych. Dopiero 4 minuty po wznowieniu gry, 15 letni Edwards wykorzystał dokładne podanie od Atiku {najlepszy na boisku} i w swoim drugim meczu zdobył drugą bramkę. Kontrolowaliśmy grę, a formalności dopełnił Amenku. Czas na baraże!

BSS [42/42]
Farborough [2] – Basingstoke [1] 2:0 (0:0)
(S. Edwards `49, E. Amenku `80)

 

TABELA KOŃCOWA BSS

Odnośnik do komentarza

Boreham Wood spokojnie do przejścia w barażach. Ja z nimi miałem w sumie 4 mecze, trzy wygrane i jeden remis.

:)

 

Farnborough news:

  • “11” kolejki: D. Hall, I. Atiku

7.5.13.

Pierwszy mecz półfinału baraży. Rywal Boreham Wood. Nie wiem, co się stało z drużyną. Nie graliśmy tak jak trzeba było. Być może słabszy występ spowodowany był tym, że już w 40 sekundzie straciliśmy gola i ciężko było nam się podnieść po takim ciosie. Rywal z łatwością przedzierał się skrzydłami czy środkiem. Nie mieliśmy pomysłu zostaliśmy skarceni drugi raz. 57 minucie, błąd na skrzydle Ciardiniego, Powell mając dużo miejsca w polu karnym, przetrzymał piłkę, podał wzdłuż bramki, a Thalassitis dostawił prawą nogę. Ogólnie meczy był bardzo bogaty w mocne spięcia. Nie raz dochodziło do przepychanek, ale tym razem to nie my ulegaliśmy emocjom. Gospodarze otrzymali dwie czerwone kartki! W 68 i 80 minucie. Jednak nie pomogło nam to w żadnym stopniu. Przegrywamy 0-2 i szansę na dalszą walkę o awans topnieją.

 

BSS [Półfinał, baraż]

Boreham Wood - Farnborough 2:0 (1:0)

(C.Akurang `1, M. Thalassitis `57 {K. Betsy `68 CzK, L. Garrard `80 CzK})

Odnośnik do komentarza

Farnborough news:

  • [u18] Farnborough Chelmsford 2:1 (S. Bishop, D. Yakubu)

12.5.13.
Rewanż. Zdecydowanie lepiej zaczęliśmy niż w pierwszym starciu. Jednak dalej na tablicy wynik przedstawiał się 0-0 i tak było do 53minuty. Musieliśmy ruszyć do ataku. Atiku wykorzystał swój nietuzinkowy drybling, minął na prawej flance Morgana i dograł do Soukouny, który po zmianie stron wystąpił w ataku. Ladjie uderzył z 20 metrów. Zrobił to mądrze. Russel nie był w stanie dostrzec mocnego uderzenia francuza w prawy, dolny róg. Poczułem, że chłopaki ruszą do dalszych ataków i odrobią straty. Jaki bolesny cios dostaliśmy w 66 minucie. Rożny, wielkie zamieszanie i jakimś cudem piłka ląduje w naszej siatce. Buchel omal nie wybuchł ze złości. Nie poddaliśmy się. Walczyliśmy dalej, byliśmy lepsi lepiej operowaliśmy piłką w środku pola. W 85 minucie, gdzie nadzieje już umierały, McNish oddał strzał swojego życia. Potężna bomba 30 metrów zerwała pajęczynkę z „okienka”. Piękny gol. 1,5 tysiąca widzów dopingowało nas do samego końca. Niestety, nie udało się…. Sezon 2012/2013 uważam za zakończony.

BSS [półfinał, baraże, mecz no.2]
Farnborough – Boreham Wood 2:1 (0:0)
(L. Soukouna `53, C. McNish `85)


Farnborough, statystyczne podsumowanie sezonu:

Najwięcej występów:

  • G. Owen [46]
  • B. Buchel [40]
  • L. Soukouna[39]

Najwięcej bramek:

  • F. Zamblera [14]
  • D. Tarpey [11]
  • L. Soukouna [10]

Najwięcej asyst:

  • I.Atiku [12]
  • B. McKenna , R. Connoly [8]

Najwięcej nagród dla zawodnika meczu:

  • G. Owen [6]
  • L. Soukouna [4]
  • D. Tarpey, R. Connolly [3]

