Skocz do zawartości

Marynia zostaje napadnięta na gdyńskiej plaży przez grupę zwyrodnialców z Meksyku, broni jej #426 honorowych kibiców


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

"Wychowanie. Dziecka jest ciezkie samo w sobie wychowanie dziecka jako samotna matka gdy dziecko jest niepelnosprawne wymaga wiele I to panstow powinno pomoc takim rodzina bo panstwo to niby jednosc. Trzeba walczyc o kazda zywa osobe."

 

no kurwa... dopóki takie tępe mózgi mają prawo głosu, nigdy nie będzie dobrze. Zaorać.

A nie mówiłem moja kochana, wyskrob proszę tego cygana :_kidra:

Odnośnik do komentarza

 

 

Nic nie ukrywam przed fiskusem. Prowadzę działalność .

 

Te dwa zdania wzajemnie się wykluczają.

 

Jak dla kogo. Niestety, przed wyższym ZUSem nie mogę się ukryć i dlatego pozostanę nieubezpieczony i niezabezpieczony na przyszłość (ha ha). Szkoda tylko, że przez te 2 lata wydałem fortunę na składki zdrowotne a ANI RAZU nie skorzystałem z publicznej służby zdrowia. Powinni mi to zwrócić i jeszcze przeprosić za złodziejstwo.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Nic nie ukrywam przed fiskusem. Prowadzę działalność .

 

Te dwa zdania wzajemnie się wykluczają.

 

Jak dla kogo. Niestety, przed wyższym ZUSem nie mogę się ukryć i dlatego pozostanę nieubezpieczony i niezabezpieczony na przyszłość (ha ha). Szkoda tylko, że przez te 2 lata wydałem fortunę na składki zdrowotne a ANI RAZU nie skorzystałem z publicznej służby zdrowia. Powinni mi to zwrócić i jeszcze przeprosić za złodziejstwo.

 

Dziwne, że gdy jmk pisał o swojej walce z ZUSem to mu kibicowałeś żeby walczył o swoje. Podejrzewam, że wartość świadczeń zdrowotnych, z których on skorzystał jest z pewnością dużo wyższa niż składki zdrowotne, które w swoim życiu zdążył zapłacić

Odnośnik do komentarza

Jak powszechnie wiadomo wszyscy, którzy nie popierają rynkowego liberalizmu mają zerowe pojęcie o ekonomii.

No wiesz, możesz popierać Keynesa albo innych fantastów, ale to na tej samej zasadzie, jak ja mówię, że Szachtior Karaganda jest najlepszy na świecie :)

 

 

 

 

Nic nie ukrywam przed fiskusem. Prowadzę działalność .

 

Te dwa zdania wzajemnie się wykluczają.

 

Jak dla kogo. Niestety, przed wyższym ZUSem nie mogę się ukryć i dlatego pozostanę nieubezpieczony i niezabezpieczony na przyszłość (ha ha). Szkoda tylko, że przez te 2 lata wydałem fortunę na składki zdrowotne a ANI RAZU nie skorzystałem z publicznej służby zdrowia. Powinni mi to zwrócić i jeszcze przeprosić za złodziejstwo.

 

Dziwne, że jmk pisał o swojej walce z ZUSem to mu kibicowałeś żeby walczył o swoje. Podejrzewam, że wartość świadczeń zdrowotnych, z których on skorzystał jest z pewnością dużo wyższa niż składki zdrowotne, które w swoim życiu zdążył zapłacić

 

Kibicuję każdemu w walce z systemem.

Odnośnik do komentarza

 

Bylo myslec jak sie puszczalyscie z pierwszym lepszym idiota, ktory Was zostawil.

Abstrahując od reszty posta, mnie wkurzają tak prostackie uogólnienia.

 

Heh, jedyny punkt trollingu w calym poscie "weszet", czujem sie spelniony ;). Pomijajac juz fakt, ze nie moglem sobie odpuscic, bo niestety dalej mam etap, ze wszystkie kobiety to chuje ;).

 

 

 

 

Nic nie ukrywam przed fiskusem. Prowadzę działalność .

 

Te dwa zdania wzajemnie się wykluczają.

 

Jak dla kogo. Niestety, przed wyższym ZUSem nie mogę się ukryć i dlatego pozostanę nieubezpieczony i niezabezpieczony na przyszłość (ha ha). Szkoda tylko, że przez te 2 lata wydałem fortunę na składki zdrowotne a ANI RAZU nie skorzystałem z publicznej służby zdrowia. Powinni mi to zwrócić i jeszcze przeprosić za złodziejstwo.

 

Dziwne, że jmk pisał o swojej walce z ZUSem to mu kibicowałeś żeby walczył o swoje. Podejrzewam, że wartość świadczeń zdrowotnych, z których on skorzystał jest z pewnością dużo wyższa niż składki zdrowotne, które w swoim życiu zdążył zapłacić

 

Kibicuję każdemu w walce z systemem.

 

Ej, to jak juz wprowadza te homopary, to adoptujem cos, w ramach walki z systemem, najlepiej jakiegos malego murzynka, co? :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Bylo myslec jak sie puszczalyscie z pierwszym lepszym idiota, ktory Was zostawil.

Abstrahując od reszty posta, mnie wkurzają tak prostackie uogólnienia.

 

Heh, jedyny punkt trollingu w calym poscie "weszet", czujem sie spelniony ;). Pomijajac juz fakt, ze nie moglem sobie odpuscic, bo niestety dalej mam etap, ze wszystkie kobiety to chuje ;).

