Skocz do zawartości

Livescore jesienny


Johniss

Rekomendowane odpowiedzi

No i FT 2:2. Gorsze od wystepu Realu bylo w tym meczu tylko sedziowanie. Frajerowi z gwizdkiem w skali 1-10 dalbym 0. Natomiast gra Realu dzisiaj dramat, myslalem, ze gorzej od Benzemy zagrac sie nie da, ale wszedl Di Maria i skorygowal moje myslenie.

 

Gacek, przeloguj się.

Odnośnik do komentarza

 

No i FT 2:2. Gorsze od wystepu Realu bylo w tym meczu tylko sedziowanie. Frajerowi z gwizdkiem w skali 1-10 dalbym 0. Natomiast gra Realu dzisiaj dramat, myslalem, ze gorzej od Benzemy zagrac sie nie da, ale wszedl Di Maria i skorygowal moje myslenie.

 

Gacek, przeloguj się.

 

Zrozumialbym, gdybys nazwal mnie idiota, debilem, chujem... ale Gackiem? Przesadziles...

Odnośnik do komentarza

No i FT 2:2. Gorsze od wystepu Realu bylo w tym meczu tylko sedziowanie. Frajerowi z gwizdkiem w skali 1-10 dalbym 0. Natomiast gra Realu dzisiaj dramat, myslalem, ze gorzej od Benzemy zagrac sie nie da, ale wszedl Di Maria i skorygowal moje myslenie.

 

Pierwsza kartka faktycznie z dupy. Ale za dużo oglądam Ramosa, żeby wierzyć, że nie chciał trafić w rywala. Myślę, że zrobił to celowo. Ramos dla mnie najgłupszy środkowy obrońca z czołowych klubów na świecie. Jak będzie kończył karierę to wyśrubuje tak rekord czerwonych kartek, że będzie naprawdę rekord nie do pobicia.

Jeżeli mieć o coś pretensje to sędziego to dla mnie był karny na Luce i druga żółta kartka.

Równie słabo co Benzema zagrał Bale. Niewidoczny przez cały pobyt na boisku.

Realowi posypała się obrona na Valencię. Jak Ramosowi nie anulują pierwszej kartki to bez Ramosa, Pepe i Varane. Zostaje Nacho i wielki znak zapytania. Alonso, Arbeloa?

Odnośnik do komentarza

Gdzież kopaninie z Manchesteru do spektaklu z Wrocławia. Po wspaniałym meczu walki 0-0!

Dla foszka pana kapitana Mili warto było chociaż zobaczyć wywiad po pierwszej połowie. Paixao robi ofensywną grę Śląska? Pan raczy chyba żartować, panie red. Wróblewski. Stwierdził (mniej więcej) Mila i poszedł sobie wpizdu :lol:

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...