Najwięcej żółtych kartek:

  • L. Soukouna [9]
  • N. Ciardini [6]
  • I. Atiku [5]

Najwięcej czerwonych kartek:

  • L. Soukouna [2]
  • N. Ciardini, B. Myres, D. Middleton [1]

Największa średnia ocen:

  • L. Soukouna [7.34]
  • C. McNish [7.30]
  • L. Chalmers [7.29]

KONIEC SEZONU 2012/2013

Odnośnik do komentarza

Śmierć frajerskim barażom :qwa: Mam nadzieje, że mnie ominą podobne sceny

Baraże to zawsze była moja zmora jak grałem w niższych ligach w Anglii.

 

 

Szkoda. Za rok musisz awansować. Zostało Ci coś miejsca w budżecie płacowym?

Powiem Ci tak. O budżet się nie musze martiwć. Jestem na plusie, a po sezonie odejdzie kilkunastu gości, którzy nie grają, a pobierają pensje nie mała jak na tą ligę. Płace będę miał myśle na nie małym plusie w okienku, gorzej, że cięzko mi jest kogoś znaleźć do gry. Wertuje różne rynki w Europie i powiem tak. Jak mi się uda to z małego państwa wyciągnę ze 2/3 grajków na poziomie wyższym od BSS :D Czekam właśnie na okienko i hajs :D

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że się nie udało, zabrakło naprawdę niewiele. Pozostaję mi tylko życzyć Ci powodzenia w następnym sezonie, tym razem musi się udać. Powodzenia !

 

Dzieki ;)

 

 

SEZON 2013/2014

 

Transfery:

 

Z klubu:

  • Bradley Fraser [19l., MR, Anglia), Craig Bradshaw [29l., GK, GK], Steve Laidler [29l., MC, Anglia], Marcus Moody [26l., MR/C, Anglia], Ben Montgomery [19l., DR, Anglia], Matt Dudley [19l., AMR/ST, Anglia], Josh Huggins [22l., DC, Anglia], Ollie Treacher [23l., D/DMR, Anglia], Andrew Crossley [19l., M/AMC, Anglia]

Wszyscy Ci zawodnicy kisili się w rezerwach, kończył, im się kontrakt, więc nie widziałem sensu, aby przedłużać z nimi umowy.

  • Alan Inns [31l., DC, Anglia] spędził w Farnborough tylko jeden sezon. Nie sprawdził się jakoś szczególnie, ale na upartego mógł zostać. Zdecydował jeden szczegół. Bardzo mocno spadły mu atrybuty fizyczne. Bardzo wolny.
  • Dan Bennett [25l., AMR/ST, Anglia] szybki chłopak, ale mizerny technicznie. 1 gol w tamtym sezonie i bardzo nierówna gra.

Transfery do klubu:

 

  • Marcos Del Estal znaleziony w amatorskim Tres Cantos. Powinien być wzmocnieniem, jeśli przystosuje się do klimatu Anglii. Za darmo.
  • Ryan Doble pierwszy zakup za mojej kadencji w klubie, który coś kosztował. 14 tys. za tego młodego napastnika zażyczyło sobie Shrewsbury [L1]. Liczę na tego chłopaka, ma wszystko aby strzelać gole na tym poziomie.
  • Liam Walker Powinien zostać kapitalnym rozgrywającym. Kreatywny, dobrze wyszkolony technicznie. Fizycznie słabo, ale powinien nadrobić właśnie techniką. Za darmo, były klub to Portsmouth.
  • Marc Williams kupiony po to, aby wywrzeć na napastnikach trochę konkurencji.
  • Kim Kintziger pierwszy z zaciągu luksemburskiego. Długo wertowałem tamten rynek. Kim przewyższa całą ligę swoimi umiejętnościami na swojej pozycji. Poważne wzmocnienie. Za darmo z Differdange.
  • Daniel da Mota szybki, zwinny z nie, byle jakim dośrodkowanie. Ma jednak problemy z walką na boisku, trzeba z, nim popracować nad tym osobiście. Oczywiście za darmo z Dudelange.
  • Gilles Bettmer 24 letni pomocnik jest niezwykle uniwersalny. Jednak jego ulubioną pozycją jest defensywny pomocnik, co mnie bardzo cieszy, bo ta pozycja jest dla mnie bardzo ważna. Musi jednak popracować nad siłą, bo nie da sobie rady. Za darmo z Differdange.

