Skocz do zawartości

Fristajlowy kącik dyskusyjny


Maniek_ZKS

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego nowy' date=' na razie zabugowany silnik meczowy i trochę drobniejszych błędów. Moim zdaniem po poprawieniu silnika (który jest po prostu zły) będzie to[i'] jeden z lepszych w historii efemków[/i].

 

Widzisz, jeżeli silnik jest słabiutki, to cała reszta schodzi na dlaszy plan. Co z tego, że przygotujemy super taktyke, świetnie przygotujemy zawodników do sezonu, dokonanamy dobry transferów, jeżeli po odpaleniu meczu tego nie widać? Niby ustawiasz zawodników, wydajesz im polecenia, nadajesz styl gry, a jak przychodzi co do czego to spotkania to jeden wielki chaos, każdy biega jak chce, obrońcy, niczym dzieci we megle nie więdzą jak się ustawić i jak odebrać piłkę. Może nie zauważyłeś, ale ta gra polega na odzworowaniu na boisku taktyki gracza, a póki co, to co mia być solą gry, nie funcjonuje, a więc ciężko dobrze ją oceniac. Rozumiem, że poniekąd należysz, do twórców tej gry i musisz zachwalać produkt, ale jak narazie czuje się jakbym wywalił pieniądze w błoto, bo nijak nie da się odczuć, że ma się jakikwoliek wpływ na spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Kolejny mały "kwiatuszek", to zmiany dokonywane w ostatniej min meczu (nie wiem jak to się odbywa w podglądzie, bo nie oglądam meczy, szkoda czasu), ale w raporcie meczowym widnieje tak:

- zawodnik opuscił murawę w 90 min, a za niego wszedł w 89 min

12 na 11?

 

Zrozumiałbym 11 na 10 (jak to miało miejsce we wczorajszym rozpoczęciu drugiej połowy Granada - At. Madryd), może to i szczegół, ale kłuje w oko ;)

 

 

Co do kwot za "herbatników", to naprawdę przesadzili:

- rok 2019, 17-to latek z Chorwacji 129/196, wartość 18000, cena wywoławcza - 17,5 mln "ojro"!!!

Odnośnik do komentarza
Do tego nowy' date=' na razie zabugowany silnik meczowy i trochę drobniejszych błędów. Moim zdaniem po poprawieniu silnika (który jest po prostu zły) będzie to[i'] jeden z lepszych w historii efemków[/i].

 

Widzisz, jeżeli silnik jest słabiutki, to cała reszta schodzi na dlaszy plan. Co z tego, że przygotujemy super taktyke, świetnie przygotujemy zawodników do sezonu, dokonanamy dobry transferów, jeżeli po odpaleniu meczu tego nie widać? Niby ustawiasz zawodników, wydajesz im polecenia, nadajesz styl gry, a jak przychodzi co do czego to spotkania to jeden wielki chaos, każdy biega jak chce, obrońcy, niczym dzieci we megle nie więdzą jak się ustawić i jak odebrać piłkę. Może nie zauważyłeś, ale ta gra polega na odzworowaniu na boisku taktyki gracza, a póki co, to co mia być solą gry, nie funcjonuje, a więc ciężko dobrze ją oceniac.

Masz rację i ja się z tym wcale nie kłócę. Ja gram w FMa już mało, bo po prostu nie mam czasu. Odpalam setki gier testowych, sprawdzam nowe funkcje i to co powinienem zmienić w bazie żeby działały lepiej, a samych potkań gram dość mało. Dlatego mówię o tym że pomijając silnik (z którego korzystam mało) gra ma masę świetnych zmian (o których wiem dużo bo je testuję).

 

Rozumiem, że poniekąd należysz, do twórców tej gry i musisz zachwalać produkt, ale jak narazie czuje się jakbym wywalił pieniądze w błoto, bo nijak nie da się odczuć, że ma się jakikwoliek wpływ na spotkanie.

Nic nie muszę :) Gdybym był graczem miałbym to samo zdanie.

Odnośnik do komentarza

Co do zepsutego silnika meczowego to nie ma co dyskutować, ale

ja pomyślałem aby wyłączyć tryb 3D i sprawdzić tryb 2D no i tak to wygląda.

W trybie 2D rozegrałem 6 meczy pięć zwycięstw i jedna porażka gram Manchesterem united, a wyniki prezentują się tak

Manchester united - Wigan 3-0 wyjazd

Manchester united - Norwich 1-0 dom

Manchester united - Fuhlam 3-0 wyjazd

Manchester united - Everton 0-1 wyjazd

Manchester united - Swansea 2-0 dom

Manchester united - Aston Villa 4-0 wyjazd

podsumowując w 6 meczach strzeliłem 13 goli, a straciłem 1

5 zwycięstw i 1 porażka obrońcy naprawdę grają o niebo lepiej tylko w takim układzie po co wprowadzali tryb 3D skoro lepiej grać w 2D,

ale liczę że nadchodzący update poprawi ten błąd i będę mógł oglądać mecze w 3D a na razie WIELKI POWRÓT KULEK mrugniecie.gif

Odnośnik do komentarza

Witam!

