Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Nie swojego doświadczenia wiem, że crash dumpy nie maja nic wspólnego z grą. Przez kilka lat wywalały mi się do Windowsa różne wersje gry. W końcu z wielkim bólem postanowilem sformatować dysk twardy i zainstalować Windowsa 7. Crash dumpy zniknęły. Nie mają one nic wspólnego z procesorami, samym sprzętem i grą. Winę ponosi zasyfiony system.

Odnośnik do komentarza

tu nie chodzi o jakiestam crashe tylko o wywalanie do windowsa przy każdym kliknięciu w zasadzie w cokolwiek w grze...

Nie bardzo rozumiem wobec tego czy mam zapisywac gre przez każdym kliknięciem???

Krótko mówiac sprzedali chłam który nie działa i jeszcze próbuja udowodnić ze murzyn jest jednak chinczykiem

Kurestwo to najmniej wulgarne słowo, które przychodzi mi do głowy...

 

Nie bardzo rozumiem co się tu dzieje...

Jedyny wstepnie zasygnalizowany temat o problemach z gra został zamknięty!

Cały internet az huczy, że gra się wywala non stop i natychmiast a u was wszyscy wszystko maja cacy! Jaja se robicie????

Grm w FM od poczatku jego istnienia a wczesniej w CM i po 14 latach kupiłem kolejna odsłona która zwyczajnie nie działa!!!!!!!!!!

Cierpliwie czekam az na moim ulubionym forum pojawia sie solucje lub podpowiedzi w tym temacie bo tez chciałbym sobie pograć a tu ZERO!

rozumiem, ze mam cierpliwie czekac na wesje FM14 bo w te pechowa 13 sobie nie pogram...

Ktoś mi gdzies doradził zebym kupił kilka sztuk, któras powinna działac...

 

1. Powiedz dokładnie i spokojnie o co chodzi, bo nikt nie będzie ci w stanie pomóc i odpowiedzieć na taki post jak powyższe.

2. Internet nie huczy że gra się wywala non-stop, bo tak nie jest. Ilość crash dumpów jest raczej mała. Często ludzie mają poinstalowany sprzęt bez sterowników, stare BIOSy itp. Niektóre paczki z grafiką albo uaktualnienia bazy danych też powodują problemy (co nie jest winą gry).

3. Nie masz kupować kilku sztuk, to głupota, po prostu zainstaluj dobrze tą jedną. Nie wiem, przeczyść sobie system, przeinstaluj grę, jak nie masz pomysłów - napisz na forum SI, gdzie raczej żadnego crasha nie przepuszczają bez pomocy: http://community.sig...echnical-Issues

4. Steam wyświetla mi rozegrane 257 godzin w betę i pełną wersję FM13. Żadnego crasha.

 

Ale ogólnie to dopóki nie napiszesz o co chodzi to będziesz wyglądał jak rozhisteryzowany krzykacz.

 

 

Dokładnie. Całkowicie się zgadzam z tym co jest wyżej napisane. Ja gram w tego FM od dnia premiery i nie miałem jeszcze crasha nawet raz. Może pora pomyśleć o nowym komputerze, albo chociaż o nowej instalacji systemu zgodnie z zaleceniami producenta?

Odnośnik do komentarza

Z tego co czytałem i z własnego doświadczenia w bardzo dużej ilości przypadków ludzie mają crash dumpy jeśli mają procesory AMD w większości przypadków Phenom II i te z rodziny Bulldozer gdzie w przypadku tych drugich procków to samo AMD dało ciała bo na nich problemy są w bardzo wielu grach a kilku przypadkach dochodzi nawet do takich sytuacji że gry w ogóle na nich nie działają.

 

tak się składa ze mam amd phenom II ;) i żadnego crash dampa nie miałem, mam win 7 i ogólnie to tego kompa ożywam tylko do fm13 wiec pewnie system nie jest zasyfiony

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was zakupił coś takiego? Czy jest to legalne? Proszę o informację o co tutaj dokładnie chodzi?

http://allegro.pl/fo...2806727908.html

http://allegro.pl/fo...2807650760.html

 

Wypowiedź moderatora powyżej mówi sama przez siebie ( aczkolwiek w trybie offilne na tym samym koncie może jednocześnie grać i miliard użytkowników ) ale w skrócie czy jest to legalne czy też sprzeczne z regulaminem steama to kwestia dyskusyjna, ale jak dla mnie to oszustwo producenta gry i naciąganie graczy, a w jakimś tam stopniu (jak dla mnie) niczym to się nie różni od piractwa ponieważ grasz offline, nie masz gwarancji ze będziesz miał nowego patcha. W praktyce wygląda to tak że sprzedający wam daje dane do swojego konta steam i jak zaktualizuje gre to zaktualizuje a jak nie to będziesz się męczył na starej łatce. Jak chcesz to kup nikt ci nie broni ( a sama gra na pewno będzie działać ) ale jeśli gra ci się podoba to poczekaj chociaż do następnego update i kup sobie własną kopie gry i ciesz się rozgrywką. BTW w mojej opinii gdyby chodziło o Skyrima to by się to może i opłacało ale jeśli chodzi o FM to 20 zł wyrzucasz w błoto.

Odnośnik do komentarza

Tu są dwie kwestie.

Po pierwsze czy regulamin steam zezwala na dzielenie się swoim kontem z osobami trzecimi. Jeżeli tak to na pewno nie jest legalne odpłatne udostępnianie zakupionych gier bez posiadania odpowiednich licencji.

Po drugie licencja gry. Ogólnie każdy "twór" informatyka posiada jakąś tam licencję. Komercyjne gry zazwyczaj mają licencję dla jednego użytkownika. ale nie na jeden komputer, tylko na użytkowane przez niego komputery.

 

Co nie zmienia faktu, że osoba sprzedająca dostęp do takich kont może łatwo oszukać, zmieniając po pewnym czasie hasło do konta i nie informując o tym innych.

Odnośnik do komentarza

Po łatce moja taktyka już nie sprawdza się jak wcześniej. Wcześniej o wiele wiecej miałem strzałów, podobnie jak Vami pisał, tak z 5 razy mniej. No i z mistrza z zeszłego sezonu po 5 meczach jestem w strefie spadkowej. Będzie trzeba pomyśleć o nowej taktyce lub obecną zmodyfikować.

Odnośnik do komentarza

Od kilkunastu lat gram w fm kupujac rok rocznie gre. Fm 2013 uwazam za najbardziej nieudana wersje. Oprocz nieprzyjaznego interfejsu jest jedna rzecz ktora najbardziej mnie irytuje.

Grajac lige angielska druzyna z big 4 w 8 kolejkach zdobywam 1 punkt w dodatku po solidnym wzmocnienu druzyny, zatrudnieniu swietnych trenerow, taktyce ktora sprawdza sie od lat. Zreszta czego juz nie probowalem zeby wygrac....

Porazka u siebie ze swansea 1:6 powoduje, ze wale klawiatura w stol.

To samo w innych ligach.

Albo gra jest tak trudna, ze z ponad 15 letnim doswiadczeniem fm nie jestem w stanie wygrac, albo jest az tak duzo bledow.

Kazde z rozwiazan powoduje, ze ja mam juz dosyc.

Wracam do fm 12 - zdazyli poprawic muz bledy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...