Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia co to za typ, którego zmienił Bent, ale przy dzisiejszym kryciu Darren na bank coś strzeli...


A może my som gupi i Moyes buduje grającą po angielsku Barcelonę i chciał połączyć najważniejsze elementy obydwu stylów czyli posiadanie piłki grę skrzydłami? A wyniki są drugorzędne, budujemy styl :-k ?

Odnośnik do komentarza

Daleko mi do nazwania Moyesa pajacem, ale De Gea to pojedynczy zawodnik z dużym, ale nie takim wpływem jak trener. Poza tym - De Gea miał od początku swoje jasne punkty, a Moyes...kurczę, poza odnalezieniem formy Rooneya i wprowadzeniem Janusza to nic nie widzę. Trochę mało, a stylem cofnął nas jak na razie :-k

Nie mówię, że #moyesout, ale zaczyna mnie nudzić brak postępu, to naprawdę jest dobra drużyna, nawet jeśli z wieloma słabościami...

Odnośnik do komentarza

Och, jakiś Ty poważny "PROSZE NIE SZKALOWAĆ OBECNEGO PAPIEŻA EMM SZKOLENIOWCA KLUBU". Ja mam nadzieję, że tego bezmózga który zniszczył drużynę, która sezon temu zdobyła tytuł mistrzowski a obecnie walczy o Ligę Europy (o Lidze Mistrzów już nie ma co marzyć), od którego na taktyce lepiej zna się 90% tego forum i wreszcie który za każdym razem jak jest w jego pobliżu kamera zachowuje się jak wykastrowany kotek zwolnią już po tym meczu (najlepiej jeszcze przed końcowym gwizdkiem). Nie wiem czy jesteś w nim zakochany czy co, ale nie widzę ŻADNEGO (może mnie oświecisz) powodu dla którego ten imbecyl miałby dalej być menadżerem. Ferguson się pomylił. gówno się wydarza.

Odnośnik do komentarza

No bo żeby wymyślić plan B trzeba być inteligentniejszym niż mój pies (żeby nie było, że tylko obrażam, owczarek niemiecki, jedna z najinteligentniejszych ras). No płakać mi się chce jak to oglądam.

 

@Feanor, ok, będę o nim pisał inaczej.


UFFFFFFFFFFFF van Persie

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...