Sparingi:

  1. D; Havre AC II 3:3 [Connolly, Zamblera x2]
  2. D; Barnet 1:2 [soukouna]
  3. D; Bolton 1:3 [Connolly]
  4. D; Dag & Red 2:0 [Owen, Connolly]
  5. D; RC Lens II 2:2 [Tarpey, Zamblera]
  6. D; Bashley 2:2 [McNish, Williams]
  7. D; Calne 2:1 [Edwards, Emenku]
  8. D; Northampton 0:1

Sparingi wypadły bardzo średnio. Pracowaliśmy nad nowym ustawieniem i stąd takie słabe wyniki. Największym mankamentem jest dla mnie linia obrony. Ciężko mi ich odpowiednio ustawić. Mam nadzieję, że zbliżający sezon będzie nie gorszy od poprzedniego. Zobaczymy jak zaczniemy, bo poprzednio to był nasz gwóźdź do trumny. Gdyby nie słaby początek, to bilibyśmy się o bezpośredni awans. Indywidualnie mogę wyróżnić Connolyego [6 spotkań 6 goli], Zamblerę [2/3, wracał po kontuzji i, gdy już łapał rytm meczowy, znowu przerwa. 2 tygodnie] oczywiście Sououkuna, który nie schodzi poniżej pewnego poziomu. Z nowych nabytków najlepsze wrażenie zrobił Kintziger. Najgorsze wrażenie z całego zespołu zrobił da Mota. Fatalnie spisywał się, czy to w ataku, czy na skrzydle. Oj, zasmucił mnie.

 

  • Kilka dni przed pierwszym spotkanie sezonu 2013/2014, dokonałem jeszcze jednego wzmocnienia. Z ligi Luksemburgu, był, nim Thierry Steimetz. Technicznie kozak, ale znów grac, który ma problemy siłowe.
Odnośnik do komentarza

Sierpień 2013:

BSS:
[1/42] Boreham Wood [-]– [-] Farnborough 1:0
[2/42] Farnborough [15] [12] Concord Rangers 1:0 (M. Del Estal `71)
[3/42] Bromley [9]– [10]Farnborough 4:1 (D. Senda `66 - G. Owen `11, R. Doble `63 `86, B. McKenna `78)
[4/42] Weston-super-Mare [12] [7] Farnborough 0:3 (R. Connolly `3 `40, R. Doble `57)
[5/42] Farnborough [4] [1] Ebbsfleet 2:1 (L. Walker `27 `77 A. Carew `31)

2. Farnborough 5 [4-0-1] 10:3, 12 pkt [0]

Zaliczyliśmy mały falstart w pierwszej kolejce. Boreham Wood będzie nam się śniło po nocach. Przegraliśmy z nimi baraże, a teraz jeszcze przegraliśmy z nimi start ligi. Powróciły koszmary związane z tragicznym początkiem poprzedniego sezonu. Może przed wcześnie, ale jestem na to uczulony , to tylko pierwszy mecz. Złe sny okazały się być błędne. Im dalej „w las” tym graliśmy lepiej. Obrona spisuje się na medal. Owen z Del Estalem stanowią znakomitą parę stoperów, a na bokach Soukouna i Kintzigerim wtórują. Wielkie słowa uznania dla całej linii defensywnej. Swoją formę ze sparingów na pierwsze mecze ligowe przelał da Mota. Nie potrafił się odnaleźć w nowym otoczeniu. Z uporem maniaka stawiałem na tego skrzydłowego. Dwa ostatnie mecz wreszcie pokazały, że Daniel ma potencjał i powoli przystosowuje się do nowego otoczenia. Rewelacyjnie spisuje się na prawej flance Connolly. W sparingach grał świetnie, ale drobna kontuzja wykluczyła jego grę w pierwszych kolejkach. Po powrocie do zdrowia potwierdził swoją zabójczą dyspozycję. Na prawej flance wygryzł Atiku, co znaczy, że musi grać dobrze. W środku pomocy więcej spodziewałem się od Steimetza. Nie przepracował on okresu przygotowawczego z zespołem i jeszcze minie czasu, zanim się wkomponuje w zespół. Zdecydowałem się zagrać jednym napastnikiem i na szpicy gra Doble. Był to strzał w „10”. Ryan strzela i asystuje! 3mecze, 3 gole, 3 asysty. Dobre wejście w sezon mam nadzieję zaowocuje zapuszczeniem korzeni w górnej strefie tabeli.