 

Ty chuju :keke:

 

Poza tym: przyznam, że nie rozumiem ekonomii, dla mnie to najtrudniejsza dziedzina wiedzy ever, i mam dziwne wrażenie, że czegokolwiek byśmy nie próbowali, za którą opcją byśmy się nie opowiedzieli, cały obraz gospodarki już dawno wymknął nam się spod kontroli, jeśli kiedykolwiek pod nią był, a sukcesy i porażki jednej czy drugiej doktryny są tylko mało znaczącymi fluktuacjami, więc nie ma różnicy, za czym się opowiedzieć. I liberalizm, i socjalizm są takimi samymi przykładami wishful thinking.

Odnośnik do komentarza

Pszepraszam, w ramach wynagrodzenia masz plusa za poprawna obraze ;).

 

PS. Chyba Ty.

 

EJ KURWA, JA CI DALEM PLUSA A TY POTEM DODALES TE SWOJE MONDROSCI, WEZ SPIERDALAJ, TEGO NIE PLUSOWALE, RZONDAM PODWUJNEGO MINUSA DLA CIEBIE KOLEGO!!!!!!!!!!!!!111111111

 

LIBERALIZ RULZ, WIEC NIE PIERDOL.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Bylo myslec jak sie puszczalyscie z pierwszym lepszym idiota, ktory Was zostawil.

Abstrahując od reszty posta, mnie wkurzają tak prostackie uogólnienia.

 

Heh, jedyny punkt trollingu w calym poscie "weszet", czujem sie spelniony ;). Pomijajac juz fakt, ze nie moglem sobie odpuscic, bo niestety dalej mam etap, ze wszystkie kobiety to chuje ;).

 

Ty chuju :keke:

 

Poza tym: przyznam, że nie rozumiem ekonomii, dla mnie to najtrudniejsza dziedzina wiedzy ever, i mam dziwne wrażenie, że czegokolwiek byśmy nie próbowali, za którą opcją byśmy się nie opowiedzieli, cały obraz gospodarki już dawno wymknął nam się spod kontroli, jeśli kiedykolwiek pod nią był, a sukcesy i porażki jednej czy drugiej doktryny są tylko mało znaczącymi fluktuacjami, więc nie ma różnicy, za czym się opowiedzieć. I liberalizm, i socjalizm są takimi samymi przykładami wishful thinking.

 

http://mises.org/rothbard/foranewlb.pdf. Read. Remember. Do.

Odnośnik do komentarza

 

EJ KURWA, JA CI DALEM PLUSA A TY POTEM DODALES TE SWOJE MONDROSCI, WEZ SPIERDALAJ, TEGO NIE PLUSOWALE, RZONDAM PODWUJNEGO MINUSA DLA CIEBIE KOLEGO!!!!!!!!!!!!!111111111

 

LIBERALIZ RULZ, WIEC NIE PIERDOL.

Nie ma letko, teraz i ty wyszedłeś na nihilistę.

 

ale ja nie kwiestionuje rzadnych odbytow, one som jak najbardziej, chcialem sie odciac od Twojej ideologii, niczym Arystoteles od Platona ;).

 

No i Vami wyjebal z jakims zydem urodzonym w Polsce, dobrze, ze nie w Bialymstoku, bo znowu musialbym czytac w jakims desperado :))))).

Odnośnik do komentarza

 

Poza tym: przyznam, że nie rozumiem ekonomii, dla mnie to najtrudniejsza dziedzina wiedzy ever, i mam dziwne wrażenie, że czegokolwiek byśmy nie próbowali, za którą opcją byśmy się nie opowiedzieli, cały obraz gospodarki już dawno wymknął nam się spod kontroli, jeśli kiedykolwiek pod nią był, a sukcesy i porażki jednej czy drugiej doktryny są tylko mało znaczącymi fluktuacjami, więc nie ma różnicy, za czym się opowiedzieć. I liberalizm, i socjalizm są takimi samymi przykładami wishful thinking.

 

Jest łatwy sposób by udawać, że rozumiesz ekonomię. Wrzucasz, jak Vami, od czasu do czasu nazwisko Keynes'a do swjej wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza

 


Poza tym: przyznam, że nie rozumiem ekonomii, dla mnie to najtrudniejsza dziedzina wiedzy ever, i mam dziwne wrażenie, że czegokolwiek byśmy nie próbowali, za którą opcją byśmy się nie opowiedzieli, cały obraz gospodarki już dawno wymknął nam się spod kontroli, jeśli kiedykolwiek pod nią był, a sukcesy i porażki jednej czy drugiej doktryny są tylko mało znaczącymi fluktuacjami, więc nie ma różnicy, za czym się opowiedzieć. I liberalizm, i socjalizm są takimi samymi przykładami wishful thinking.

 

Z tego co mnie uczyli na politologii, wiec pewnie chuja racje mieli, to polega to na tym, ze przy liberalizmie w momencie kryzysu jest wieksze pierdolniecie, ale tez wieksze prosperity w dobrych czasach :). Tyle, ze w praktyce wyglada to tak, ze w zasadzie nikt nie stosuje czystych systemow, wobec czego w obecnych czasach ciezko stwierdzic cokolwiek :). Fakty sa takie, ze dominuja spekulanci i kartele, wiec szary obywatel czy nawet pojedynczy rzad w zasadzie nie ma nic do powiedzenia. Ale ja sie nie znam ;).


Ale Platon to pedał filozoficzny, a Arystoteles jedynie, że tak powiem, faktyczny.

Bo ja wiem, mnie tam sie "Panstwo" nawet podobalo, oprocz kilku "malych" usterek przy krolu-filozofie ;).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...