Skocz do zawartości

Marynia na #427 meczu ostatniej szansy


tio

Rekomendowane odpowiedzi

Akurat to nic dziwnego, Brady nie ma żadnych rozsądnych receiverów. Teraz jeszcze Amendola standardowo się połamał, tylko czekałem kiedy to się stanie. :D Dopóki nie wróci Gronk to będzie beznadzieja.

Ma w miarę rozsądnego Edelmana, który obecnie robi za WR i TE, i Bóg wie za kogo jeszcze, tylko deszcz padał i lipa wyszła ;)

Swojo drogo to Pats

nieźli sa, skoro mają 2-0 mimo taki dziur w ataku

 

Odnośnik do komentarza

 

Akurat to nic dziwnego, Brady nie ma żadnych rozsądnych receiverów. Teraz jeszcze Amendola standardowo się połamał, tylko czekałem kiedy to się stanie. :D Dopóki nie wróci Gronk to będzie beznadzieja.

Ma w miarę rozsądnego Edelmana, który obecnie robi za WR i TE, i Bóg wie za kogo jeszcze, tylko deszcz padał i lipa wyszła ;)

Swojo drogo to Pats

nieźli sa, skoro mają 2-0 mimo taki dziur w ataku

 

i to obie drużyny z dywizji, więc tym bardziej wow. chociaż patrząc na to kto to jest: Bills w przebudowie i Jets, którzy wcześniej ledwo wygrali z beznadziejnymi Bucs.

 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130913/LUBLIN/130919833 skąd ja wiedziałem, że z samochodu wysiądzie dwutonowy grubas :keke:

Odnośnik do komentarza

 

owsianka z gruszką i rodzynkami to mistrzostwo świata :wub:

Jak robisz? :D

 

wrzucam pół szklanki owsianki do rondelka i zalewam szklanką mleka. do tego dodaję rodzynek tyle ile mi się sypnie. :D to wszystko gotuję przez 4 minuty, a do talerza wkrajam sobie opłukaną gruszkę ze skórą, tak w kostkę mniej więcej. zalewam gruszkę zagotowaną owsianką z rodzynkami i włala. :D
Odnośnik do komentarza

Jeszcze z gruszek polecam zajebisty dżem. :D Ja niestety za dużo wody podlałem i musze dłużej smażyć: http://www.mojegotowanie.pl/przepisy/przetwory/dzem_gruszkowy

 

Możecie dać zwykły cukier, ja tak zrobiłem, bo nie będę płacił 3x za lekki posmak karmelu. Imbir też dałem z torebki. :D Poza tym cytryna to podstawa smaku w tym dżemie, polecam.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...