 

" jednak wrócę do opisywania każdego meczu, taka forma jakoś mi nie pasuje"

Odnośnik do komentarza

3.09.13.
Mecze ze słabymi drużynami wypadają różnie. Zwykle wygląda to tak, że ta słabsze się broni, ile sił, a ta druga ataku i nie raz bije głową w mur. Obawiałem się właśnie, że goście zamurują bramkę i będziemy atakować, atakować gwizdnie ostatni gwizdek i będzie remis. Moje obawy okazały się być niepotrzebne. Faktem jest, że najsłabszy zespół w tej chwili w lidze bronił się niemal całą drużyną. Beniaminek jednak, gdy zaczęło się grać szybszą piłkę, gubił się. Narzekałem na Steimetza, że spodziewałem się więcej po jego grze. Teraz mi pokazał, na co go stać. Thierry znakomicie wywiązał się z roli rozgrywającego. Nie trzymał piłki bez sensu, przez co nie zwalniał gry. Gol i asysta oraz nagroda dla zawodnika meczu. Wartym odnotowania jest fakt, że w 75 minucie na murawę wbiegł nasz wychowanek Bishop. To drugi gracz z naszej szkółki, który miał okazję już zadebiutować w I zespole. Stefan szybko odnalazł się na boisku, a na dodatek 2 minuty po wejściu zdobył gola, który ustalił wynik spotkania.

BSS [6/42]
Farnborough [2][22] Brackley 2:0 (1:0)

1:0 T. Steimetz `21 [b. McKenna]
2:0 S. Bishop `77 [T. Steimetz]

Odnośnik do komentarza

Takiego prawego obrońcy jak Kintziger to ja nie mam dwie ligi wyżej. Ceń go sobie. Steimetz - świetny materiał na prawe skrzydło. Jakim cudem wyciągnąłeś kilku piłkarzy z Luksemburga i to nie mając załadowanej tamtejszej ligi (chyba, że coś przeoczyłem)?

Odnośnik do komentarza

Takiego prawego obrońcy jak Kintziger to ja nie mam dwie ligi wyżej. Ceń go sobie. Steimetz - świetny materiał na prawe skrzydło. Jakim cudem wyciągnąłeś kilku piłkarzy z Luksemburga i to nie mając załadowanej tamtejszej ligi (chyba, że coś przeoczyłem)?

Miałem dużą bazę danych + ligi PL i ANG. Było w całym Luksemburgu 5 zawodników, został tam jeszcze napastnik, fajny, szybki ale nie mam hajsu juz na niego :/

Odnośnik do komentarza

14.9.13.
Znów przyszło nam się mierzyć z beniaminkiem. Mecz z Wealdstone był spotkaniem dobrym do 83 minuty. Nie wiedzieć czemu, od tego momentu daliśmy pograć gospodarzom. Wszystko układało się dobrze. Bramka w 22 minucie, fajna, miła dla oka gra, ale nie przekładało się to wszystko na kolejne trafienia. Po zmianie stron wszystko było pod kontrolą właśnie do wspomnianej 83 minuty. Głupi faul w polu karnym Steimetza, karny i remis. Nie potrafiliśmy jeszcze raz przeprowadzić jakiegoś mądrego ataku. Remis mnie w ogóle nie satysfakcjonuje. Powinniśmy to wygrać i to dość wysoko.

BSS [7/42]
Wealdstone [14] [2] Farnborough 1:1 (0:1)

0:1 G. Owen `22 [L. Chalmers]
1:1 I. Fofana `83 /k/

Odnośnik do komentarza

Na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu do Farnborough dołączył nowy zawodnik James Baxendale. Takie wypożyczenie poszerzające naszą ławkę rezerwowych i teraz mam więcej możliwości, jeśli chodzi o prawe skrzydło. Wypożyczony z Walsall.