Jest jakiś jeden link do facepacków do Fm 13? Tylko nie odsyłajcie mnie po ten link na sortitoutsi bo tam trzeba mieć konto premium

Pozdrawiam

 

Przecież masz też tam alternatywne hosty jak rapidshare czy crooko .

 

Ktoś działa na dysku SSD? Jest różnica w działaniu FM'a czy tylko uruchamianie szybsze?

potwierdzam, nawet po 30-40 sezonach jest "moc"

 

A jakiego masz dokładnie tego SSD? Bo ja też gram na SSD co prawda jak na te czasu do super szybkich już nie należy ale zastanawiam się czy dzięki szybszemu osiągnę większość płynność gry dlatego chciałbym też poznać twoją definicję słowa moc :P

A co do płynności u mnie jakąś tam odczuwam ale w prędkości zapisu czy wczytywaniu gry jeśli jest to minimalna bo mój dysk ma prędkośc zapisu 275mb/s i jakoś save który warzy 140 mb nawet w dwie sekundy nie zapisze ani nie wczyta :P

Odnośnik do komentarza

Panowie jest jakis update ktory dodaje 3 lige Polską ALE z prawdziwymi nazwiskami zawodnikow ?? bo mam jakis update ale tam kilku tylko jest prawdziwych a reszta wirtualna...

na te chwile nie ma, mozesz zrobic :)

Witam!

Jest jakiś jeden link do facepacków do Fm 13? Tylko nie odsyłajcie mnie po ten link na sortitoutsi bo tam trzeba mieć konto premium

Pozdrawiam

 

Przecież masz też tam alternatywne hosty jak rapidshare czy crooko .

 

Ktoś działa na dysku SSD? Jest różnica w działaniu FM'a czy tylko uruchamianie szybsze?

potwierdzam, nawet po 30-40 sezonach jest "moc"

 

A jakiego masz dokładnie tego SSD? Bo ja też gram na SSD co prawda jak na te czasu do super szybkich już nie należy ale zastanawiam się czy dzięki szybszemu osiągnę większość płynność gry dlatego chciałbym też poznać twoją definicję słowa moc :P

A co do płynności u mnie jakąś tam odczuwam ale w prędkości zapisu czy wczytywaniu gry jeśli jest to minimalna bo mój dysk ma prędkośc zapisu 275mb/s i jakoś save który warzy 140 mb nawet w dwie sekundy nie zapisze ani nie wczyta :P

szajsung 830, wiesz wczesniej gralem na starym sata I, dla mnie przeskok jest ogromny...

Odnośnik do komentarza

Z tym silnikiem to nie jest tak, że wszystko się przegrywa. Gram Polonią i mam 6 wygranych meczów i 1 zremisowany. Rzecz w tym, że na boisku często panuje chaos, nie ma obrony, odbioru, wślizgów, zawodnicy poruszają się jak kukielki na lodzie. Wszystko wydaje się mega sztuczne i o dziwo gorsze niż w FM-2012.

Odnośnik do komentarza

5 zwycięstw i 1 porażka obrońcy naprawdę grają o niebo lepiej tylko w takim układzie po co wprowadzali tryb 3D skoro lepiej grać w 2D,

ale liczę że nadchodzący update poprawi ten błąd i będę mógł oglądać mecze w 3D a na razie WIELKI POWRÓT KULEK mrugniecie.gif

 

To samo miałbyś w trybie 3D, to tylko sposób wyświetlania tego co robi silnik. Analogicznie: twoja ulubiona drużyna wcale nie będzie grać lepiej gdy wyłączysz dźwięk w transmisji telewizyjnej ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie jest jakis update ktory dodaje 3 lige Polską ALE z prawdziwymi nazwiskami zawodnikow ?? bo mam jakis update ale tam kilku tylko jest prawdziwych a reszta wirtualna...

na te chwile nie ma, mozesz zrobic :)

 

 

Tak z ciekawości, robi się to edytorem dołączonym do gry? Szukam w sieci informacji na ten temat jak ten "proces" wygląda, może mała podpowiedź?

Odnośnik do komentarza

Witam! Gram w FM13 od dnia premiery i ostatnio zdecydowałem z kumplem ze najwyzsza pora zagrac przez sieć. - i tu jest problem.

A mianowicie serwer ktory tworze jest niewidoczny... Probowałem wyłaczyc firewalla, antyvira lecz to niestety nic nie pomogło co lepsze serwer ktory stawia kumpel na tej samej zasadzie dla mnie jest wioczny normalnie. Obaj korzystamy z LTE ale ze wzgledu na to ze mam mocnijszego kompa chciałem by rozgrywka płyneła ode mnie. Prosze o pomoc bo sam sobie z tym nie poradze. :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza

Jakbym miał wiedzę, umiejętności i narzędzia, to bym zrobił, a skąd mam wiedzieć czy np jakiś zenek konował z trzcianki trzebnica ma atrybut gry głową na 9 czy na 8 ??

zrób reaserch, to przekonasz sie, że to nie taka łatwa sprawa...

Zawsze możesz podjechać do Trzebnicy i pogadać z trenerem ;)

wystarczy napisać na fourm internetowym zespołu i nieco informacji wydobyć ...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...