Skocz do zawartości

Marynia zostaje napadnięta na gdyńskiej plaży przez grupę zwyrodnialców z Meksyku, broni jej #426 honorowych kibiców


Ingenting

Rekomendowane odpowiedzi

Kurwa. Od gimbolewaków i ateistów gorsze są jedynie młode matki. Nie powinny mieć prawa głosu. Są gotowe poprzeć każdą bzdurę, byle dzieciom i rodzinom jak najwięcej skapnęło kasy. A skąd pieniądze się biorą gówno ich obchodzi. Do gazu.

Odnośnik do komentarza

Kurwa. Od gimbolewaków i ateistów gorsze są jedynie młode matki. Nie powinny mieć prawa głosu. Są gotowe poprzeć każdą bzdurę, byle dzieciom i rodzinom jak najwięcej skapnęło kasy. A skąd pieniądze się biorą gówno ich obchodzi. Do gazu.

A za gaz kto zapłaci?

Odnośnik do komentarza

"Wychowanie. Dziecka jest ciezkie samo w sobie wychowanie dziecka jako samotna matka gdy dziecko jest niepelnosprawne wymaga wiele I to panstow powinno pomoc takim rodzina bo panstwo to niby jednosc. Trzeba walczyc o kazda zywa osobe."

 

no kurwa... dopóki takie tępe mózgi mają prawo głosu, nigdy nie będzie dobrze. Zaorać.

Odnośnik do komentarza

pamiętaj, że twoja matka pewnie też, by do tego dążyła a byś miał jak najlepiej, z tego co pisałeś w Maryni długo cię sponsorowała czyż nie?

Oczywiście. Każda matka tak uważa, bo to INSTYNKT. Dlatego nie powinny głosować ;)

Nigdy nie byłem i nigdy nie pójdę.

Uff. Łap plusa.

Odnośnik do komentarza

Vami, szczerze: ile za zeszły rok zapłaciłeś podatku dochodowego? Podejrzewam, że większość swoich dochodów ukrywasz przed fiskusem a pieprzysz na co to te "Twoje podatki" są marnotrawione.

Nic nie ukrywam przed fiskusem. Prowadzę działalność (jeszcze miesiąc, bo kończy mi się okres zniżkowego ZUSu), potem przechodzę na umowę o dzieło.

a ja jako ojciec mogę głosować? :)

To zależy ;)

Odnośnik do komentarza

pamiętaj, że twoja matka pewnie też, by do tego dążyła a byś miał jak najlepiej, z tego co pisałeś w Maryni długo cię sponsorowała czyż nie?

Przeciez Vami tak naprawde chce sie pozbyc matek (najlepiej samotnych) zeby jak najszybciej zgarnac dzieci do siebie. No nie wiesz o co chodzi? :)

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie takie pierdolenie... my matki powinnismy miec wiecej, bo mamy trudna sytuacje, wychowujemy, itd. A kto teraz nie ma trudnej sytuacji? Bylo myslec jak sie puszczalyscie z pierwszym lepszym idiota, ktory Was zostawil. A za te kase moznaby ZUS obnizyc, od razu bezrobocie poszloby w dol.

Odnośnik do komentarza

 

Bylo myslec jak sie puszczalyscie z pierwszym lepszym idiota, ktory Was zostawil.

Abstrahując od reszty posta, mnie wkurzają tak prostackie uogólnienia.

 

Nie no tu nei chodzi o jakies puszczanie. Bron Boże. Po prostu matki rzuciły się na mnie i z wykrzyknikami zaatakowały, że rodzice opiekujący się niepełnosprawnym dzieckiem powinni dostawac duzo wiecej peiniedzy do konca zycia. Oczywiscie zapewne uwazaja, ze pieniadze mozna sobie wydrukowac ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...