18.09.13
Każda seria ma swój koniec. 6 spotkań bez porażki zakończyło się podczas starcia z Dover. Był to ciekawy mecz drużyn, które od początku sezonu plasują się w czubie tabeli. Powiem tak, aby nie przedłużać. Zagraliśmy w miarę ok, ale. Właśnie, zawsze pozostaje jakieś ‘’ale’’. Tym mankamentem była nasza skuteczność pod bramką Walkera. Nie wchodziło prawie nic. Na domiar złego w pierwszych 45 minutach rywal zadał dwa bolesne ukąszenia i pokazał jak trzeba grać w ataku skutecznie. Takie niby proste, a trudne do wykonania przez moich zawodników. Po zmianie stron doszła jeszcze czerwona karta dla Owena i zrobiło się nie ciekawie. Rzut rożny wybronił jeszcze Buchel i to był chyba takie bodziec, który na nas zadziałał. Przycisnęliśmy gospodarzy do muru. Nie schodziliśmy prawie przez pół godziny z ich połowy. Efektem tego było tylko jedna bramka. Szkoda, bo mimo gry w 10 pokazaliśmy charakter.

BSS [8/42]
Dover [2] – [4] Farnborough 2:1 (2:0)

1:0 D. McMahon `31
2:0 B. May `43
`48 G. Owen CzK
2:1 R. Doble `62 [T. Steimetz]

Odnośnik do komentarza

21.9.13.
Nie mieliśmy dużo czasu aby przeanalizować i poprawić błędy z meczu z Dover . Krótka przerwa pomiędzy ligowymi meczami nie pozwoliła także dobrze nam odpocząć, ale daliśmy radę w starciu z Bath . Wyszliśmy troszkę innym ustawieniem i nasza gra mogła się podobać. Kontrolowanie przebiegu meczu pod naszą banderą wyszło cudownie. Pewne zwycięstwo w dobrym stylu. Czego chcieć więcej? Na lewym skrzydle postawiłem dziś na McNisha . Da Mota usiadł na trybunach i mógł zobaczyć jak powinien grać na lewej flance. Callum nie dość, że zaliczył asystę przy trafieniu Atiku, to jeszcze zdobył piękną bramkę. Ozdobą spotkania było trafienie Walkera z 49 minuty. Liam przymierzył technicznie pod porzeczkę z rzutu wolnego.

BSS [9/42]
Farnborough [4] – [15] Bath 3:0 (1:0)

1:0 C. McNish `41 [G. Bettmer]
2:0 L. Walker `49 [L. Chalmers]
3:0 I. Atiku `64 [McNish]

Odnośnik do komentarza

24.9.13.
10 kolejka BSS obfitowała w bardzo wysokie wyniki. Bath przegrało z Maidenhead 0-4, Bishop’s Stortford rozgromiło Borham Wood 6-0, a Bromley na wyjeździe nie dało szans beniaminkowi Gloucester (6-1). Do tej kolejki, w której padło tak wiele goli, my także dołożyliśmy coś od siebie. Wynik 5-0 z Havant & W zaskoczył mnie. Rywal przecież nie taki słaby. Zajmował 6 pozycję i nic nie zapowiadało na to abyśmy tak łatwo pokonali rywala. Stało się to co się stało, nowe ustawienie przynosi korzystne efekty. Wreszcie zagraliśmy i ładnie dla oka i efektywnie. Wreszcie do skutecznej formy wrócił Doble, a miał szansę na ustrzelenie hattricka. Nawet da Mota rozegrał bardzo dobry mecz uzyskując wysoką notę [8.1] i asystował przy pierwszej bramce Nobla. Tak powinniśmy właśnie grać. Dodam jeszcze do tego, że w 90 minucie Baxendale ustrzelił pięknego gola. Bardzo mocne i wysokie dośrodkowanie szukało Chalmersa w polu bramkowym. Zamieszanie jakie wywołało to dogranie od Jamesa spowodowało to , że nikt nie sięgnął piłki, a ta wpadła do siatki. Bramka z niemal 40 metrów!

BSS [10/42]
Farnborough [4] – [6] Havant &W 5:0 (2:0)

1:0 R. Doble `15 [de Mota]
2:0 L. Chalmers `33 /k/ [Noble]
3:0 T. Steimetz `61 [Hall]
4:0 R. Doble `73 [baxendale]
5:0 J. Baxendale `90

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...